Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarr bu arada hepinizin anneler günü kutlu olsun.inşallah bu seneki anneler gününün hediyesini rabbim bize verir hepimiz bu ay hamile kalırız.ne güzel olur

tarfil cok teşekkür ederim kestane balım cok iyi doğal cunku baska ne yapmam gerekir ki anne olmak istiyorum bayadır deniyoruz polen yada arı sütü de eklemem iyi olur mu ki acaba? hangisi iyi geliordu

tarfil cok teşekkür ederim kestane balım cok iyi doğal cunku baska ne yapmam gerekir ki anne olmak istiyorum bayadır deniyoruz polen yada arı sütü de eklemem iyi olur mu ki acaba? hangisi iyi geliordu

sen bilirsin canım olabilir ama bence birkaç ay sadece böyle dene.umarım hemen hamile kalırsın.herşeyi deniyoruz artık tedbir bizden takdir rabbimden.hayırlısı olsun canım

canım benim amin diyoruz bizde
inşallah sende prensine yada prensesine kavuşursun
yumurtaların ne zaman transfer edilecek merak ediyorum

SAĞOL CANIM BENİM salı yada çarşamba transferim olacak rabbimin izniyle

saol canım benim seninde anneler günün kutlu olsun canım.dualarımız seninle

teşekkürler canım banim
canım benim çok güzel bu haber transfer günün ne zaman rabbim yar ve yardımcın olsun inşallahhh

sağol bitanem salı yada çarşamba transfer var DUALARIN için allah razı olsun

cok gusel haber bu canım dualrımız hepımıze tabıkı....hade az kldı desene bebeısıne.annler gununuz kutlu olsuna.s.a.s.

teşekkürler tatlım hepinizi seviyorumm byeeee

slm kızlar bende polen arı sutu bal karısımını bu ay denıyorum bakalım ay sonu ne olcak ınsallah guzel haberlerı alırım hayırlısylada sızde alırsınız o baldan

canım benim çok şükür iyiyim sen nasılsın senin ismini görünce içim kıpır kıpır oluyo inşallah bu ay hamile haberini okuruz rabbimin izniyle canım

bende iyiyim çok şükür bitanem yarın Allah ın izniyle bebişim benimle olacak bakalım siz böyle söyleyince umut doluyo içim vallahi sağolun hepiniz

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum bebek özlemi çekenler kervanında artık bende varım

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum bebek özlemi çekenler kervanında artık bende varım

bende iyiyim çok şükür bitanem yarın Allah ın izniyle bebişim benimle olacak bakalım siz böyle söyleyince umut doluyo içim vallahi sağolun hepiniz

canım benim inşallah yakın zamanda teyze olcaz ha ne dersin ...belkide ikiz olur.ayy bende çok heyecanlandım yaa ne güzel bişey buuu senin ve meleğin için dua edicem canım 2nizde şimdiden rabbime emanet olun.bu arada kendine çoook dikkat et transfer sonrası mümkün olduğunca fazla dinlen hemen kalkma canım rabbim yardımcın olsunn seni seviyoruzzzzopuyorumnanaktan

hadi tatlı kızım hayırlı olsun
inşallah bebişin gelir sana canımmmmmmmmmm
dularım seninleeeeeee

X