Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amiin canım inşallah en kısa zamanda rabbim isteyen herkese nasip etsin az önce kaynanamdan geldim zaten doluyum yok şöyle yap böyle yap bi sürü nasihat kendimi tutamadım bi sürü ağladım birbirimizi en iyi biz anlıyoruz iyiki varsınız canlarım.senin adına da çook sevindim canım değerlerin çok iyi hayırlıklı sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin güzel rabbim

sağol canım benim Allah razı olsun üzme kendini kimseyi dinleme ve kimseye bu konu hakkında laf söyletme senin canını sıktığına bile değmez o insanların söyledikleri rabbimin sınavından geçiyoruz diyelim elbet bir gün anne olacaz ama biraz daha sabır tatlım hiç merak etme inanıyorumki isteyen herkese rabbim teker teker verecek üzme tatlı canını

amin hilalciğimm
taarfil canım geçen hafta yoktum ablamdaydımm
cumartesi döndüm ama uğruyorum senle karşılaşamıyoruz canım
iyiyim fena değilim tatlım sen nasılsınn

sağol canım benim Allah razı olsun üzme kendini kimseyi dinleme ve kimseye bu konu hakkında laf söyletme senin canını sıktığına bile değmez o insanların söyledikleri rabbimin sınavından geçiyoruz diyelim elbet bir gün anne olacaz ama biraz daha sabır tatlım hiç merak etme inanıyorumki isteyen herkese rabbim teker teker verecek üzme tatlı canını

amin canım en azından bu dünyada yok ama ahirette 4 tane yavrum var.

hılal cok sevındım
sağol canım benim allah razı olsun bitanem darısı sana inşallah
izmirdeyim canım
hımmm
bende geçen ay ordaydım izmir güzeli bi anne olcan yani rabbimiz izniyle:)
amin hilalciğim

bacım yelizcim sana bişi sorcam ya
şu yazdığın şeyin altında doğumu gösteren çizelgen
varya nerden yaptın bacı bana bi anlatsana
lütfennnnnnnn

amin hilalciğimm

eh işte canım iyi sayılırım.bi değişiklik yok bugün adet oldum 3 gün gecikmeli oldu bu sefer belkide tutunamadı bilmiyorumki

kız tatlı kız
sen yaz bari bacım buı doğum çizelgesi nasıl hazıralınıyo:)

ya kıslaaar bana da şu resimllerinizin altına yazdığınız yazıları nereye yazdığınızı söylesenize

bak şimdi ticker factory com a giriyosun
Pregnancy yazan yere tıklıyosun sonra açılan sayfadan bi çizelge seçiyosun sonra next tuşuna basıyosun oradn bir amblem seçiyosun next diyosun due date yazan yere son adet tarihini yazıyosun next diyosun sonra alttaki adresten http ile başlayıp png ile biten yeri kopyalayıp profilindeki çizelge bölümüne yapıştırıyosun bu kadar tatlımm

X