Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba öncelikle gözün aydın rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah yazdıklarını okuyunca sanki rabbim bunları bana uyarı olarak yolladı gibi hissettim bende 9 yıldır hiç hamile kalamadım ve şimdi 29 yaşımı bitiriyorum sigara içiyorum maalesef nasıl bırakabildin ben bu konuda desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum inşallah bırakabilirim

Son düzenleme:
kayram canım her şey begınde bıtıyor benım kayınpederım baktı saglıgı elden gıdıyor sıgarayı bıraktı simdi saglıgının ıyı oldugunu ogrendı tekrar ıcme egılımnde.anlayacagın ıcmedıgı zaman ıcmeyebılıyor hasta oldgu zaman sorumlu olarak sıgarayı gordugu ıcın ona ocu gozuyle bakıyordu sımdı ıyı oldugunu ogrendı ofkesı gectı sıgaraya karşı.

yanı bence ıradededn baska bır şey degıl mesela dusunsene sıgara ıctıgın zaman o cok ıstedıgımız bebegı Allah bıze verınce onu duman altında bırakarak zehırleyecegız.bunu haketmıyor o .boyle dusun ve bırak bebegının secım hakkı var ve o sıgara ıcmenı ıstemeyecektır cunku ıster ıstemez bu durumdan o da etkılenecektır

Merhaba kıslaaarrrr....
Uzunca bir aradan sonra ben geldiiiimm....
yeni arkadaşlar gelmiiiişşşşş....
hoşgeldiniz
kaydirigubbakcemile5

kayraaaaaaaaam
Ben de seni çok ösledim sevgili dünürüm.
Troid sonucuna canım sıkıldı
ama sen doğru dürüst içmedin bile haplarını kızıyorum sana
yine her zaman ki gibi misafir misafir misafir...
cidden tekkeye döndü ev...
Rabbim işte sabrını da veriyor yanında

tatlıkısss
hayırlı uğurlu olsun canım benim
rabbim tez zamanda kucağını doldursun

Ececimde karar vermiiişşşşş
ecemnur ya bende anatolya diye düşünüyom ama bi senden de tecrübelerini karnın doluyken dinleriz artık
hayırlı uğurlu olsun canım
Rabbim seninde kucağını tatlı tatlı bebişlerle doldursun.....

evin uğramıııııışşşş
adette olmuş
hadi tedavin hayırlı olsun canım

Alpy cici anne....
Nasılsın??
Hiç endişe etme güselim...
Sonuçların iyi çıkacak inan bana...
Bebişimize de iyi baakkk

Ayşecim bi "ce" demiş gitmiş
Neşecim uğramııışşşş
Ösledim sizi de kıslaaarrrr

Tiryakcım yok kaç zamandır
Bi de hilalim
Nerelerdeler acaba???

gelelim banaaaa
yine başladık klomene
ığnemizi de aldık
olmazsa gelecek ay klomenle aşılama
yine olmazsa gonadoropin ile aşılama
olmazsa ve de Allah nasip ederse yaza tüp bebek....

meraba kızlaaarrr nasılsınızzz
evin gelmiş uzun aradan sonra
alpymde 2li tets yapcak
ben onların hiç birini yaptırmadım
ama inşallah seninkiler gzel çıkar
hepinizi öpyorum kendinize cici bakın

yavruceylancım sende kendine cici bak tamammı ?

ceylanım sevgili dünürüm çok özledim seni canım benim nasılsın inşallah bu ayki tedavin olumlu olur rabbim yanında yar ve yardımcın olsun inşallahhh aşılamaya gerek kalmasın
ben tiroit hapını düzenli kullanmıştım ama adetim çok olunca bırakmıştım ne şaşkınım ama şimdsi yine düzenli içiyorum rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah tiryakla bubuşta sanırım biraz kafalarını dinliyorlar kuzucum gibi yakında bizi özleyip gelirler inşallah rabbime emanet ol kendine çok iyi bak bitanemm Şeniz olumunekankayizsmile
günaydın arkadaşlar.yenı gune yenı umutlarla merhaba

hayırlı sabahlar canım inşallah bugün yeni bir hamile haberi alırız

evet haklısın canım ama işte yıllardır bu stres yüzünden bırakamadım bir türlü bakalım deniycem rabbim yardım etsin bana inşallah bırakırım canım benim teşekkür ederim ilgin için

önemlı degıl canım ne demek ya.keşke bı yardımımız olsa bırbırımıze de dertlerımızden kurtuluversek bugun cuma Allahım ne olur kımseyı cocuk hasretıyle yandırma bu guzel duyguyu herkese tattır.benımle bırlıkte dünyadakı tüm kadınlara.hayırlı saglıklı bebekler ver.amin

amiiin canım sağolasın duanı rabbim sanada çevirsin inşallahh şu anda cevşenül kebir dindiyorum gerçekten inanılmaz bir huzur veriyo tavsiye ederim canım

sağol canım Allah razı olsun rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin seninde tedavin hayırlı olur inşşş tatlım

hayırlı cumalar tatlımm iyiyim sen nasılsın canımcım

çok şükür canım iyiyim bende bugün sadece yemek yapıcam ve çiçeklerimin saksılarını değiştiricem şükür başka işim yok dilimi ısırayım şimdi yine bi iş çıkar biri gelir bugün sakince oturmak istiyorum inşallah olur

insanın evinde diken üstünde oturması zor olsa gerek her an biri gelecek diye rabbim sabır versin sana ne diyim benimde pek işim yok ütü yapıcam bugün bide akşam pikniğe gidicez onun için hazırlık yapacam bu kadar

aslında misafiri seviyorum bereketiyle gelir ama birazda sessizliğe sakinliğe ihtiyacım var canım ne güzel pikniğemi gideceksiniz bizde eşimle bazen sabah kahvaltı yapmaya hemde piknik yapmaya gidiyoruz tabi fırsat bulabilirsek bu akşamda arkadaşlarla buluşucaz eşlerle bayanlar arkadaş eşlerimizde arkadaş çocukluktan beri çok güzel oluyo buluştuğumuzda biraz stres atarım bari sanada çok iyi olur açık hava eşinle vakit geçirmek rabbim ağzınızın tadını hiiç bozmasın inşallah yakında çocuklarınızlada gitmeyi nasip etsin innnşallahhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…