Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

buda benim yüsra kızımmm topiğimiizn ilk gülü şans getirsin hepinizinde böyle güzel gülleri olsunn

Son düzenleme:
oyyyyyyy ben yerimm onu yaaaa pamuk gibi maşallah rabbim nazarlardan saklasın:nazar:

kızımın ablası maşşşşallahhh :nazar::nazar:

meraba arkadaşlar ben yeni katıldım ve sizinle fsh konusunda yazmak istiyorum benim fsh degerim 12.39 çıkmıştı ve dişli aslan pençesi çayı kullandım çarşamba günü yeni hormon testi yaptırmıştım fsh degerim çok düşmüş 2.97 ve yüksek fsh şikyayeti olan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum günde iki kez sabah ve akşam her seferinde yeni taze yapılmış kulanın ben sadece 15 gün kullandım ve sonuç mükemel şimdi işallah hamile kalırım herkeze rabbim nasip etsin evlat sahibi olmaya...saygılarımla

meraba arkadaşlar ben yeni katıldım ve sizinle fsh konusunda yazmak istiyorum benim fsh degerim 12.39 çıkmıştı ve dişli aslan pençesi çayı kullandım çarşamba günü yeni hormon testi yaptırmıştım fsh degerim çok düşmüş 2.97 ve yüksek fsh şikyayeti olan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum günde iki kez sabah ve akşam her seferinde yeni taze yapılmış kulanın ben sadece 15 gün kullandım ve sonuç mükemel şimdi işallah hamile kalırım herkeze rabbim nasip etsin evlat sahibi olmaya...saygılarımla

merhaba bende yeni katıldım benim de prolaktinim yüksek çıktı dopergin kullanıyorum ve bekliyorum:)

tatlıkız göbişine ve bebişine maşallah canımm !ikiniz de süper görünüyorsunuz :ecrin_bebek:
Ayşecimm yüsramız da çok tatlı maşallah Rabbim hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin inşş :Saruboceq:

tatlıkız göbişine ve bebişine maşallah canımm !ikiniz de süper görünüyorsunuz :ecrin_bebek:
Ayşecimm yüsramız da çok tatlı maşallah Rabbim hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin inşş :Saruboceq:

TEŞEKKÜR ETTİK TEYZESİ SENDE Bİ FOTO EKLESENDE BİZDE PRENSESLERDEN BİRİNİ DAHA GÖRMÜŞ OLSAK MERAK EDİYORUZ ŞEKERİMMM:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

merhaba arkadaşım sevindim sorununun çözüldüğüne inşallah kısa zamanda bebeğinede kavuşursun ... bende pko hastasıyım ibrahim saraçoğlundan pko kürü aldım onunda içeriği zaten aslanpençesi ben baya pahalı buldum ve konuştum saraçoğlu ile bana dediki ''ben eskiden bitkileri kendim satmıyordum hastalara git aslan pençesi al kullan diyordum hastalar bi geliyordu ki bu bize fayda etmedi diyorlardı '' dedi '' çünki aslanpençesinin çeşitleri var dedi bir çeşidi varki kansere iyi geliyor ama yok dedi özel ziraat mühendisleri seçiyor bitkileri dedi ve kanser için olan aslan pençesinin kilosuna 1,5 milyar verip alıyorum dedi ama yok keşke biri bulsada alsam dedi yani aktarlardaki ne şartlarda tplanıyor bilemiyorum raf ömrü var bunların dedi ve aslan pençesinin çeşitleri önemliymiş mesela internette pko kürü adı altında satılan bir çay var ve onunda içeriği aslanpençesi ama saraçoğlu na ben neden internette bu fiyata ben bu fiyata aldım dye sorunca sen pko lusun ve bebek istiyorsun dedi o yüzden buna uygun olan çeşidini vermiş bana umarım işe yarar ve artık çooooooookkk özlediğim bebeğime kavuşurum kavuşuruz inşallah...

sizler nasılsınız kıslar tiryak alpy ayşe hilal onları msnde görüp konuşuyorum arada bir ama sizlerle görüşemiyoruz umarım tez zamanda kavuşuruz evlatlarımıza inşallah artık çokkk fazla beklediğimizi düşünüyorum rabbim daha fazla bekletmesin inşallah bakalım bende şu saraçoğlundan aldığım çayları kullanayım bir yandanda zeynep kamile gidecğim orada prosedürler uzun ama sabredeceğim hiç olmazsa en son bütün imkanlarımı zorlayıp tüp bebek yapacağım çünki yeter artık beklediğim ama inşallah gerek kalmayacak çünki çok özledim hiç tanımadığım bebeğimi bu yüzden gelecek inanıyorum inşallah rabbim elimizi daha fazla boş koymaz... tatlıkız canım benim sırada sen varsın 3. meleğimizi sen getireceksin dünyaya sağlıkla inşallah göbişinde çok güsel canım dualarını eksik etme bizlerden...zaten çocuğu olmayanlar birbirini çok iyi anlıyor ama zorlukla evladına kavuşanlar bizi çok çok daha iyi anlıyor biliyorum çünki sahip olduklarının ne kadar değerli olduğunu biliyor ve olmadığı zamanları düşünüp bizleri daha iyi anlıyor...bu yüzden dualarınızı eksik etmeyin kıslar

