Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoŞbulduk tatlım snede hoŞgeldİn uuzn zamandır yoktun Özledİm vallahİİ
arada bir iki dakikalığına girip bakabiliyordum hergün misafir dün akşama kadar böyleydl dün akaşam eşimle kendimizi yatağa zor attık oda bende acayip yorulduk bugünde hem temizlik yapayım hemde evin modelini değiştireyim diyorum bakalım birazdan başlarım bende sizi çok özlüyorum şu işlerimi bi halledebilsem inşallah daha sık gelicem canımın içi
Canım benim hoşbuldumm.
Ben sürekli geliyorum siz olmayınca yazdıklarınızı okuyup çıkıyorumm.
Allaha şükür iyiyizz ikimizde 2.li testi yaptırdım perş sonucu alıcam.(kan testi sonucunu)
Onun dışında hormonlardan mıdır nedir değişken bi psikolojiye sahibim bu aralar.Bir günüm diğerine tutmuyor.Ama inşş geçicek tabi şikayetçi değilim.
Sizlerin güzel haberlerini okursamm daha iyi olucammm .
Ayyy çoook özlemişimm sizii ben yaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim güzel anne ne kadarlık oldu şimdi canımn cinsiyet için erkenmi diye yz<ıyordum erkekmi diye yazmışım düzelttim yoksa erkekmi tatlım bizde seni çook özlüyoruz kızlar daha az uğrar oldular

canım benim güzel anne ne kadarlık oldu şimdi canımn cinsiyet için erkenmi diye yz<ıyordum erkekmi diye yazmışım düzelttim yoksa erkekmi tatlım bizde seni çook özlüyoruz kızlar daha az uğrar oldular[/QUOTE]

cinsiyet bu ayın sonunda belli olur dedi canım şu anda 13+4 canım normalde16.haftada belli olurmuşş.
sağlıklı olsun da inşş kız erkek farketmez ama senin önsezilerine de güvenmemek olmaz canımm sempatiksalakcinni
Buarada senin kürler nasıl gidiyoo devam ediyo musun annenin aldığı karışıma

Kayracım bıŞı sorucaĞıom sana ben bu ay hayıt kullandım belkı bır kere 2 kere aksattım ama ŞÖyle aksattım sabah ıÇıtım akŞam unutuum ıÇmetyı gıbı 2 kere bÖle oldu benım adetım 2 gÜn geÇtı olmaıdm sence normal mı tatlım?

Damlacımm yazdıklarından okuduğum kadarıyla sende de pko var di mi canım ?

canım benim güzel anne ne kadarlık oldu şimdi canımn cinsiyet için erkenmi diye yz<ıyordum erkekmi diye yazmışım düzelttim yoksa erkekmi tatlım bizde seni çook özlüyoruz kızlar daha az uğrar oldular

cinsiyet bu ayın sonunda belli olur dedi canım şu anda 13+4 canım normalde16.haftada belli olurmuşş.
sağlıklı olsun da inşş kız erkek farketmez ama senin önsezilerine de güvenmemek olmaz canımm sempatiksalakcinni
Buarada senin kürler nasıl gidiyoo devam ediyo musun annenin aldığı karışıma[/QUOTE]

sana hayırlı evlat rabbime hayırlı kul olsunda kız erkek farketmez sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah tatlım ben karışımı unutuyoırum güzelim ya ama ilacımı içiyorum hep bazen kafamı kaşımaya bile vakit bulamıyorum belkide bu yüzden belkide tiroit hapından sonra en az yarım veya bir saat yemek yememem lazım vitamin tarzı ilaçlarıda 3 saat filan içmemem lazım sonrada unutuyorum :kedi:
Kayracım bİŞİ sorucaĞıom sana ben bu ay hayıt kullandım belkİ bİr kere 2 kere aksattım ama ŞÖyle aksattım sabah İÇİtİm akŞam unutuum İÇmetyİ gİbİ 2 kere bÖle oldu benİm adetİm 2 gÜn geÇtİ olmaıdm sence normal mİ tatlım?

canım normalde gecikiyomuydu tatlım belki geciktirebilir ama normaldede gecikiyosa hayıt bir kaç ayda düzene sokabilir inşallah bebekten dolayı gecikmiştir canım benim

üzülme canımm ben de pko.luyum 2. Aşılama sonunda allaha şükür hamileyim :saruboceq: .yani pko olup hamile kalanlar çok var.
Adetlerin düzenli mi canım. Benim 55 60 günde bir olurdu.
canım adetım dÜzelı dĞeıl. Aynı genelde farlutalle adet gÖrÜrdÜm. Ama bu ay hayıt kullandım :) dÜzenlıyor adetı herkesın adetı erken gelır benım 2 gÜn geÇtı gelen gıden yok acaba hamılemıyım dıe dÜŞÜnÜyorum ? Artık umutlanmaktan bıle korkuyorum

kızlar ben çok acıktım kahvaltı yapıp işlerime başlayayım öğlen oldu arada yine gelirim alpy cım ikinizede iyi bak tatlım rabbime emanet olun çoook öpüyorum seni

