Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gerçi canım nasip etmeyince naparsan yap olmuyo işte.napalım hayırlısı en azından benim bu dünyada değil ama ahirette inşallah 4 yavrum var :sinifsinif:

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
yelizipucu, tarfil, damlam123
oh oh maşallah..

canlarım benim iyiyim bende. ya tv sperme etkisi varmış ama bilgisayaru bilmiyorum kızlar buğün adet günümdü .) olmadım yarın belki olurum ama inşallah olmam

kıslar siz kür uyguluyormusunuz...konuştukmu hatırlamıyorummkafamçokkarıştı
canım benim hayıt tohumu içiyorum ama şu 3 gündür bitti aktara idemedim uzak yarın alıcam işten gelince .( eşimede keçi boynuuz yedirdim içirdim. birde havuç suyu içirdim.. ben bunları denedim :)

anladım..bende soğan suyu ,hayıt,bal tarçın çörekotu kullanıyorum.benim fsh yüksek.damlam senindemi öleydi...

canım benim hayıt tohumu içiyorum ama şu 3 gündür bitti aktara idemedim uzak yarın alıcam işten gelince .( eşimede keçi boynuuz yedirdim içirdim. birde havuç suyu içirdim.. ben bunları denedim :)

bende dedim keçi boynuzu kürü yapayım iç diye ama istemedi bende fazla ısrar etmedim gerçi ondada sorun yok ama nebileyim dahada iyi olsun diye ama istemedi

X