Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayşecim alpcim kızlarr şimdi ben nelere dikkat edecem yaaa çok heyecanlıyım ne yapacağımı bilemiyorum

canım şimdilik yere eğilip ağır bişey kaldırma eşin kaldırsın
kesinlikle mutfak dolaplarından bişey almak için uzanma
ayaklarının altına yastık koy sırt üstü uzan bol bol dinlen
pekmez varsa evde bol pekmez iç kan yapsın ki nokta kadar olan bebişin iyi büyüsün :)
bide bir süre ilişkiye girme ne olur ne olmaz ....

tamam tatlımmm çoook sağolll yatma işini sevdimmyerimsenibenama zaten belim ağrıyo gelip gidip yatıyorum

canım çook sevindim senin adına rabbim inşallah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.annesine babasına hayırlı evlat ve rabbime de imanlı bi kul olsun inşallah.kendinee çoook dikkat et olurmu canım bizede dua etmeyi unutma:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey:hihoyyytlumunekankayizsmile

canımmm benim Allah razı olsun dua etmez olurmuyum dua herşeyin başı rabbim hepinize nasip etsin inşşş bu güzel duguyu

tamam tatlımmm çoook sağolll yatma işini sevdimmyerimsenibenama zaten belim ağrıyo gelip gidip yatıyorum

3 ay tatil sana tatlım bol bol yat dinlen eşinede naz yap
zaten kasık ve bel ağrıların olcak bebişin yerleştiği için
ay ağrım var midem bulanıyo diye yemekleri biile ona yaptır :):)

merhaba kızlar.öncelikle hamiş olan rakadaşlara hayırlı olsun allah tamamına erdirsin
diyorum.ben yeni sayılrım aranızda nerde bir hamiş yazışması görsem girip yazıyorum.çünki beennndddeee bbbeeeeebbiiiiişşşş istiyorum allahın izniyle

ama ben pko luyum ve troidlerim az çalışıyo büyüzden biraz ümitsizimmmafoldumben

ben bekledim canım tam gününde yaptırdım sen de bekle

kızlar yaa kusura bakmayınn işler çok yoğundu bakamadım topiğee hepiniz gitmişsiniz
kayra da gelmiş gitmişş
Tatlıkız evet ayşecimin dediği gibi bol bol dinlen yemene içmene dikkat et,keyfini çıkar bu durumun.

canım çok tebrikler....:dance::dance::dance::dance::dance::dance: çok sevindim
sen çok inandın ben demiştim sana bebişin tutunacak diyeee hadi hayırlı olsun yolunda gider inşallah darısı başımızaaa

kıslarr yumoşlar biyüyor hafta içi toplanacaklar inşallah dua ediinnn neolurrr
alpyyy kayra tatlıkız hepinizden dua bkliyorummm

ancak sımdı sırf senın sonucunu ogreneyım dıe gırdım.ve cok sevındım anneme bıle solemıstım senın durumunu vede oda senın ıcın hep ınş olumlu sonuc alır dıe dua ett.rabbım kucagına almyı nasp etsın.senın duydugun o ınanılmaz sevıncın aynısını bızede yasatmayı allh nasp etsın ısımlerımızlen bırlıkte bızlerdee duanı eksık etme....tekrar tebrıkler.....

inşallh tatlıkızdan sonra kayra yavruceylan hılalın benım halaylarını cekmek nasp olur.

canım benim hayırlı olsun
rabbim tez zamanda kucagına almayı
o güzel kokusunu içine çekmeyi
nasip etsin
rabbim isteyen her kuluna nasip etsin
senin adına sevindim valla
dedimki tatlıkız aha hamile degilse nasıl bir moralle başlarım tedaviye
şimdi moralim tam
inşallah benim tüp bebekte tutarda 1.5 ay sonrada ben yazarım

canım benim işler çok yoğun hala bitmedi tadilat sen kendine ve yeğenime iyi bak rabbime emanet olun
kıslarr yumoşlar biyüyor hafta içi toplanacaklar inşallah dua ediinnn neolurrr
alpyyy kayra tatlıkız hepinizden dua bkliyorummm
inşallah seninde hayırlı haberini en kısa zamanda okuycaz bitanem rabbimin izniyle dualarını rabbim sanada çevirsin tatlımm ALLAH yar ve yardımcın olsun

inşallah seninde en kısa zamanda müjdeli haberini okuruz canım benim rabbim sana ikiz nasip etsin hayırlısıyla sana ve bütün kızlara duacıyım

ayşecim nasılsın tatlım eşin biraz daha iyimi annen ve anneannen iyilermi annenin tedavisi nasıl gidiyo

sağol tatlım rabbim sizlerede nasip etsin bu güzel duyguyu inşşşş

ayşecim nasılsın tatlım eşin biraz daha iyimi annen ve anneannen iyilermi annenin tedavisi nasıl gidiyo

iyiyiz hamdolsun canım bugün burnundaki tamponları çıkartı doktor rahatladı
annemde iyi çok şükür brucella hastalığı ilaçlarla sıfırlandı hamdolsun
sen nasılsın ne alemdesin kayracım yaa çok özlüyorum sizi giremiyorum fazla

tatlıkız naptı acaba testi ne zaman tekrarlıcak

inşallah herşey yolunda gider...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…