Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar bu arada alpy nin işyeri bilgisayarı engellediği için topiğe giremiyo
hilalcim senin için çok sevindii
seni ve hayranı kutladıı
herkese de selamı var :)

selamlar hanımlar yavruceylanım yakaladım kız senikaydirigubbakcemile
test yapacakmışsın sanırım yaptınmı canım merak ettimaklinialirimsmile

selamlar hanımlar yavruceylanım yakaladım kız senikaydirigubbakcemile
test yapacakmışsın sanırım yaptınmı canım merak ettimaklinialirimsmile

Hoşgeldin canııım olumunekankayizsmile
yok kıs sancım çok fazla
o yüzden yapmayacağım
ümitlenmeyin kıslaaaarrrrr
çok fena sancım var
biliyorum bu sancıları beeen :sinifsinif:

kızlar geldim şimdi
çok iyi dedi doktor %60 yüksek bize yeter dedi
çok iyi dedi
bakalım haftaya gün verdi
gidicem herşey yolunda dedi
haber veriyim dedim:)
sizi seviyorum

merhaba arkadaşlar bu ay okadar çok ümitlenmiştimki ama yine olmadı.napalım hayırlısı olsun inşallah 2 günde gecikince 3 tane test yaptım hepside negatif çıktı

Son düzenleme:
yavruceylan senin için çok dua ediyorum inşallah müjdeli haberlerini alırız canım.bende bi ay daha bekleyip aşılama yaptırcam hakkımızda hayırlısı olsun canım

merhaba arkadaşlar bu ay okadar çok ümitlenmiştimki ama yine olmadı.napalım hayırlısı olsun inşallah 2 günde gecikince 3 tane test yaptım hepside negatif çıktı

olsun canım sıkma canını herşeyde vardır bir hayır bidahaki ay olur inşşşş rabbim elbet bir gün nasip edecek hepimize

nasip canım benim
allah herşeyin hayırlısını versin
rabbim en yakın zamanda sanada bi bebek nasip eder inşallah

olsun canım sıkma canını herşeyde vardır bir hayır bidahaki ay olur inşşşş rabbim elbet bir gün nasip edecek hepimize

amiin canım inşallah en kısa zamanda rabbim isteyen herkese nasip etsin az önce kaynanamdan geldim zaten doluyum yok şöyle yap böyle yap bi sürü nasihat kendimi tutamadım bi sürü ağladım birbirimizi en iyi biz anlıyoruz iyiki varsınız canlarım.senin adına da çook sevindim canım değerlerin çok iyi hayırlıklı sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin güzel rabbim

X