Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Yooook hiç haberim tok o muhabbetten
Hadi yaaaa....:sm_confused:
Kimilerinin bu tarz hisleri kuvvetlidir
Senin de öyle demekki
Eskiden ben de yüzden analiz ederdim insanları
ama kullanmaya kullanmaya köreldim artık

ya hislerim kuvvetlidir ama yani suratına bakarak isim bilmekte pek görülmüş bişiy değildir kndimden korktumm:roflol::roflol:
dedim senin adın aylı güllü bişiy olabiliir
gülaymı aynurmu dedim aynur çıktı :roflol:

ya hislerim kuvvetlidir ama yani suratına bakarak isim bilmekte pek görülmüş bişiy değildir kndimden korktumm:roflol::roflol:
dedim senin adın aylı güllü bişiy olabiliir
gülaymı aynurmu dedim aynur çıktı :roflol:

Maşşaaalllaaaaaaah kıssss
Dur :nazar: değmesin sana

Yeni bi resim koyayim dedim olmuyooo ya aaa
Hata veriyoooo
Neyse yarın denerim artık
Benim yatmam lazım yoksa yarın perişan olacağım
Hadi Ayşecim iyi geceler dilerimopuyorumnanaktan

iyi geceler yavru ceylan....

sıra geldi kayra_esk
cnm sen ev hanımısın,resmini hiç görmedim kişilik analizini pek yapamıyorum sadece seninde duygusal biri olduğunu düşünüyorum,
çalışan kadınlar daha sade ve şık giyinmeyi tercih ederler çalışma ortamında fazla dikkat çekmemesi için fakat ev hanımları çok süslüdürler kendimden biliyorum:)
aaltın günlerinde ev oturmalarında çok süslü olurlar

sanada bunu yakıştırdım cnm açıkmısın kapalımısın bilmiyorum orta halli bişey
inşallah hamile kalırsın ve giyersin

sıra geldi kendimeeee
neşeli ve çok konuşkan bi insanımdır
normalde spor klasik yerine göre giyinirim
modayı takip etmem herkezde olan şeyi sevmem farklı olacak ve yakışacak
hamileyken fazlla süslü giymedim nazarr değmesin diye rahat şeyler giydim
işte buda benimmm... yerimseniben

kuzu yaa seninki pek içime sinmedi beğenmiceksin sanki
bak çalışıyoosunya iş yerind bunu giyrsin tam sana göre:)

tam isabet ayşecim... biraz da tompikim kapatmak için siyah giyerim hep... ama ilk gebeliğimde yatmak zorunda kaldım eşofmanla ev hapsinde geçti ...hiç bişey alamadım da giyemedim de...

tam isabet ayşecim... biraz da tompikim kapatmak için siyah giyerim hep... ama ilk gebeliğimde yatmak zorunda kaldım eşofmanla ev hapsinde geçti ...hiç bişey alamadım da giyemedim de...

bendede biras göbek var bende siyahı çok terciih ederim
senin hamileliğin düşüklemi sonuçlanmıştı cnm

bendede biras göbek var bende siyahı çok terciih ederim
senin hamileliğin düşüklemi sonuçlanmıştı cnm

28.hft da erken doğum oldu ...15 gün sonra meleğim cennete uçtu....

şimdi de gebe kalmaya çalışıyorum .. günüm 12 gün geçti gebelik yok ama hala gelen bişey de yok... doktora gittim 1 hft daaha bekle dedi cmt tekrar gidicem

yanıtlarınızı görmek için sayfayı herseferinde yenilmek mi gerekiyo .. siteyi nasıl kullanıcamı tam çözemedim ... cevap yazarken de şaşırıyorum .. yanlış bişey olursa kusura bakma..

28.hft da erken doğum oldu ...15 gün sonra meleğim cennete uçtu....

şimdi de gebe kalmaya çalışıyorum .. günüm 12 gün geçti gebelik yok ama hala gelen bişey de yok... doktora gittim 1 hft daaha bekle dedi cmt tekrar gidicem

yanıtlarınızı görmek için sayfayı herseferinde yenilmek mi gerekiyo .. siteyi nasıl kullanıcamı tam çözemedim ... cevap yazarken de şaşırıyorum .. yanlış bişey olursa kusura bakma..

