Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

geçmiş olsun canım yaaaaa
Bu halde bi de misafir çekiyon
dur tahmin edeyim kaynananlar di mi???
ne olsun ilaç kullandım
dr aşılama demişti
eşim gelecek ay olsun dedi
sadece klomen ve ovitrelle diye iğne vuruldum
bekliyorum
biraz bel ağrısı biraz kasık ağrısı
haftaya salı adet tarihim bakalım ne olacak

bu arada ufaklığın kardeşimin düşğün telaşı arttı
Mayısın sonunda onun eviyle uğraşıyoz bizde

sen nerelerdeydin uzun zamandır

sağol tatlım tahminin doğru tabiki ekstra misafirlerimde hep var sürekli eş dost ALLAH eksikliklerini göstermesin ama yoruldum bu aralar işte senin işin dahada zor hem iş hem ev dr ilaçlar düğün hazırlığı ALLAH yardımcın olsun sen daha çok yoruluyorsundur az kaldı tatlie yaza bol bol dinlenirsin inşallah canım benim

Bi ağrı kesici alsaydın keşke

bebe aspirini kullanıyor musun???
gerçi kanamayı artırır ama

sen ne yaptın bıraktın mı dra gitmeyi

ağrı kesici çok nadir kullanıyorum binde bir aspirini kullanırsam vc den çıkamam iki gündür baya yoğun çünkü dr a tıp fakültesine gitmeyi düşünüyorum canım evede yakın bide ne bileyim orası geçiyo içimden dr um emekli oldu çünkü ne dersin osmangazi tıp fakültesi

sağol tatlım tahminin doğru tabiki ekstra misafirlerimde hep var sürekli eş dost ALLAH eksikliklerini göstermesin ama yoruldum bu aralar işte senin işin dahada zor hem iş hem ev dr ilaçlar düğün hazırlığı ALLAH yardımcın olsun sen daha çok yoruluyorsundur az kaldı tatlie yaza bol bol dinlenirsin inşallah canım benim

İnşaalllah
tatili böyle dört gözle bekler oldum :1shok:
hiç böyle bir öğretmen değildim ben ama
bu sene bu bebek mevzu beni yordu kafamçokkarıştı

ağrı kesici çok nadir kullanıyorum binde bir aspirini kullanırsam vc den çıkamam iki gündür baya yoğun çünkü dr a tıp fakültesine gitmeyi düşünüyorum canım evede yakın bide ne bileyim orası geçiyo içimden dr um emekli oldu çünkü ne dersin osmangazi tıp fakültesi

Olabilir
ama iyi bir prof bul kendine
yakın olmasıda avantaj tabi ayrıca
ama önce şu troide bi ayar çektir canım

İnşaalllah
tatili böyle dört gözle bekler oldum :1shok:
hiç böyle bir öğretmen değildim ben ama
bu sene bu bebek mevzu beni yordu kafamçokkarıştı[/QUOTE

haklısın canım benim hem bedenen hem ruhen yorulunca tatili dört gözle beklemen çok çok normal iyi bile dayandın bide annen yokken babana kardeşinede baktın kolaymı hem çalışıp hem iki eve bakmak

Yaaa Kayram bak sana ne sorcam
benim göğüslerim çok feci ağrıyo
bir haftadırda şiştiler
ara ara bel ağrım oluyooo
bi de kasıklarım ağrıyo
sanki böyle boyun uzarken ağrır yaa aynen öyle
acep senin damada hamiş miyimdir ki???
ne güzel olur di mi???
işte böyle arar ara hevesleniyom ama daha çooook erken
bi de pek beklemiyom aslında
sen ne dersin??

