Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amin canım inşallah rabbim bütün isteyenlere içindede bize nasip etsin.sende bitir artık işlerinide çalışmalara hız ver artık hadi bakalım bizde bu ay verelim müjdemizi inşallah

amiiin canım ben işleri kolayladım sayılır halılarda akşam gelicek yıkamadan yarında ütü işlerim var inşallah sonra dinlenicem canım benim bu ay inşallah sendende müjdeli haber alırız
bacılar kuzunaz böbreklerinden kum döküyomuş aynı zamanda o vesile oldu zaten hamiş olduğunu öğrenmesine doktora gidecekti akşam inşaallahh yarın güzel haberler verir bizee :))

canım nasılsın inşallah seninde 1 2 ay içinde müjdeli haberini alırız kuzucuma çok çookk sevindim inşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder rabbim

kızlarrr
kuzunaz akşam doktora gitmiş usg de görünmemiş bebek kan tahlilinde 0,30çııkmış ama devlet hastanesinde yapılan iki idrar tahlilinde gebelik pozitif çıkmış
kan tahlili yaptırdığı hastenede daha önce eşim de tahlil yaptırmıştı yanlıştı tahlil dua edelim kuzunun tahlili de yanlış olsunn
evde kendi test yapmışçift çizgi çıkmışş
inşaallahh bi sorun çıkmaz da kuzunazımızın bebişi onunladırrr

amiiin canım ben işleri kolayladım sayılır halılarda akşam gelicek yıkamadan yarında ütü işlerim var inşallah sonra dinlenicem canım benim bu ay inşallah sendende müjdeli haber alırız

canım nasılsın inşallah seninde 1 2 ay içinde müjdeli haberini alırız kuzucuma çok çookk sevindim inşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder rabbim

iyimmm canımm tüp bebeği aşılama yaptırdığımız yerde yaptırmaktan vaz geçtik yine hadtane ve doktor arayışına girdik yanii eşimikna oluyo gibi ama hala sorunun onda olduğuna inanma istemiyoo çok üzülüyorumm :KK43:((
hakkımızda hayırlısı bakalım bi iki ay içinde tüp bebek tedavisi bekliyo bizi hayırla sonuçlansın inşaallahhh

iyimmm canımm tüp bebeği aşılama yaptırdığımız yerde yaptırmaktan vaz geçtik yine hadtane ve doktor arayışına girdik yanii eşimikna oluyo gibi ama hala sorunun onda olduğuna inanma istemiyoo çok üzülüyorumm :KK43:((
hakkımızda hayırlısı bakalım bi iki ay içinde tüp bebek tedavisi bekliyo bizi hayırla sonuçlansın inşaallahhh

canım benim inşallah hakkınızda hayırlısı olsun istanbulda olmanız büyük şans aslında ben ankarada olsaydım anatolia ya giderdim ama işte nasip burda tıp fakültesine gitmeyi düşünüyorum hayırlısı artık şu işlerimi bi halledeyimde erkekler kendilerinde sorun olduğunda kabul edemiyorlar bir türlü ama sonunda kendi içlerinde kabulleniyorlar ama belli etmiyorlar

kızlarrr
kuzunaz akşam doktora gitmiş usg de görünmemiş bebek kan tahlilinde 0,30çııkmış ama devlet hastanesinde yapılan iki idrar tahlilinde gebelik pozitif çıkmış
kan tahlili yaptırdığı hastenede daha önce eşim de tahlil yaptırmıştı yanlıştı tahlil dua edelim kuzunun tahlili de yanlış olsunn

yaaaa bende özelden ona mesaj atmıştım ama dediğin gibi belkide hastahanenin testlerinde bir sorun vardır inşallah öyledir bütün kalbimle dua ediyorum inşallah bebeği onunladır belki erken olduğu için düşük çıkmıştır adet tarihi çok geçmişmi

canım benim inşallah hakkınızda hayırlısı olsun istanbulda olmanız büyük şans aslında ben ankarada olsaydım anatolia ya giderdim ama işte nasip burda tıp fakültesine gitmeyi düşünüyorum hayırlısı artık şu işlerimi bi halledeyimde erkekler kendilerinde sorun olduğunda kabul edemiyorlar bir türlü ama sonunda kendi içlerinde kabulleniyorlar ama belli etmiyorlar

bayaa konuştuk akşam üzülmesi daha çok üzüyo benii :KK43:(
istanbulda merkez çok ama karar vermek de zor
işimden izin almam sıkıntıolduğu için yakın bi yer olması lazım
ne zor şeymişşş :KK43:((
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasınnn
sen aşılama falan olmadın di mi hiç tüp bebek mi düşünüyosunuz

yaaaa bende özelden ona mesaj atmıştım ama dediğin gibi belkide hastahanenin testlerinde bir sorun vardır inşallah öyledir bütün kalbimle dua ediyorum inşallah bebeği onunladır belki erken olduğu için düşük çıkmıştır adet tarihi çok geçmişmi

