Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar midem acayip ekşiyo ama bulanmıyo zorla kendimi istifar ettiriyom bi sorunmu var acaba:???????

Allah iyiliğini versin emii ben de diyorum nazım83 hiç hatırlamıyorum N83 demek sensin opuyorumnanaktan
Taze anne nasıl gidiyoo annelikk,meleğin nasıl?Rabbimm hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmeni nasip etsin canımm :Saruboceq:
Bu arada bulantın falan var mı?biraz anlat durumlarını.

EVET CANIM BENİİİİİİMMMM
öyle meleğeim nazlı zazlı gelince nickimi değiştirdim nazım olsun dedim
valla annelik çok müthiş şimdiden bile görsen hiç yemediğim şeyleri onuniçin yemeye başladım annesi babası muhabbetleri çok tatlı..... bulantı falan başlamadı henüz inşallah böyle gider canım iyiyim hani hemde hiç olmadığım kadar rabbime şükürler olsun kiiiii

iyim canım çok şükür... Bu gün adet olucam sanırım hafif lekelenme oldu yarında dra gitcem bakalım ben aşılama demiştim ama ona ben karar veririm demişti bakalım ne diycek yarın

ınş aşılamaylan tutar bebegın senınlen olur bu ay
rabbım yuzune baksın tez zamnda

:CüvCüv:günaydın kızlar dün lekelenmem olunca adet olucam sandım ama daha olmayınca test yaptım ve hamileyim çok şükür...:emir_bebek::nazar:

KIZLAR LUTFEN YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR.
Reglim cok duzenliydi 27 gunde bir fakat,incir kurunu kullanali 18 gun oluyor arada 1 gun yapamamistim reglimin 2.gnu baslamistim ama dun kirmizilar geldi ayin 28-29 unda olacaktim.Ilk defa boyle oldu incir kurunden mi kaynaklaniyor.Kuru 21 e tamamlayayim mi birakayaimmi gunum degisti sonra tekrar yapayim mi ne dersiniz ne olur bir fikir verin bana.Sevgiler.

:CüvCüv:günaydın kızlar dün lekelenmem olunca adet olucam sandım ama daha olmayınca test yaptım ve hamileyim çok şükür...:emir_bebek::nazar:

CİDDİMİSİİNNNNNNN ayyy çok sevindim canım benim rabbim tamamına erdirsin inşşş değerin katlansın hadi bakalım git gelde haber ver bize

kızlar midem acayip ekşiyo ama bulanmıyo zorla kendimi istifar ettiriyom bi sorunmu var acaba:???????

Canim kuruntu yapma herkesin hamisligi farklidir kendine soru yaratma durduk yerde.
Kimi ilk aydan doguma kadar bulanir ama cikaramaz,kiminde hep eksime yanma olr,kiminde hic hamis gibi olmaz.Eger baharatli yiyorsa azicik dikkat et.Aksamlari da ilik sut eksimeyi alir canim.

esra8 kullanıcısından alıntı
hepınıze cok tsk ederım ....
ama ınsan muhtac olunca agrına gıdıor
bırde kendıde cektı evlat hasretı
bırde ben yegenıyım
bırde daha gec ay burdaydı sureklı kendı gelıp kalıor
bırde ben onun evıne kendımı bıldım bılelı ılk defa gıdıcem
bırde bırde bırde

Kiyamam yaaa maalesef insanlar boyle olabiliyor.Rabbim herkesin kalbine gore versin,uzulume ya esinle de paylas anlat.Tamam hersey anlatilamaz ama bu farkli.Canim cok iyi tanimiyorsun beni ama cok samimi bir sey soylucem.Ben londra da yasiyorum ama Izmir liyim ve orada akrabalarim kardesim var.Izmir de cok iyi Dr.um Resat Bozoklar ve tam tesekkullu hastahaneler de var.Dr.um Izmir de bir numara.Yurtdisinda ihtisasini yapmis.12 yillik Dr.um.Buradakilere guvenmeyup surekli onunla haberlesiyorum hala..Dusunursen elimden ne gelirse yaparim.Sizi cok iyi misafir ederler.Tanri misafirine her zaman kapimiz aciktir.Kalacak yerinizi de hazirlarim Dr.umla da gorusurum.
Herseyin bir caresi vardir uzulme.

CİDDİMİSİİNNNNNNN ayyy çok sevindim canım benim rabbim tamamına erdirsin inşşş değerin katlansın hadi bakalım git gelde haber ver bize

sağol canım benim ALLAH razı olsun.bu ay hiç beklemiyodum dr ayarlamıştık adet olunca aşılama yaptırcaktık.ama çok şükür rabbim benimde meleğimi gönderdi.biliyosundur 3 gebelik kaybım var nolur dua et rabbim bu sefer sağlıklı bi şekilde kucağıma almayı nasip etsin sen nasılsın nasıl gidiyor canım yeğenim üzmüyor seni değilmiii
unutmada dra 3 te gitcem akşam hbr veririm size

KIZLAR LUTFEN YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR.
Reglim cok duzenliydi 27 gunde bir fakat,incir kurunu kullanali 18 gun oluyor arada 1 gun yapamamistim reglimin 2.gnu baslamistim ama dun kirmizilar geldi ayin 28-29 unda olacaktim.Ilk defa boyle oldu incir kurunden mi kaynaklaniyor.Kuru 21 e tamamlayayim mi birakayaimmi gunum degisti sonra tekrar yapayim mi ne dersiniz ne olur bir fikir verin bana.Sevgiler.

canım gerçekten bilgim yok..ama burda incir kürü kullananlar diye topic vardır herhalde bi bak istersen.ben bu ay soğan kürü kullanmıştım aşılama öncesi iltihap varsa söksün diye ama aşılamaya gerek kalmadan çok şükür hamileyim

X