Olabilir
ama iyi bir prof bul kendine
yakın olmasıda avantaj tabi ayrıca
ama önce şu troide bi ayar çektir canım

evet canım önce zaten tiroit için gidicem tıpa ilacımı düzenli kullanıyorum inşallah düşüşe geçmiştir bundan sonra hep tıpa giderim sanırım aşılama filan olursa onuda tıpta yaptırırım diye düşünüyorum

evet canım önce zaten tiroit için gidicem tıpa ilacımı düzenli kullanıyorum inşallah düşüşe geçmiştir bundan sonra hep tıpa giderim sanırım aşılama filan olursa onuda tıpta yaptırırım diye düşünüyorum

İnşaallaaaah düşüyordur canım ya
Olabilir tıp hastaneleri daha fazla hasta gördükleri için daha tecrübeliler

Yaaa Kayram bak sana ne sorcam
benim göğüslerim çok feci ağrıyo
bir haftadırda şiştiler
ara ara bel ağrım oluyooo
bi de kasıklarım ağrıyo
sanki böyle boyun uzarken ağrır yaa aynen öyle
acep senin damada hamiş miyimdir ki???
ne güzel olur di mi???
işte böyle arar ara hevesleniyom ama daha çooook erken
bi de pek beklemiyom aslında
sen ne dersin??

canım benim inşallah damadım yerleşmeye çalışıyordur umudunu hiiç kaybetme bitanem ama adet olursanda sakın üzülme inşallah gebelik belirtileridir son aylarda benim 22 25 günde geliyodu şimdi 1 ayda geldi geçen ayın 22 sinde gelmi,şti yine 22 sinde geldi düzene giriyo sanırım
senin önceden bu belirtiler oluyomuydfu tatlım

şaraçoğlunun dereotu kürü var diyorlar
denedin mi??

canım benim inşallah damadım yerleşmeye çalışıyordur umudunu hiiç kaybetme bitanem ama adet olursanda sakın üzülme inşallah gebelik belirtileridir son aylarda benim 22 25 günde geliyodu şimdi 1 ayda geldi geçen ayın 22 sinde gelmi,şti yine 22 sinde geldi düzene giriyo sanırım
senin önceden bu belirtiler oluyomuydfu tatlım

inşaalllaah ama
şu kasık ağrısı dışında hepsi oluyordu p yüzden çok heveslenmiyom

inşaalllaah ama
şu kasık ağrısı dışında hepsi oluyordu p yüzden çok heveslenmiyom

hiç belli olmaz ama işte seni umutlandırıpta bide hayal kırıklığına uğramanı istemem canım benim en iyisi sabırla beklemek rabbim görelim neyler neylerse güzel eyler

slm kizlar uzun zamandir giremiyordum amaaaaaaaaaaaaaaaa simdi girmeminde cok ozel bir sebebi var
biliyorsunuzki yumurtaliklarim buyumuyordu pko amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm evet hamileyim cok mutluyum 6 haftalik hamileyim bugun test yaptim 2 tane ve ikiside pozitif cok mutluyum insallah allahim herkeze nasip eder klomit hapi kulandim klomen deniliyor turkiyede galiba tedavi goruyordum asilama yapilicakdi

ama asilama olmadiydi ama haplari kulandim
ve hamile kaldim
cok sevincliyim
kizlar bildiginiz gibi deyil

ayyy canım çok sevindim hayırlı olsun
demek güzel kızına kardeş geliyor :emir_bebek:

pcolularrrr bakın karamsar olmayın klomenle hamile kalmışş

kızlar nasılsınız
benim de adet günüm pazartesi günü inşallah olmam da hamileyimdir
yalnız şu ara karnım adet olcakmış gibi ağrıyo

prensesinannesi canımm çoook sevindimmm Rabbim tamamına erdirsin inşş.
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
eveeet kızlarr açılış yapıldıı hade bakalımm sırayla gelir şimdi hamiş haberleri çünküü öyle oluyo geneldee.

Son düzenleme:
Ayşecimm çokk sağol canımm benimm.
sayende benim de artık bir çizelgemm varr kaydirigubbakcemile2
Senin bebişin de bayaa büyümüş canımm.ınş Allah tüm hamilelere sağlıklı evlatlar hayırlı doğumlar versin.
Bebiş isteyen kardeşlerime de teeeeeezzz zamanda hayırlı bebişler nasip etsinnn.:Saruboceq:

canım arkadaşım hayırlı olsun çizelgen artık sana kaç haftalık oldun diye sormayız :)
karnın çıktımı ?

X