adetleri düzensiz yaa tarih bilmiyo o yüzden
dünden beri dua ediyorum Rabbim sevincini ümidini boşa çıkarmasınn

bayaa konuştuk akşam üzülmesi daha çok üzüyo benii :KK43:(
istanbulda merkez çok ama karar vermek de zor
işimden izin almam sıkıntıolduğu için yakın bi yer olması lazım
ne zor şeymişşş :KK43:((
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasınnn
sen aşılama falan olmadın di mi hiç tüp bebek mi düşünüyosunuz

biliyorum o duyguyu eşimin sonuçlarını ilk aldığımızda şansınız yüzde 1 demişlerdi o anda keşke bende birşey çıksaydıda aşkım böyle üzülmeseydi demiştim çok üzülmüştü o üzüldükçe benim yüreğim parça parça oluyordu hiç düşünmeden ameliyat masasına yattı ama hala yok biz 1 kere aşılama yaptırdık oda tutmayacağı belliydi zaten aşılama gününde yapılmadı gerçi nasip olsaydı tutardıda işte vesile olmadı tatlım bakalım tıpa gidicem ne diyecekler ya tüp ya aşılama artık nasip eşim hiç bu konuyu açmıyo bile bana sen lazımsın diyo :sinifsinif:
adetleri düzensiz yaa tarih bilmiyo o yüzden
dünden beri dua ediyorum Rabbim sevincini ümidini boşa çıkarmasınn

inşallah hamiledir inşallah dua etmekten başka birşey gelşmez elimizden

güzel anne nasılsın tatlıkız yeğenim nasıl

teşekkür ederim bitanem çok şükür iyiyiz ikimizde sen nasılsın bakalım işlerin çokmuş herhalde benim kaynana ve görümce geldiler bütün evi temizlediler halılar perdeler dolaplar hiç bişey kalmadı bende yattım bu sene temizlik yok bana kolay gelsin canım sana

selammmmmmmmmmmmmmmm şimdi doktordan geldim
kesemiz göründü şükürler olsun rabbime
5mm:):ecrin_bebek:
doktor herşey normel dedi
darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

ee kızlar siz naptınız anlatın bakim

hilalcim kutlarım sana bir kaç sorum olacak sen en son ne zamn adet görmüştün
keseyi ne kadarlıkken gördün
ben de 27 nisanda adet oldum
keseyi görmeyi bekliyoruz
bir de keseye karından ultarsonla mı baktı yoksa vajinal ultrasonla mı
benim doktorum karından bakıyor da ne zamn görünür acaba
korkuyorum dış gebelik olmasından ya da bi aksilik çıkmasından ya

Son düzenleme:
kızlarrr

tiryakcım dün akşam konuştum da çok kafası karışık
tahlili tekrarlıcaktı naptı ? msn de açık değil CADIARZU
bence kan tahlili yanlıştır yaaa

hilalcim kutlarım sana bir kaç sorum olacak sen en son ne zamn adet görmüştün
keseyi ne kadarlıkken gördün
ben de 27 nisanda adet oldum
keseyi görmeyi bekliyoruz
bir de keseye karından ultarsonla baktı yoksa vajinal ultrasonla
benim doktorum karından bakıyor da ne zamn görünür acaba

canım hilale sormuşsun ama bende cevaplayayım :)
kişisine göre değişir kimisininki hemen gözüküyo kimisininkide 6-7 haftaya kadar gözükemeyebiliyo
karnından baktığı içinde görünmemiş olabilir vajinal ultrasondan daha iyi belli olur
ssat tarihine göre 5 haftalık hamilesin benimki 6 haftalıkken net görünmüştü hatta kalp atışıda vardı inşallah sende görürsün acele etme cnm

kişisine göre değişir kimisininki hemen gözüküyo kimisininkide 6-7 haftaya kadar gözükemeyebiliyo
karnından baktığı içinde görünmemiş olabilir vajinal ultrasondan daha iyi belli olur
ssat tarihine göre 5 haftalık hamilesin benimki 6 haftalıkken net görünmüştü hatta kalp atışıda vardı inşallah sende görürsün acele etme cnm

sağol canım 12 haziranda baktıracağım ben de

canım son adetim 27 nisandı 25 mayısta beta hcgdeğerim121.98di 29 mayıstaki değerim ise 747.1 di şimdi bilmiyorum normal mi peki bu değerler

canım bu topiğe girerken sayfanın en üst sol köşesinde konu aç yazıyo bak bu sayfanın en üstüne hayran arkadaşımız yorum yazmış hemen üst kısmında cevap yaz yazıyor gördünmü işte bu fforuma girdiğinde aynı yerde konu aç yazıyor

X