Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gunaydın guzel hatunlarrrrrrrrrrrrrrr
yavru ceylannnnnnnnnnn nerdesın kız haberdar et bızı
merak ettım senı ???*
hılalım bişi soracam sana
2. hamıleleıgınıde preseed e mı borclusun sence
onunmu faydası oluorrrr?????once rabbım tabıkıde

Ayyy burada preseed dr yazmayinca vermiyorlar buranin saglik sistemi ile kafayi yicem.Eczaneden hic bir sey alamiyorsun.Migrenim var tutunca acile gittigimde sanki acik kalp ameliyati yapacaklar o kadar tahlil vs.Alamiyorum ben preseed i burdan.Dr.a da sordum gerek yok diyor yazmiyor.

merhabalar kıslar arkadaşlar bahsettimi bilmiyorum başıma gelenleri kendimi iyi hissetmiyorum yorgunum biras o yüzden kısaca anlatayım ben hamile değilim evde yaptığım testte ve hastanenin acilinde yapılan idrar testlerinde pozitif çıktı ama 2 ayrı özel hastanede ve 2 ayrı kan testinde negatif sonuç aldım ama o gün dr yüzüme karşı hamilesin dediğinde defalarca ayaklarım yerden kesilmişti hiç yaşamadığım bi duyguyu yaşadım inanılmazdı hamile kalıp sevinenleri anladım önce sevinçten ve birazda henüz bebeğine kavuşamayan arkadaşlarım aklıma geldiği için ağladım ve tabi kan sonuçlarından sonra üzüntüden anladım ama bunu hakettim ben hep inanan biriyken biraz isyan etmiştim çünki rabbim bunu bana bi ders olarak verdi bebeğini kaybedenleri anladım düşük yapanları anladım yani bazı şeyleri çok iyi anladım ama yalanda olsa o duyguyu yaşamak inanılmaz güzeldi inşallah gerçeğini hepimiz yaşar hayırlı sağlıklı evlatlar getiririz dünyaya

Canim Rabbim hayirlisini versin umudunu kaybetme haklisin her yasadigimizdan bir ders cikarmamiz gerekir.
Bir arkadasim sut ve maydanoz oturma banyosu ile hamile kaldi cok sasirdik.Bir kilo sute bir demet maydanoz kaynayinca beline carsaf dolayip buharina oturuyormussun soguyunca tekrarliyormussun 4 yil olmamisti bebisi deneyen varmi kizlar icinizde tabi bunlar bir vesile Rabbim ol derse oluyor.Herseyin bir zamani var.

Tum hamislerimize hayirlis dogumlar olsun insallah saglik ve sihhatle kucaklarina almak nasip etsin hamis olmayanlari da Rabbim acilan elleri geri cevirmesin.Peygamberimizin hatrina Rabbim dualarimizi kabul etsin.

canım benım tesekkur ederım dıleklerın ıcın ben adetın 5.gunu basladım buyuk bır tencerenın ıcıne su doldurdum 2 demet maydanoz bır avuc karabıber koydum ve maydonozlar bıraz porsuyene kadar kaynattım daha sonra dayanabılecegım kadar sıcaklık olunca belıme buyuk bır battanıye sardım ve bacaklarımın arasına koydum suyu bu ıslemı gunde 3 defa 3 gun boyunca yapıyorsun ve bana sey demıslerdı her aksam ılıskıye gır fakat banyo sakın yapma cunku hıc usutmemen lazım 4. gun banyo yap allah bılıyor ne ıcın yaptıgımızı allahım benı affet dedım yanlız bunu yaparken bırının sana yardım etmesı gerekır suyu ısıtıp getırecek cunku sadece tuvalete kalkıyorsun usutmemek lazım umarım ısınıze yarar ben sadece 2 gun yaptım ve obur ay hamıle kaldıgımı ogrendım allah yardımcınız olsun

Kizlar baska topicden buldum denesem mi acaba ne kaybederim ki ben sutle olani biliyordum bu da ilginc geldi ne dersiniz

Kizlar maydanoz ve sut oturma banyosunu uygulayan var mi baska topic de bir de su maydanoz ve karabiber oturma banyosu ile cok hamile kalan olmus bilginiz var mi bir arkadasim da sut maydanoz ile hamile kalmisti

sağol canım benim Allah razı olsun rabbim sizlerede nasip etsin

evet tatlım büyüdü fındıkk evet canım yaa bulantılarım başladı çıkarmıyorum ama çok bulanıyo dün hiç bişey yiyemedim sağol canım benim duan için rabbim sanada nasip etsin

inşşşş canım benim Allah razı olsun rabbim sizlerede anne olma onurunu yaşatsın inşşşş

amin arkadaşım inşallah cümlemize

Canim Rabbim hayirlisini versin umudunu kaybetme haklisin her yasadigimizdan bir ders cikarmamiz gerekir.
Bir arkadasim sut ve maydanoz oturma banyosu ile hamile kaldi cok sasirdik.Bir kilo sute bir demet maydanoz kaynayinca beline carsaf dolayip buharina oturuyormussun soguyunca tekrarliyormussun 4 yil olmamisti bebisi deneyen varmi kizlar icinizde tabi bunlar bir vesile Rabbim ol derse oluyor.Herseyin bir zamani var.

merhaba sizinle tanışmak fırsat olmadı ben bu topiği açan vefasız kuzunaz :) güsel dileklerinizi için teşekkür ederim süt maydonoz buharı iltihap tıkanıklık vs olanlar için faydalı yumurta üretiminde etkisi olacağını sanmıyorum ama dediğim gibi temizlenme olayını sağlayabilir

ben yaptım maydanozu ama genede ıltıhabım var..gebelıklen pek alakası oldugunu sanmıorum denemekte fayda var.sen kac yıldan berı ugrasıosun.
kuzu naz neden hıc gelmıosun?????