damlam sende rabbime emanet ol canım benim çook öptüm senide

Buarada senin kürler nasıl gidiyoo devam ediyo musun annenin aldığı karışıma

sana hayırlı evlat rabbime hayırlı kul olsunda kız erkek farketmez sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah tatlım ben karışımı unutuyoırum güzelim ya ama ilacımı içiyorum hep bazen kafamı kaşımaya bile vakit bulamıyorum belkide bu yüzden belkide tiroit hapından sonra en az yarım veya bir saat yemek yememem lazım vitamin tarzı ilaçlarıda 3 saat filan içmemem lazım sonrada unutuyorum :kedi:

canım normalde gecikiyomuydu tatlım belki geciktirebilir ama normaldede gecikiyosa hayıt bir kaç ayda düzene sokabilir inşallah bebekten dolayı gecikmiştir canım benim[/QUOTE]
CNM PKOLUYUM YA PEK DÜZELı DĞEıL AMA NE BıLıYıM ıÇıNELERıN ÇOĞUNUN ıLK AYDAN DÜZENE GıRıYOR KORKUYORUM UMUTLANMK ıSTEMıYORUM

kızlar ben çok acıktım kahvaltı yapıp işlerime başlayayım öğlen oldu arada yine gelirim alpy cım ikinizede iyi bak tatlım rabbime emanet olun çoook öpüyorum seni

gÖrÜŞÜrÜz tatlım aıfyet olsunnnn

canım normalde gecikiyomuydu tatlım belki geciktirebilir ama normaldede gecikiyosa hayıt bir kaç ayda düzene sokabilir inşallah bebekten dolayı gecikmiştir canım benim
CNM PKOLUYUM YA PEK DÜZELİ DĞEİL AMA NE BİLİYİM İÇİNELERİN ÇOĞUNUN İLK AYDAN DÜZENE GİRİYOR KORKUYORUM UMUTLANMK İSTEMİYORUM[/QUOTE]

canım benim herkeste aynı etkiyi yapmayabilir yani ilk aydan düzene koymayabilir ama rabbimin mucizesi ilk aydan hamile kalmışta olabilirsin inşallah her iki sonucuda pek düşünmemeye çalış çok zor biliyorum ama sabretmen lazım tatlım rabbim görelim neyler neylerse güzel eyler ona sığın bol bol dua et canım
gÖrÜŞÜrÜz tatlım aİfyet olsunnnn

sağol bitanem görüşürüz bugün yine girerim ben

ok kayracımm Allaha emanet canımmm afiyet bal şeker olsun.
Kendini de o kadar yorma canım.dinlene dinlene yap.

ok kayracımm Allaha emanet canımmm afiyet bal şeker olsun.
Kendini de o kadar yorma canım.dinlene dinlene yap.

sağol bitanem sende birazdan yemeğe çıkarsın sana ve yeğenimede afiyet bel şeker olsun tatlım yavaş yavaş yaparım tatlım çok sağol olumunekankayizsmile

canım adetİm dÜzelİ dĞeİl. Aynİ genelde farlutalle adet gÖrÜrdÜm. Ama bu ay hayıt kullandım :) dÜzenlİyor adetİ herkesİn adetİ erken gelİr benİm 2 gÜn geÇtİ gelen gİden yok acaba hamİlemİyİm dİe dÜŞÜnÜyorum ? Artık umutlanmaktan bİle korkuyorum

PKO.lu oluncaa adet günlerine çok umut bağlamamak gerekiyor maaalesef kii ben de hep gecikeceğini bildiğim halde umut ederdimm.Kafana adet gününü takma yanii çokk zor biliyorumm ama günlere çokk fazla adapte etme kendini hatta takvime bile çokk bakma sonra insanın psikolojisi altüst oluyo.Bu kürler herkese aynı etkiyi yapmıyoo.Tabi kii inşş hamişsindir de gecikmiştir ama sonra kırmızılar gelirsee çokk kötüü oluyoo insan.
Bal tarçın çörek otunu da dene canımm ben 2.aşılama zamanı kullandım onun da çok faydası olduğuna inanıyorum bi zararı da yok sonuçta.

PKO.lu oluncaa adet günlerine çok umut bağlamamak gerekiyor maaalesef kii ben de hep gecikeceğini bildiğim halde umut ederdimm.Kafana adet gününü takma yanii çokk zor biliyorumm ama günlere çokk fazla adapte etme kendini hatta takvime bile çokk bakma sonra insanın psikolojisi altüst oluyo.Bu kürler herkese aynı etkiyi yapmıyoo.Tabi kii inşş hamişsindir de gecikmiştir ama sonra kırmızılar gelirsee çokk kötüü oluyoo insan.
Bal tarçın çörek otunu da dene canımm ben 2.aşılama zamanı kullandım onun da çok faydası olduğuna inanıyorum bi zararı da yok sonuçta.
evet cnaım haklsıında işte kendime söz geçiremiyorum :KK43:( geçen gebeliğimde oluşan belirtiler bunda yok hem :KK43: sanırım değilim

X