cnm bnim bebğimde erken doğmadığı halde öldü nasip kısmet
meleklerimiz ellerimizden tutup cennete götürecek bizi inşallah
senin durumun aynı ben öldükten sonra stres yaptın tabi adetlerinde gecikme ve müthiş düzensizlik başladı Allah yardımcımız olsun
ama ben sıkıntılarımı yendim artık her ay heyecanla adet olacammı hamile kalacammı die beklemiyorum oluruna bıraktım rabbime havale ettim o en iyisini bilir
cnm aynı sayfada bekleyince cevabı göremiyoosun

cnm bnim bebğimde erken doğmadığı halde öldü nasip kısmet
meleklerimiz ellerimizden tutup cennete götürecek bizi inşallah
senin durumun aynı ben öldükten sonra stres yaptın tabi adetlerinde gecikme ve müthiş düzensizlik başladı Allah yardımcımız olsun
ama ben sıkıntılarımı yendim artık her ay heyecanla adet olacammı hamile kalacammı die beklemiyorum oluruna bıraktım rabbime havale ettim o en iyisini bilir
cnm aynı sayfada bekleyince cevabı göremiyoosun

doğumdan sonra kanamalar çok azaldı benim 2-3 gün sürüyor ve çok az kanama vardı... bu ayda olmadı zaten... hala bişey yok
benim yaşımdan herhalde doktor erken menopozdan süphelendi.. tüp bebek yapalım hemen falan dedi... hakkımda hayırlısı artık.... sen ne kadardır bekliyosun bebek için

doğumdan sonra kanamalar çok azaldı benim 2-3 gün sürüyor ve çok az kanama vardı... bu ayda olmadı zaten... hala bişey yok
benim yaşımdan herhalde doktor erken menopozdan süphelendi.. tüp bebek yapalım hemen falan dedi... hakkımda hayırlısı artık.... sen ne kadardır bekliyosun bebek için

yaşın kaç senin benimki daha 20 olmasına ragmen erken menopozdan şüphelendi doktor banada tüpbebek yapalım dedi
abla sen onlara hiç bakma biz bir kere hamile kalmışsak ikinciyede kalırız inşallah
tabi önce sıkıntımızı içimizden atmamız lazım
ben 9 aydır bekliyorum

evet yaa haklısın ama
çok moralim bozuldu ben 32 yaşındayım ... hevesle yeniden bebek isterken bi de bu erken menopoz falan çok canım sıkıldı.. progesteron testi baktı sorun yok dedi ama adetin 3.günü FSH testi bakalım mutlaka dedi ... ben de bekliyom kırmızıyı ama yok bişey...senin düzeldimi adetin peki şu an da nasılsın.. 20 yasında da erken menopoz mu oluryaa ...test istemedimi doktor senden...neye göre dedi bunu sana

ok canım sanada hayırlı geceler... bi ara sen şu erken menepoz olayını anlat bana ok mi? doktor panik etti bizi...

kısslar şu an siz yoksunuz ama benim canım sıkılıyo bakın ben bi eğlence buldum kendime sizin kişiliklerinize göre hamile kıyafetleri göstrcem
ilk olarak kuzudan başlıyom
kuzu açıksın,anladığıma göre spor yada klasik yerine göre giyiniyorsun geneld cicili bicili ve rahat şeyleri seviyosun
bu senin için inşallah giymek nasip olurr
kuzununkiii süper diyecek yokk.
evindarkece...
sende yerinde duramayan hareketli neşeli bi insanmışsın gibime geliyo ve sanki klasik giyim seviyorsun
ayrıca bakımlı olmayı seviyorsun çalışıyosunda sana bunu sunuyorum inşallah bebişinle giyersin canım...
evet hareketliyim ama bukadar klasik giymem elbisenin bile sporunu tercih ederim ama çok güzel canımm bu gerçekten bi düğünde bayramda giyilcek elbise
ayçanisa
cnm senin tam olarak nasıl biri oduğunu kestiremiyorum :)biraz tombiksin sanırım
kendine neyi yakıştırırsan onu giyiyorsun renkli şeyleri seviyorsun
buda sana uygun
buda çok güzel tam benlikk. kız ayca ben hamile olursam ilk bunu bana vercen haa :)
sıra geldi kendimeeee
neşeli ve çok konuşkan bi insanımdır
normalde spor klasik yerine göre giyinirim
modayı takip etmem herkezde olan şeyi sevmem farklı olacak ve yakışacak
hamileyken fazlla süslü giymedim nazarr değmesin diye rahat şeyler giydim
işte buda benimmm... yerimseniben
senn sennnnn buda çok güzel kızzzz..
kuzu yaa seninki pek içime sinmedi beğenmiceksin sanki
bak çalışıyoosunya iş yerind bunu giyrsin tam sana göre:)
evet buuudaa çok güzelll..

ben siyah beyaz ve kırmızıyı çok severimm yer yer yeşilde olabilir. ama genelde siyah giyerim :)

X