gunaydın guzel hatunlarrrrrrrrrrrrrrr
yavru ceylannnnnnnnnnn nerdesın kız haberdar et bızı
merak ettım senı ???*
hılalım bişi soracam sana
2. hamıleleıgınıde preseed e mı borclusun sence
onunmu faydası oluorrrr?????once rabbım tabıkıde
valla canım benim birincisindede kullandım
ikincisindede:)
önce rabbin-m verdi tabiki ama
illaki faydası olmuştur
ben hep çok inanmıştım ve şükürler olsunki oldu:)
denemek istersen tavsiye ederim:)
Canim benim cok tesekkurler sicacik karsilaman icin Rabbim hepimizin dularini kabul eder insallah
inşallah canım benim hepimizin dualarını kabul eder inşallah rabbim
Canim ilk 4 ay cok riskli kendini bu kadar yorma ve zorlama ven oglumda 5 aydansonra doguma kadar yatmistim sakin haaa...Rabbim hayirli dogumlar nasip etsin insallah.
valla bacı kendimi çok yormuyorum ama
mecbur kimse yok kendim yavaş yavaş yapıyorum...
Kizlar maydanoz ve sut oturma banyosunu uygulayan var mi baska topic de bir de su maydanoz ve karabiber oturma banyosu ile cok hamile kalan olmus bilginiz var mi bir arkadasim da sut maydanoz ile hamile kalmisti
valla canım bende iltahap vardı ben yaptım
benim yapmadığım bişi kalmadı
bende iltahap vardı illaki faydası olmuştur:)
yapmak istersen aklında kalmasın:)

ben yaptım maydanozu ama genede ıltıhabım var..gebelıklen pek alakası oldugunu sanmıorum denemekte fayda var.sen kac yıldan berı ugrasıosun.
kuzu naz neden hıc gelmıosun?????

esra bendede vardı iltahap
bebek olmasıyle doktorlar tam net bişi söylemiyolar
olabilir diyolar sadece
ben süt maydonoz buharı yaptım ayrıca
acı elme yağını adetimin 5.günüm başlayıp 3 gün akşam koyup sabah çıkardım
bilmiyorum onunda faydası oldumu:)

Esracım
ben bu ay hamiş kaldım ama düşük yaptım canım
5 haftalıktı
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin

Esracım
ben bu ay hamiş kaldım ama düşük yaptım canım
5 haftalıktı
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin

bacım hoşgeldin
naptın canım ya
kanaman başladımı
çlok geçmiş olsun umarım
kolay atlatmışsındır
benimki çok kolsy olmuştu daha tam yerleşmediği için
normal hastalığımdan bile daha kolaydı
şuan sen yazınca kendimi hissettim
zen yakın zamanda meleğin gelecek inşallah

bacım hoşgeldin
naptın canım ya
kanaman başladımı
çlok geçmiş olsun umarım
kolay atlatmışsındır
benimki çok kolsy olmuştu daha tam yerleşmediği için
normal hastalığımdan bile daha kolaydı
şuan sen yazınca kendimi hissettim
zen yakın zamanda meleğin gelecek inşallah

aynen öyle oldu hilalim
normal adetimden Çok kolaydı
pazar başladı
pztesi düştü bir parça
hafif sancım devam ediyor
sanırım bir parça daha var ama dr yok dedi
yine de yarın çıkacak tahlile göre ilaç verebilirmiş tamamen temizlesin diye
İnşallaah canım meleğim beni ve babasını çok bekletmez canım yaa
zaten gelsin adını kız olursa "naz" koyacağım ya da "nazlı"
sen de yorma kendini
dikkat et biraz
gerçi ben de edemedim ama olsun sen yine de dikkat et
yolmayayım saçlarını :eek:klava:

selma ben geldım sagol bılgılerın ıcın
acı elma yagını genıtal bolgeye tampon mu yaptın
bu aymı yapmıstın?
yavru ceylan bence o kadar uzulme bak
en azından hamıle kalabıldıgını bılıosun
rabbım 1 alır 2 yollar ınşşşşşşşş

aynen öyle oldu hilalim
normal adetimden Çok kolaydı
pazar başladı
pztesi düştü bir parça
hafif sancım devam ediyor
sanırım bir parça daha var ama dr yok dedi
yine de yarın çıkacak tahlile göre ilaç verebilirmiş tamamen temizlesin diye
İnşallaah canım meleğim beni ve babasını çok bekletmez canım yaa
zaten gelsin adını kız olursa "naz" koyacağım ya da "nazlı"
sen de yorma kendini
dikkat et biraz
gerçi ben de edemedim ama olsun sen yine de dikkat et
yolmayayım saçlarını :eek:klava:

bende aynısını düşünüyorum valla
kız olursa naz yada nazlı:)
galiba bekleyen hasret çeken herkes aynısını düşünüo:)
etmeye çalışıom valla bacım
ama ev işi işte
mecbur dip köşe yapmasam bile yinede yapıyorum :KK43:
az ama kendimi ve bebişi sıkmadan
zaten bugün paso uyudum ya
saf gibiyim
sürekli başım ağrıyo
sürekli bişilere aş eriom
midem ekşiyo
ama hiç birinden şikayetçi değilim
bunları yaşamak bile çok güzel...
rabbim en yakın zamanda hepinize yaşatsın inşallah:Saruboceq: