Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar nasılsınız canlarım çook özledim sizleri ama hiç vakit bulamıyorum ne yazıkki aklım hep sizde rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah rabbime emanet olun

bugun doktora gıttık sımdı geldım kızlar :KK43:canım asırı derecede sıkkın.eger sayımız 10 mılyon olmussa asılama yaparız olmamıssa tup bebek dedi.tup bebek sadece ruyamda olur:KK43::KK43::KK43:

bugun doktora gıttık sımdı geldım kızlar :KK43:canım asırı derecede sıkkın.eger sayımız 10 mılyon olmussa asılama yaparız olmamıssa tup bebek dedi.tup bebek sadece ruyamda olur:KK43::KK43::KK43:

Sen gönlünü ferah tut canım benim bi yakınıma da eşin varikosel ameliyatı olmazsa çocuk olmaz dediler geçenlerde hamile haberini aldıkk yanii umudunu kaybetme 10 milyon da az bi sayı değil ama keçiboynuzu kürü yapsın eşin çok artırıyo değerleri.

sayımız 10 mılyon dweılkı bugun randevu aldık eger haftaya yaptıracagımız tahlılde 10 mılyon cıkarsa asılama olacak.radyolajıde varıkosel yok cıktı adam dıokı var gıbı dıor anam veremedık bugun

slm kızlar
damlacım üzüldüm ama olsun canım rabbim inşalalh hayırlı zamanda hayırlı çocuklar verir.

kızlar gelelim bana
temzilşk yapıyorum oyüzden giremiyorum
ama az kaldı bitmek üzere
pazartesi doktora gittim çok güzel yumurtalar vardı
iğne verdi ama
hiç bir yerde bulamadım :KK43:((((
hayırlısı dedim
sol tarafımda çok daha büyük bi tane vardı 22mm
ötekiler onun kadar değildi geldiğim gün sok kasığım ağrıyodu şimdide sağ anlayamadım yani
zaten kafaya artık okadar takmıyorum
yazın aşılama yaptırcam onu bekiliyorum
umarım herkes hamiş kalır sizi seviyorummmmm

Hilalcimm ya bi türlü denk gelemiyoruzz çoookk özledimm seniii.
Bizi esprilerinden mahrumm bıraktınnn gelll artıkk topiğee yaa
Rüyalarını da merakla bekliyoruzz canımm
inşşşş bu ay bize hamişş haberii vericeksinizz hepinizden bekliyorummm kızlarr.hihoyyyt

sayımız 10 mılyon dweılkı bugun randevu aldık eger haftaya yaptıracagımız tahlılde 10 mılyon cıkarsa asılama olacak.radyolajıde varıkosel yok cıktı adam dıokı var gıbı dıor anam veremedık bugun

sen eşine keçiboynuzu kürü yaptın mı hiç canım?
Benim eşimin 17 milyondu 48 e çıkardı çok etkili yani.
Bir de sperm sonuçları zaman zaman değişebiliyo,hastaneye göre de değişebiliyo.

yaptım 3 ay boyunca canım bakalım faydası oldumu haftaya bellı olacak paylasırım sızlerle bır yandanda cok heyecanlıyım eger 10 mılyon olursa asılama olucagı ıcın sankı bebegıme kavusacakmısım gıbı gelıor:)

yaptım 3 ay boyunca canım bakalım faydası oldumu haftaya bellı olacak paylasırım sızlerle bır yandanda cok heyecanlıyım eger 10 mılyon olursa asılama olucagı ıcın sankı bebegıme kavusacakmısım gıbı gelıor:)

inşşş canımm tahmininden daha da yüksek bir değer çıkar. :Saruboceq:

kızlarr bakamadım yiine ne zamandır aktifim ya pek evde durmuyorum
napıyosunuz ne alemdesiniz
beni sorarsanız hamdolsun uğraşıyorum işte 20 hafta oldum nasipse yolu yarıladım

kızlar slmlar nasılsınız neler yapıyosunuz gorusmeyelı gıremedım uzun süredir. varmı yenı hamişler

kızlar nasılsınız canlarım nerelerdesiniz inşallah hepinizin keyfi yerindedir rabbime emanet olun

kızlar hayırlı sabahlar ama yoksunuz yine nerelerdesiniz topik iyice sessizleşmiş :sinifsinif:

kızlar merhaba ben de ikinci klomeni kullandım çatlama iğnesini de vurdurdum artık sonucu bekliyorum 26 nisan adet tarihim merakla bekliyorum

ay şu actibrest reklamını da kaldırsalar işyerinde biri görse rezil olacağım ya
bir ara şu yeşil popoyu çok sık koyuyorlardı

arkadaşlar bu hayıt bitkisinin eczanelerde satılanı varmış ismini bilen var mı ilacın varsa yardım eder misiniz ?

X