Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayyyy evet evet evet mutlakaaaa....
Nasıl olmuş kanda da baktırmış mı kuzu??
Dr ne demiş

idrarında kan geliyomuş onun için gitmiş doktora idrar tahlilinde çıkmış
şimdi de idrar kültürü sonucunu bekliyolarmış
beekle ilgili sadece hamilesin demiş başka bi şi yok şimdilikk

idrarında kan geliyomuş onun için gitmiş doktora idrar tahlilinde çıkmış
şimdi de idrar kültürü sonucunu bekliyolarmış
beekle ilgili sadece hamilesin demiş başka bi şi yok şimdilikk

Çok sevindim yaaa
anlatamam var ya
Keşke bu ayın sonunda senden kayradan ve neşeden de haber alsaaak
Kıs çok dua ediyorum hepimize
ama ben çok inanıyorum
bu topikteki herkes hamiş kalacak gör de bak canım

Çok sevindim yaaa
anlatamam var ya
Keşke bu ayın sonunda senden kayradan ve neşeden de haber alsaaak
Kıs çok dua ediyorum hepimize
ama ben çok inanıyorum
bu topikteki herkes hamiş kalacak gör de bak canım

inşaallah canımm inşaallahhh
bakalım tüp bebek olursam olumlu sonuç alırız inşaallahh
Rabbim kimseyi evlatla imtihan etmesinn
bizleri isyandan uzak tutsun inşallahh

Ben deldiiiiiim
tahlili verdim kızlaaar
36. günde çıkan değer : 110.80
Dr beğendi
biz dedi 4 haftanın sonunda 100 civarı istiyoruz
10 gün sonra gel keseye bakalım dedi
bi de yarın tekrarlayacağız kan tahlilini
bakalım gelişimi nasıl diye
o yüzden endişeliyim
değerler biraz düşük
Kızların daha yüksekti 28. günde yaptıkları değerler
benim 36. günde böyle bi değer var
ama var ya kızlar bu bile yeterli benim için.
Çok şükür rabbime
bu arada misafirler hala duruyor
o yüzden pek gelemiyorum çok öptüm sizi kızlaaar
pek inandırıcı değil hala şoktayım ama olsun dedim ya bu bile çok güzel
rabbim hepimize yaşatsın bu duyguyu
kayraya, neşeye,esraya,tarfile,tiryaka, kuzuya, N83e, ecemnura,nusrete, melteme....adını unutup sayamadığııım herkeseeeee
Rabbim cümle ümmet_i Muhammed'den dileyen isteyen herkesebu uğurda madden ve manen yıpranan herkese yardım etsin göbüşlerinin bebişle doldursuuun.....

canım çokkk sevindim gördünmü sana demiştim bu sefer olcak diye.....
rabbim kucağınada almayı nasip etsin canım kendini fazla yorma sohbetden geldim az önce sanada çooook dua etmiştim canım allah tamamına erdirsin darısı bizim başımıza inşallah...:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kızzlarrr süper bi haberimm var sizeeee
hala ağlıyorum sevinçtennn
kuzunazzzz hamileeeeeee :)))))
az önce msj attı idrarda kan gelmesi şikayetiyle acile gitmiş idrar tahlilinden doktor hamilesin demişşş :)))
dua edelim onun içinnn
bi sıkıntı çıkmasınnn

ayyyyy canım benim çooookk sevindim rabbim dualarımızı kabul etti süperrrr yaaa:teytey::teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyyt

canım çokkk sevindim gördünmü sana demiştim bu sefer olcak diye.....
rabbim kucağınada almayı nasip etsin canım kendini fazla yorma sohbetden geldim az önce sanada çooook dua etmiştim canım allah tamamına erdirsin darısı bizim başımıza inşallah...:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Canım çok teşekkür ederim ama inşallaaah cuma günü tam olarak sevineceğim
Hepinize çoook dua ediyorum kızlaaar
bir an önce hepinize yaşatsın Rabbim

