Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

geçirdim cnaım 3 haftalıkken düşük yaptım bunda 7 ay önce klemenle hamiş kalmıştım ama olmadı :KK43:(( şimdide rahimde yara var adet olursam onu dondurucam

Çok geçmiş olsun canım,ama sana bal tarçın çörek otunu kesinlikle tavsiye ederim.adetin 2.günü başlayıp 12.gününe kadar kullan kaliteli yumurta oluşmasını sağlıyo.pko.da en önemli şey kaliteli yumurta oluşması zaten.Aslında bu kür klomenin ya da iğnelerin yaptığı şeyin aynısını yapıyoo.

tiryakcımm hoşşgeldinnn opuyorumnanaktan
seni gördükk daha iyi oldukk canımm.
Ben de diyordum ki bu tiryak hamiş falan mı bi görünmez oldu gitti.:CüvCüv:

ahhhh canımmm nerdee yaa hamiş olsam gelmem mi hiiiç :)))
adetimin 27 günü bi hafta falan var daha yeni adete sonra ikinci aşılamaya start vercez kısmetse bakalımm

napıyosunuz ne var ne yokk
yok mu yeni hamişş
ay birinin haberini alsak da moral olsa yaaa

Çok geçmiş olsun canım,ama sana bal tarçın çörek otunu kesinlikle tavsiye ederim.adetin 2.günü başlayıp 12.gününe kadar kullan kaliteli yumurta oluşmasını sağlıyo.pko.da en önemli şey kaliteli yumurta oluşması zaten.Aslında bu kür klomenin ya da iğnelerin yaptığı şeyin aynısını yapıyoo.
adet olayım onu deneyimm o zaman bakalım ya zaten bende tedaviye haziranda başlıycam çünkü yaranın iyileşmesi 1,5 ayı bulur dedi doktor off yaa

hoş buldum canımmm
iyim hamd olsunn sizlerde iyisinizdir inşaallahhhh
adetin geçmiş galibaa inşaallah bebeğin konmuştur göbişinee :))
ayyy cnaım inşallah bitanem ama ben pkoluyum ya pekte güvenemiyorum adetime ne biliyim .. hayıt içtim bu ay düzene girer die ama bilmiyorumki bitanem .. umut ediyorum inşallah güzel haberler verirm sizeeee

ayyy cnaım inşallah bitanem ama ben pkoluyum ya pekte güvenemiyorum adetime ne biliyim .. hayıt içtim bu ay düzene girer die ama bilmiyorumki bitanem .. umut ediyorum inşallah güzel haberler verirm sizeeee

inşaallah canımm inşaallahhh
bizede moral olurrr :))

ahhhh canımmm nerdee yaa hamiş olsam gelmem mi hiiiç :)))
adetimin 27 günü bi hafta falan var daha yeni adete sonra ikinci aşılamaya start vercez kısmetse bakalımm

napıyosunuz ne var ne yokk
yok mu yeni hamişş
ay birinin haberini alsak da moral olsa yaaa

evet yaa uzun zaman olduu hamişş haberii alıcazz ama benceee yakındırr hihoyyyt
2.aşılama ya başlayacağına çok sevindim canım.İnş hayırlı olucak seninn içinn
Bu arada artık tüp bebekte 3 sene şartı kalkmışş çok iyi bir haber.
Yılmak yok canımm Rabbiminbize sunduğu imkanları sonuna kadar denemeye devam.
O emekleri zayi etmez biliyosun.

evet canımm Rabbim hayırlısını tez zamanda versin hepimizee
iki gün önce accık pembe lekelenmem oldu hamile kaldığım ayda böyle olmuştu ümitlenmiyorum ama
bebiş sürpris yapı bu ay gelse süper olur :)))

ben yemeğe geçiyorum gelirim yemekten sonraaa
gitmeyin bi yeree :)))

canım 3 sene kalkmıi derken biraz bahsedemisin?

canım 3 sene kalkmıi derken biraz bahsedemisin?

Hani devlette tüp bebek yaptırmak için 3 senelik evlilik şartı arıyolardı yaa o kalkmış ama öncesinde 3 aşılama yaptırman şartıyla tabii.yani 1 senelik evlisin 3 aşılamada da hamiş kalamadın gidip ssk ya direkt tüp bebek yaptırabiliyosun.

Hani devlette tüp bebek yaptırmak için 3 senelik evlilik şartı arıyolardı yaa o kalkmış ama öncesinde 3 aşılama yaptırman şartıyla tabii.yani 1 senelik evlisin 3 aşılamada da hamiş kalamadın gidip ssk ya direkt tüp bebek yaptırabiliyosun.
aa süperrr sevindimmm. canı m afiyet olsun çabuk gelll

damlacım bi test yapsana canım ben adetten sonra 27. gün idrar testi yapyım çıkmıştı varsa çıkar yani nası dayanıyon ben olsam hemen yapardım olmasa bile kafamda soru işareti kalmazdı canım bence bi test yap

damlacım bi test yapsana canım ben adetten sonra 27. gün idrar testi yapyım çıkmıştı varsa çıkar yani nası dayanıyon ben olsam hemen yapardım olmasa bile kafamda soru işareti kalmazdı canım bence bi test yap
cnaım adetten önce mi yaptın sonra mı?

:CüvCüv:
hadi yaa ayy ozaman bende alıp yapayım bekleekten iidir. bu akşam alayım eve giderken sabah yapıp gelirim :)))

tamam canım sabah bize müjdeli haber ver inşallah .ilk adetinden kaç gün geçti canım.test yapınca 5 dk sonra değerlendir canım çizgi hafifde olsa diğerine göre
hamilesin demektir canım inşallah:CüvCüv::emir_bebek:

:CüvCüv:

tamam canım sabah bize müjdeli haber ver inşallah .ilk adetinden kaç gün geçti canım.test yapınca 5 dk sonra değerlendir canım çizgi hafifde olsa diğerine göre
hamilesin demektir canım inşallah:CüvCüv::emir_bebek:
canım pazar günü olmam lazımdı. ama ben pazartesi die düşünürüm hep birgün sonrasını ama olmadı. pazar sayarsak bu gün 3 saymazsak 2 ama tek çizgi çıkarsa toplayamam kendimi...yıkılırım göze alamıyorum onu canım ay

X