Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aslında misafiri seviyorum bereketiyle gelir ama birazda sessizliğe sakinliğe ihtiyacım var canım ne güzel pikniğemi gideceksiniz bizde eşimle bazen sabah kahvaltı yapmaya hemde piknik yapmaya gidiyoruz tabi fırsat bulabilirsek bu akşamda arkadaşlarla buluşucaz eşlerle bayanlar arkadaş eşlerimizde arkadaş çocukluktan beri çok güzel oluyo buluştuğumuzda biraz stres atarım bari sanada çok iyi olur açık hava eşinle vakit geçirmek rabbim ağzınızın tadını hiiç bozmasın inşallah yakında çocuklarınızlada gitmeyi nasip etsin innnşallahhhhh

evet canım insan bazen sessizlik istiyo çok haklısın bizimde öyle küçüklük arkaldaşlarımız onların hanımlarıyla biz eşleriylede kocalarımız gayet güzel oluyo insan kafasını dağıtıyo arada böylesi iyi oluyo tatlım rabbim kimsenin ağzının tadının ve mutluluğunu bozmasın güzel minicik bir meleklede taçlandırsın inşşş senin güzel kalbine göre versin inşş

evet canım insan bazen sessizlik istiyo çok haklısın bizimde öyle küçüklük arkaldaşlarımız onların hanımlarıyla biz eşleriylede kocalarımız gayet güzel oluyo insan kafasını dağıtıyo arada böylesi iyi oluyo tatlım rabbim kimsenin ağzının tadının ve mutluluğunu bozmasın güzel minicik bir meleklede taçlandırsın inşşş senin güzel kalbine göre versin inşş

cümlemizin inşallahh amiiiinnn canımm

hayırdır inşallah canım benim iyiye yor iyi çıksın

valla canım dişle ilgili bi rüya gördüm aslında kötü bi rüya değildi ama dişe iyi demezler
uyanır uyanmaz sol tarafıma püü püü yaptım :)
bide suyu açtım suya anlattım :roflol:

valla canım dişle ilgili bi rüya gördüm aslında kötü bi rüya değildi ama dişe iyi demezler
uyanır uyanmaz sol tarafıma püü püü yaptım :)
bide suyu açtım suya anlattım :roflol:

çok alemsin ayşem rabbim hayırlara çıkarsın üstün açık kalmış olmasın tatlımm kaydirigubbakcemile3

çok alemsin ayşem rabbim hayırlara çıkarsın üstün açık kalmış olmasın tatlımm kaydirigubbakcemile3

annemde hep öyle der komik bi rüy gördüğümde :)
ama bu çok ciddiydi çok ağlıyodum kayracım kötü bi rüya görüldüğünde kimseye anlatmayın
cansız varlıklara anlatın mesela suya :)

annemde hep öyle der komik bi rüy gördüğümde :)
ama bu çok ciddiydi çok ağlıyodum kayracım kötü bi rüya görüldüğünde kimseye anlatmayın
cansız varlıklara anlatın mesela suya :)

olsun canım sen suya anlatmakla iyi etmişsin suyla beraber akıp gitsin inşallah bende kötü rüyalarımı anlatmıyorum kimseye rabbim her rüyamızı hayırlara çıkarsın inşallahh sela okunmaya başladı ALLAH ım hepimizin bütün dualarını kabul etsin hamile arkadaşlarımızın bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını anne olmak isteyenlerede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

herkese hayırlı cumalar kızlar.rabbim en kısa zamanda bebeklerimize kavuşturur inşallah.kayram nasılsın canım

herkese hayırlı cumalar kızlar.rabbim en kısa zamanda bebeklerimize kavuşturur inşallah.kayram nasılsın canım
hayırklı cumalar canım hoşgeldin şükür iyiyim sen nasılsın tatlım
ah keşke canım allah mı söyletti ne pazartesi adet günüm inşallah hamileyimdir ve olmam
niye bilmiyyorum ben seni hamilesin diye hatırlladım inşallah öylesindir ve pazartesi gelmez adetin canım inşallah rabbim büyük
kızlar nasıslınız?
hoşgeldin canım çok şükür sen nasılsın
kayram ordamıssııınnn

burdayım canım karnım acıkmıştı bişeyler yemeye gitmiştim geç cevap yazdım özür dilerim tatlım

hayırklı cumalar canım hoşgeldin şükür iyiyim sen nasılsın tatlım

niye bilmiyyorum ben seni hamilesin diye hatırlladım inşallah öylesindir ve pazartesi gelmez adetin canım inşallah rabbim büyük

hoşgeldin canım çok şükür sen nasılsın

burdayım canım karnım acıkmıştı bişeyler yemeye gitmiştim geç cevap yazdım özür dilerim tatlım

afiyet olsun canım inşallah öyledir. gerçi kayınvalidem rahatsızdı tamda yumurtlama döneminde sadece 1 kez oldu ama inşallah olur.

afiyet olsun canım inşallah öyledir. gerçi kayınvalidem rahatsızdı tamda yumurtlama döneminde sadece 1 kez oldu ama inşallah olur.

rabbim yeterki ol desin birkere ile hamile kalanda ço0k var canım seni boşuna ümitlendirmekte istemem ben hayal kırıklığını yıllarca yaşadım ama zamanı gelmeyince rabbim vermedikçe elimizden birşeyde gelmiyo ama inşallah senin için hayırlı zamanı gelmiştir ve inşallah hayırlı sağlıklı bir evladın olur canım benim üzülme sakın herşeyin hayırlısı

tarfil cim damlam kızlar ikinizinde canı sıkkın gibi içiniz daralmış gibi yada bana öyle geldi

tarfil cim damlam kızlar ikinizinde canı sıkkın gibi içiniz daralmış gibi yada bana öyle geldi

ne yalan söyleyim sıkılıyom valla.dedimya kaynanam rahatsızdı hastanede yattı çıktı.geçmiş olsuna gelenler hep çocuğun yokmu niye olmuyo bi kere düştümü bi daha tutmaz falan düşüncesiz konuşuyolar işte halden anlayan yok onlar konuşurken hep gözlerim doldu ağlamamak için kendimi zor tuttum.allahım inşallah en kısa zamanda hepimize nasip eder inşallah.

X