canım bacım kuzunazcım
allah tamamına erdirsin inşallah
ben sana demiştim demi var bişiler diye
sen yok bacım diyodun hadi hayırlısı oleyyyyyyyyyyy
ben dedim sana kırklarımız karışcak diye
canım benim yaaaaaaaaaa
çok ama çok sevindim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah :emir_bebek::emir_bebek:
:ecrin_bebek:hihoyyythihoyyytsırnaşık şey
hadi baklalım kızlar ayağımızı sürdük sıra sizde

yavruceylan tebrik ediyorum canım rabbim tamamına erdirsin...
ohh maşallah topike bereket geldi
darısı bizlere inşallah

kızlarr inanamıyorum ne kadar bereketli aymış ben tadilatla geçirdim kıucunazcım ceylanım hilalim tatlıkızcım hamiş rabbimin izniyle inşallahh sağlıkla kucaklarınada alırlar darısı diğer arkadaşlarımın başına tiryak çımın esranın bubuşcumun neşenin eftelyacımın tarfilcimin yelizimin ve ismini yazamadıklarımın inşallahh

Son düzenleme:
kuzuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm rabbim tamamına erdirsin inşallahhhh

kızlaaar MAŞALLAH bu ne bereket birkaç haftadır giremedim ne güzel haberler bunlar hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim geçmişi çok okuyamadım.nasıl oldu bu mucizeye ne yardımcı oldu banada söyleyinn biz hala beklemedeyiiz. :KK43:( hepiniz için çok sevindiiimm

eftelyacım tatlıkız tüp tedavisine gitmişti yavruceylanım aşılama yaptırdı hilalim preesed kullanmış sanırım hepsininde çoook çookk şükür BEBıŞLERı GÖBÜŞLERıNDE kuzucum ne yaptı bilmiyorum ama onunda BEBıŞı GÖBÜŞÜNDE darısı başına

eftelyacım tatlıkız tüp tedavisine gitmişti yavruceylanım aşılama yaptırdı hilalim preesed kullanmış sanırım hepsininde çoook çookk şükür BEBİŞLERİ GÖBÜŞLERİNDE kuzucum ne yaptı bilmiyorum ama onunda BEBİŞİ GÖBÜŞÜNDE darısı başına

amin canım benimde birşeyler yapmam lazım artık sende durumlar nasıl

kızlarr inanamıyorum ne kadar bereketli aymış ben tadilatla geçirdim kıucunazcım ceylanım hilalim tatlıkızcım hamiş rabbimin izniyle inşallahh sağlıkla kucaklarınada alırlar darısı diğer arkadaşlarımın başına tiryak çımın esranın bubuşcumun neşenin eftelyacımın tarfilcimin yelizimin ve ismini yazamadıklarımın inşallahh

amin canım inşallah rabbim bütün isteyenlere içindede bize nasip etsin.sende bitir artık işlerinide çalışmalara hız ver artık hadi bakalım bizde bu ay verelim müjdemizi inşallah

bacılar kuzunaz böbreklerinden kum döküyomuş aynı zamanda o vesile oldu zaten hamiş olduğunu öğrenmesine doktora gidecekti akşam inşaallahh yarın güzel haberler verir bizee :))

kuzunaz hamilemiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ayyyy şaşırdım yaa Allahım bu nasıl bi haber

yavruceylanın canım hayırlı olsun sanada çok sevindim seni bekliyodum ama kuzunazz bir mucize :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
dün msn de konuştuk bana dediki sürkli idrara çıkıyorum ve yanma falan var ağrı var dedi şikayetini anlattı neden sence bu dedi bende dedimki valla bunlar benim hamileliklerimde olan şeylerdi dedim
oda ayşe ümitlenmiyim dedi gebelik olabilirmi yok değildir sistit olmuşumdur fln dedi
bende sistit hiç olmazdı dedi bide bunlamı uğraşcam dedi
bende sistit geneliikle hamilelikte olur dedimm

bugün hiç msne girmedim akşam girdim kuzunaz yoktu demekki doktora gitmişşş
yaa inşallah bi sorun çıkmaz duyunca elim ayağıım kesildi

Son düzenleme:
hadi bakalımm kızlar sıra sizde hamiş olmayan kimse kalmıcak ohhhhhhhh ohhhhhhhhh

X