Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım hayırlı olsun bu çok güzel bi haber Allah kucağında görmeyi nasip etsin...
neden paylaşıp paylaşmamak konusunda tereddüt ettin
burda hepimiz iyi ve kötü gelişmeleri bildiriyoruz birbirimize
içimizden birinin hamile haberi aldığımızda mutluluktan uçuyoruz hepimiz
ilk sayfayada baktıysan orda hamiş olanlar yazıyor
o liste hamişlerle dolup taşıcak inşallahhhh

alpm canııımmmmm çok sevindim bitanem ya demek doktor kız dedi
Allah hayırlı kaderler yazsın,Allah ömrüne ömür katsın

kızlar birde şu FEMıBıON 800'ü denesenize eczanelerde satılıyomuş
rahmi kuvvetlendirmek ve hamile kalmayı kolaylaştırmak için bilmiyorumkismile

kayram,ayşe20 cok tesekkur ederım Allah razı olsun kayram tez zamanda sanada ve ısteyıp dıleyen herkese versın.hamıle kalanlar gırmıyor demeyın arkadaslar ben gırıyorum ama kımse olmuyor bbu hamıle kalmadan oncede bu şekıldeydı hamıle kaldıktan sonra da mesela şu an burdayım ama kımse yok kımınle paylasım yapayım kendı kendıme konusmak da anlamsız olur galıba.bu arada hamıle olan herkeste aynı mı bılmıyorum ama o kadar yorgunluk var kı uzerımde uykum gelıp duruyor.haa bu arada bu hamıle kalanlar ugramıyor yazısını uzerıme alındıgım veya bana yonelık bır yazı oldugu ıcın cevaplamadım sadece acıklama geregı hıssettım.Allahım ısteyıp dıleyen herkese tez zamanda melegını gonderirsin inşallah

canım benim işlerim çok olmasa ben daha sık gelicem ama son bir aydır gerçekten çok yoğun geçiyo ve önümüzdeki bir ayda baya yoğun geçecek sanırım mutfağı değiştiriyoruz 1 ay daha rahat yok bana
tatlım hamilelerin duaları kabul olurmuş bizlerede dua et olurmu rabbim sağlıkla analı babalı büyütebileceğiniz ALLAH a hayırlı kul size hayırlı evlat olacak sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah rabbime emanet ol

merhaba arkadaşlar kayram merhaba canım ben bişey sormak istiyorum.Ben 2 aydır klomen kullanıyorum ve adetlerim düzenliydi klomeni kullandıktan sonra 5-6 gün gecikiyor.Diyorlarki çalışmalar esnasında adetin gesikiyorsa hamilelik şansın artarmış öylemi merak ettim hiçbir fikrim yokkk..Teşekkürler şimdiden...

merhaba canım hoşgeldin adetleri düzenliyken klomen kullananların bir kaç gün gecikme yaşadığını duymuştum ama hamilelik şansıyla ilgili bir fikrim yok açıkçası ama klomeni netten araştırmıştım ve eğer dr kontrolündeysen ve kist yapmıyorsa 6 ay kullanman gerekiyormuş tatlım inşallah en kısa zamnda hamileyim diye yazarsın bize yumurtlama problemin varsa ayrıca klomenin yanı sıra bal tarçın çörek otunuda kullanmanı öneririm

hilalim hoş geldin nasılsın tatlım

iyiyim bacım ya şükür
sen nasılsın tatlım
okadar yoğunumki bu bir aydır bi okuyup çıkabiliyorum sadece
ayşenin yazdığı hap hakkaında bi fikrin varmı canım??????

o sıkıntları yasayıpta arkadaslarıma dua etmemek olur mu Allahım herkese bu duyguyu yaşatsın benımle beraber

iyiyim bacım ya şükür
sen nasılsın tatlım
okadar yoğunumki bu bir aydır bi okuyup çıkabiliyorum sadece
ayşenin yazdığı hap hakkaında bi fikrin varmı canım??????
çok şükür canım iyiyim ne olsun hep koşturmaca geçiyo işte bir ay daha böyle olacak ilaç hakkında vitamin ilacı olduğunu biliyorum canım fertilaid gibi sanırım
o sıkıntları yasayıpta arkadaslarıma dua etmemek olur mu Allahım herkese bu duyguyu yaşatsın benımle beraber

amiiin canım sağolasın rabbim dualarını kabul etsin inşallah nasıl hissediyosun kendini

canım hamile olan uğramıyor sözünü bende üstüme alınıcam çünkü ben gerçektende fazla uğramıyorum kaydirigubbakcemile3
çünkü artık gebelik topiklerine takılıp farklı bilgiler alıyosun
bide yorgun oluyosun,her zaman giremiyosun internnete eskisi gibi

ama sen daha çok yenisin biraz zaan geçsin belki sende gelemeyeceksin
ilk dönemler halsizlik ve yorgunluk normaldir bol bol dinlen
yüksek bi yere sakın uzanma,ağır bi iş yapma eşi yardımcı olsun ilk dönemler çok önemli
doktora falan gittinmi ne zaman gidiceksin inşş hayırlı haberlerle dönersin...

canım benım testı yaptıgım gun hemen gıttık ıyıce emın olmak ıstedık hatta ultrasyonda bıle gorduk mınıcık bebegım

ben yine burdayım ama yine kaçmışş herkesss.
slm kızlarrr
öpüyorum hepinizi
opuyorumnanaktan

merhaba kızlar ben de pko için glucophage içiyorum ve adetim bittikten 8 gün sonra pembe akıntı gelmeye başladı 3 gündür devam ediyor yumurtlama testi de yaptım hiç pozitif çıkmadı böyle adet ortası pembe akıntı gören var mı yardım ederseniz çok sevinirim kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…