sizler nasılsınız kıslar tiryak alpy ayşe hilal onları msnde görüp konuşuyorum arada bir ama sizlerle görüşemiyoruz umarım tez zamanda kavuşuruz evlatlarımıza inşallah artık çokkk fazla beklediğimizi düşünüyorum rabbim daha fazla bekletmesin inşallah bakalım bende şu saraçoğlundan aldığım çayları kullanayım bir yandanda zeynep kamile gidecğim orada prosedürler uzun ama sabredeceğim hiç olmazsa en son bütün imkanlarımı zorlayıp tüp bebek yapacağım çünki yeter artık beklediğim ama inşallah gerek kalmayacak çünki çok özledim hiç tanımadığım bebeğimi bu yüzden gelecek inanıyorum inşallah rabbim elimizi daha fazla boş koymaz... tatlıkız canım benim sırada sen varsın 3. meleğimizi sen getireceksin dünyaya sağlıkla inşallah göbişinde çok güsel canım dualarını eksik etme bizlerden...zaten çocuğu olmayanlar birbirini çok iyi anlıyor ama zorlukla evladına kavuşanlar bizi çok çok daha iyi anlıyor biliyorum çünki sahip olduklarının ne kadar değerli olduğunu biliyor ve olmadığı zamanları düşünüp bizleri daha iyi anlıyor...bu yüzden dualarınızı eksik etmeyin kıslar

inşallh kuzucum çaylar bahanen olsun bebğin en kısa zamanda gelsin
inan hepiniz tek tek dualarımızdasınız

SAĞOL CANIM BENİMMM her zaman aklımda ve dualarımdasınız sizi inanın en iyi ben ve benim gibi zor bebek sahibi olmuş kızlar anlar bilirim o zor günleri o yüzden yürekten dua ediyorum hepinize rabbim bana yaşattı bu güzel duyguyu daha nice anne olmak için uğraşan arkaaşlarımada yaşatsın biran önce bebişleriyle beraber olsunlar rabbim gönlünüzdekini biran önce kucağınıza koysun inşşşşş

inşallh kuzucum çaylar bahanen olsun bebğin en kısa zamanda gelsin
inan hepiniz tek tek dualarımızdasınız

allah razı olsun dua edenlerin duaları kabul olsun arkadaşım sağol

SAĞOL CANIM BENİMMM her zaman aklımda ve dualarımdasınız sizi inanın en iyi ben ve benim gibi zor bebek sahibi olmuş kızlar anlar bilirim o zor günleri o yüzden yürekten dua ediyorum hepinize rabbim bana yaşattı bu güzel duyguyu daha nice anne olmak için uğraşan arkaaşlarımada yaşatsın biran önce bebişleriyle beraber olsunlar rabbim gönlünüzdekini biran önce kucağınıza koysun inşşşşş

biliyorum canım bunu hissettiğim için söyledim zaten son zamanlarda kimseye belli etmesemde daha çok özledim bebişimi tanımadığım bebeğimi çok özledim senağlama

allah razı olsun dua edenlerin duaları kabul olsun arkadaşım sağol

biliyorum canım bunu hissettiğim için söyledim zaten son zamanlarda kimseye belli etmesemde daha çok özledim bebişimi tanımadığım bebeğimi çok özledim senağlama

ayyyy canımmm benimm kıyamam ben sana şuan öyle içten dua ettimki sana rabbim meleğine kavuştursun bebiş hasretini minicik bir test çubuğunda bitirsin inşşşş anne ve babalar olmayı nasip etsin bebeğine hiç acımadan sokağa atan kürtaj yaptıran annelerin bebeklerini sizlere nasip etsin inşşşş rabbim sevdiği kuluna acı çektirirmiş biran önce istediğin mutluluğa eriştirsin inşşşş

Gunaydın kızlar
duam tamamlandı
hapınız hakkınızı helal edın....
Rabbım gonlunuzdekı muradı versın cumlemızın

Gunaydın kızlar
duam tamamlandı
hapınız hakkınızı helal edın....
Rabbım gonlunuzdekı muradı versın cumlemızın

allah kabul etsin canım
esra bide hatim mi okutsak sırf bu dileğimiz için ben de yardımcı olurum sana dağıtmanda

güler_752 CANIM NASIL YAPTIN ASLANPENÇESİ KÜRÜNÜ CANIM BİZEDE YAZARMISIN.BİRDE KAÇ YAŞINDASIN CANIM SEN.İLAÇ FALAN KULLANDINMI PEKİ HİÇ

allah kabul etsin canım
esra bide hatim mi okutsak sırf bu dileğimiz için ben de yardımcı olurum sana dağıtmanda

ben kuran okumayı bılmıorum :KK43:
bılende yok
sımdı kımseyede söleyemıorum bebegımın olması ıcın falan dıe
cunku hanı sorun varda olmuor dıe laf cıkarırlar dıe :KK43::KK43::KK43:
turkcesını okuyabılıorum eger öle olursa bnde okurum
yengem olmaz demıstı ?????

selam kızlar ne var ne yok giremedim yne kaç gündür gelişmelerden haberdar edemedim sizi
eşim doktora gitti geçen hafta sperm testini tekrarladı sayı 1ml de 12 milyon olmuş toplamda 48 milyon hızlı ileri hareketli hala sıfır :KK43:(( ama doktor sayı çin kötü falan dememiş vizkozitesi aşırı artmış o da spermlerin birbirinden ayrılıp ileri gitmesini engelliyomuş onun için üç tane ilaç vermiş bi ay kullanıp tekrar tahlil yaptırcak o sonuçlara göre ne yapılacağına karar verilcek. ilaçlardan biri kortizon o canımızı sıktı biraz kuvvetli bi ilaç faydası kadar zararı oluyomuş kortizonların...hakkımızda hayırlısı artık bakalım nolcakkk
ilaçların isimlerini yazcam size bilgisi olan yada daha önce kullanmış olan varsa ilaçlar hakkında bilgi yazarsa çok sevinirim
asist kapsül
ephynal 300 (vitamin galiba)
prednol kapsül (kortizon bu galiba)

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen olur muu??

sizlerde ne var ne yok bi gelişme bi değişiklik var mı??

özlüyorum siziii :KK43:(((

X