Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum çok şükür iyiyim canım şeker hapı mideni bulandırıyorsa yemek arasında yut canım belki faydası olur bana hiç etki yapmamıştı inşallah kısa bir sürede geçer yan etkileri sakın bırakma olurmu canım tiroidi bende düzenli kullanıyorum ama her sabah aynı saatte yutmalısın ve en az 3 4 saat vitamin tarzı ilaçlar içmemelisin canım etkisini azaltıyomuş çünkü bide tiroıit hapını içtikten sonra hemen karnını doyurmuyorsun yarım saat veya 1 saat nette araştırmıştım canım rabbim en kısa zamanda şifanı versin canımın içi inşallahhh bu arada çok özledim senii olumunekankayizsmile

kızlaaarr siz nasılsınız çarşıdan geldim mutfağa girmeden bi bakayım size dedim canlarım rabbime emanet olun

canım çok güzel bir yazı olmuş müslümanın ümidi bitmez RABBİM HERŞEYE KADİRDİR. DUALARçok önemli kaderimizi bile değiştirir. Allaha emanet ol olumunekankayizsmile :1hug:

günaydın kızlar siz yoksunuz ama ben yazayım bugün tüp bebek için ilk iğnemi vurunucam inşşş hayırlı olur bizim için dua bekliyorum sizden rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşşşş

günaydın kızlar siz yoksunuz ama ben yazayım bugün tüp bebek için ilk iğnemi vurunucam inşşş hayırlı olur bizim için dua bekliyorum sizden rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşşşş
cnaımmm günaydın hadi hayırlısı olsun inşallah gelecek bebişin. dualarım sneinle olsun...

sağol damlacım Allah razı olsun rabbim herkesin kucağını doldursun inşşşş sende inşşşş hasta olmazsında bebişin seninledir

canım benim hayırlı olsun inşallah rabbim emeklerinizi boşa çıkarmaz bebişinizi hemen nasip eder tatlım dualarım seninle rabbime emanet ol
kızlarr benim kırmızlar gelmedi hala :)))) inşallah gelmez ama karın ağrım var...

tatlım inşallah adet olmazsın eğer olursanda sakın üzülme ümidini kaybetme rabbim en kısa zamanda nasip eder bebeğini inşallahh

sağol kayracım Allah razı olsun canım benimm rabbim sanada tez zamanda ikiz bebiş göndersinde bidaha yapmak zorunda kalma emeklerimizi rabbim boşa çıkarmasın inşşş

sağol kayracım Allah razı olsun canım benimm rabbim sanada tez zamanda ikiz bebiş göndersinde bidaha yapmak zorunda kalma emeklerimizi rabbim boşa çıkarmasın inşşş

sendende ALLAH razı olsun tatlımm inşallah
tüp bebek bana uzaktan zor bişey gibi geliyodu ama geçenlerde okuduğum topikte arkadaş o kadar güzel ve içten anlatmışki hala etkisindeyim hep olumlu düşün olumlu olsun güzelim rabbim bu ay eşinin ve senin yüzünüzü güldürsün inşallah

sağol canım benim rabbim senin güzel kalbine göre versin inşşşşda bizde teyze olalımm burdan bize gece uyumuyolar çok huysuzlar diye yazarsın inşşş

sağol canım benim rabbim senin güzel kalbine göre versin inşşşşda bizde teyze olalımm burdan bize gece uyumuyolar çok huysuzlar diye yazarsın inşşş

inşallahhhh tatlımm rabbim dualarını sana çevirsin inşallah diyorum bütün kalbimle

oooooo kızlarrrr sizleri birarada gördüm sonundaaaa opuyorumnanaktan
hepinizi çok özledimm bu arada hilalll nerdee haberi olan var mı yavruceylan tiyakk neşe ayşee20 hiç sesleri çıkmıyoo hepsini merak ediyorummm.
tatlıkız canımm dualarımız seninle inşş Allah emeklerinin karşılığını verir çook dua et sen de ve hep olumlu düşün canımm.

sağol tatlım Allah razı olsun dua eiyorum tek çarem dua zaten kimsenin beni üzmesine izin vermiyorum ve hep bebğim benimle olacakmış gibi geliyo rabbim yüzümüzü güldürsün inşşş

sağol tatlım Allah razı olsun dua eiyorum tek çarem dua zaten kimsenin beni üzmesine izin vermiyorum ve hep bebğim benimle olacakmış gibi geliyo rabbim yüzümüzü güldürsün inşşş

tedavi sürecinde yediklerine de çok dikkat et ve transferden sonra da yiyeceklerine dikkat et bu aralar eşin de sen de bol bol ceviz,badem,fındık,bal yiyin canımm.
Sabırsızlıkla bekliyoruz sonucunu inşş mutlu haberlerini duyarızz :Saruboceq:

alpy cım hoşgeldin nasılsın tatlım yeğenim nasıl özledik seni nerelerdesin
damlam hoşgeldin canım

alpy cım hoşgeldin nasılsın tatlım yeğenim nasıl özledik seni nerelerdesin
damlam hoşgeldin canım

Canım benim hoşbuldumm.
Ben sürekli geliyorum siz olmayınca yazdıklarınızı okuyup çıkıyorumm.
Allaha şükür iyiyizz ikimizde 2.li testi yaptırdım perş sonucu alıcam.(kan testi sonucunu)
Onun dışında hormonlardan mıdır nedir değişken bi psikolojiye sahibim bu aralar.Bir günüm diğerine tutmuyor.Ama inşş geçicek tabi şikayetçi değilim.
Sizlerin güzel haberlerini okursamm daha iyi olucammm .
Ayyy çoook özlemişimm sizii ben yaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tamam tatlım dikkat edicem yediklerime zaten bayadır yiyoruz fındık ceviz badem gene yemeye devam ederim canım inşşş canım benim inşşşş mutlu haberi veririm burdan sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…