Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşe bebeğini neden kaybettin bilmiyorum ama...rabbim sabır versinn.meleğinin ömrü kardeşlerine ömür kattın inşallah...rabbim en yakın zaman da sana da banada isteyen herkese hayırlı sağlıklı evletlar nasip etsin canım...

yok canım nerde incir kurunu uyguluyorum eşime de keçinin boynuzunu yedirıyorum henuz adetım bıtelı 1 hafta oldu ama artık sıkıntı yapmıcam boyle desem de bılıyorum zaman zaman yine ağlayacagım ısyan edecegım yine de şimdilik oluruna bıraktım 6-7 ay içerisinde olmazsa tekrar doktora gıdıcem Allahım kımseyı bebeksız bırakmasın herkese versin çunku bizde bebek odasını suslemek istıyoruz bizde pembe çoraplar kırmızı tokalar almak istıyoruz.ben yalnızım butun gün evde.bebeğim olsa onunla oylalanır onunla oynardım

canım ÇalıŞmıyorsun deĞıl mı? ınŞallah bu ıncır kÜrÜ sıze mucıze olur ama bal tarÇın ÇÖrek otuda ye yumurtanın kalıteısnı artırıyor

şu an aktif olarak çalışmıyorum özel ders falan işte.bal tarcın da arada yiyorum sebepsiz hamile kalmak cok tuhaf yalnız ıkı adetımden sonra karnımda agrılar hissedıyorum belkı de ıncır kuru baldan falandır

yani ama ihmal etme ouda ye. ben şimdi enver beye randevu alıcam çok iyi diolar bakalım

arkadslar burada kımse sohbet etmıyor neden acaba dıger forumalr bu şekılde değil kayram nerelerdesin canım

170 çok değil bebek olacaksa.ben oylesıne hastaneye gıttım bır dunya para odedım testler tahlıller falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…