Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

RAHİM İLTİHABI İÇİN CANIM BUDA ALINITIDIR

FUNDA YAPRAĞI Herba Ericae: Antibiyotik olarak kullanılır,böbrek ve idrar yollarındaki kum ve iltihaba,rahim akıntısı ve iltihabına,vucuttaki yağları eritmeye,şişmanlığı önlemeye,mesane iltihabına,Öksürüğe ve gögsü yumuşatmaya iyi gelir.Terletici özelliği vardı

bide canım bol su iç içebildiğin kadar iyi olacağını düşünüyorum tatlım rabbi,m ilaçlara gerek kalmadan şifanı versin inşallah ama bence eşinde bi dr a görünsün tatlım

canım eşimde gitti dra beraber ilaç kullandık ne hikmetse geçmiyo.inşallah bitkiler şifa olur.kanımda pıhtılaşma var zaten bol bol su içmeye çalışıyorum.drlara da güvenmiyom artık eğer düşük sebebini önceden araştırsalardı en son yavrum şimdi kucağımda olabilirdi...senağlama

canım eşimde gitti dra beraber ilaç kullandık ne hikmetse geçmiyo.inşallah bitkiler şifa olur.kanımda pıhtılaşma var zaten bol bol su içmeye çalışıyorum.drlara da güvenmiyom artık eğer düşük sebebini önceden araştırsalardı en son yavrum şimdi kucağımda olabilirdi...senağlama

canım kan pıhtılaşmasında günde 1 bebek aspirini veriyorlarmış dr lar verdimi dr sana biraz bekle sana alıntı yapayım canım

canım kan pıhtılaşmasında günde 1 bebek aspirini veriyorlarmış dr lar verdimi dr sana biraz bekle sana alıntı yapayım canım

canım aspirin kullanıyorum yanında 3 tane folıcplus elevit diye vitamın hergün alıyorum.olmayınca olmuyo işte kendiliğinden düşük yapınca 3 ay sonra hamile kalmıştım ama sonuncu kürtajla alındı 1.5 senedir kalamıyom keşke oda kendiliğinden düşseydi.

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Eğitimci
Yaşadığınız Yer: Antalya

Giriş tarihi: Dec 2008

Mesaj Linki
benim bir arkadaşım 2 kere hamile kaldı ikisinin de kalbi durdu doktor bunun nedeni olarak kanının koyu olabileceğini söylemiş 3. hamilelikte asprin veririz demi

Meslek: Mühendis
Yaşadığınız Yer: Niğde

Giriş tarihi: Feb 2009

Mesaj Linki
35 sevi 35 canım kusura bakma ancak şimdi cevap yazıyorum
benim arkadaşımın ve eşinin hiç bir sorunu yokmuş ankarada bir doktora gitmiş orta ona söylenen bebe hapı kanı sulandırıyormuş buda yumurtanın daha kolay dölenmesini sağlıyormuş
internetdende araştırdım %40 gebe kalmayı kolaylaştırıyormuş bende başladım bakalım

azlıyım çok nazlııııı
Meslek: Memur
Yaşadığınız Yer: Ankara

Giriş tarihi: Dec 2008

Mesaj Linki
abartmamak koşuluyla doğru olduğunu dydum bu ara bende her gün bir tane içiyorum..genelde kanı koyu planların düşük riski olduğu için kanı sulandırsın diye tavsiye ediyorlar inşallaahhhhh kızlar aspirinin zararı olmaz çok almamak koşuluyla...

Arkadasim gecen ay bana yapildi bu test. Allaha sükür birsey cikmadi. Ama tek sorun benim kanim cabuk pihtilasiyormus ve emryo bu nedenle beslenemeyip 14. gün ölüyormus.. ben bir düsük yasadim zannederken, bu test sonucunda benim birkac kere hamile kaldigim ve embiriyonun beslenemeyip düstügü ortaya cikti. Bu test i koldan kan alip bakiyorlar ama sonuc oldukca uzun sürüyor. ben sonuclari 3 hafta sonra alabildim. Bu sorun nedeniyle su an bebek aspirini kullaniyorum.. Su ana kadar hic tedavi görmemistim, Bir dahaki ay ilk mikro denemesi olacak. Hamile kaldigimdan itibarende 10 ay boyunca kani düzenleyici igne yapacakmisim kendime....

bence sende baktir bir an önce... Bu test bircok seyi veriyor... Ve tadevin ona göre yapiliyor.

Bol sans arkadasim.

alınıtıdır hepsi kızlar

canım aspirin kullanıyorum yanında 3 tane folıcplus elevit diye vitamın hergün alıyorum.olmayınca olmuyo işte kendiliğinden düşük yapınca 3 ay sonra hamile kalmıştım ama sonuncu kürtajla alındı 1.5 senedir kalamıyom keşke oda kendiliğinden düşseydi.

zamanı gelince inşallah bebeğinde gelecektir güzelim üzülme soğan kürünüde yaptınmı canım iltihaba da iyi geliyo diye biliyorum vardır hayırlı bir zamanı ben 9 yıldır bir kere bile hamile kalamadım ama kendimizi paralasakta nasipten öteye yol yok zamanı gelince rabbim vericektir zaten sen moralini yüksek tut ve önce sağlığını düzeltmeye çalış sonra bebek gelicektir zaten canım benim

kayram emeğine sağlık canım şu anda yapmam gereken herşeyi yapıyorum zaten bide iltihap sorunumu çözersem çok iyi olcak sanırım oda etkiliyo gebe kalmayı.neyse canım kayınvalidem rahatsız ona çorba yaptım birazdan götürcem kendine çooook iyi bak canım şu anda ezan okunuyo rabbim bu ezanın yüzü suyu hürmetine inşallah en yakın zamanda meleklerimize kavuşturur bizi

kayram emeğine sağlık canım şu anda yapmam gereken herşeyi yapıyorum zaten bide iltihap sorunumu çözersem çok iyi olcak sanırım oda etkiliyo gebe kalmayı.neyse canım kayınvalidem rahatsız ona çorba yaptım birazdan götürcem kendine çooook iyi bak canım şu anda ezan okunuyo rabbim bu ezanın yüzü suyu hürmetine inşallah en yakın zamanda meleklerimize kavuşturur bizi

amiiin canım geçmiş olsun rabbim hepimize acil şifalar versin inşallahh rabbime emanet ol canım

sağol tatlım Allah razı olsun rabbim bütün isteyenlerin emeğini boşa çıkarmasın nişşş gürgan klinik canım toplam 5 milyar

hayırlı olsun öncelikle. inşallah bir kerede olur ve orada kalır 9 ay boyunca...
canım SSK indiriminden yararlanabildinmi?? eğer öyleyse o da dahilmi 5 e??? ve de yatman gerekecek ileride yani transfer gerçekleşdiğinde evine yakınmı hastane dışarıdan gelenler için artı yatak ücretide alınıyor biliyorum iyice bi aydınlatırmısın beni bened düşünüyorum çünkü tüp taktırmayı artık. başka türlü olacağı yok bunun::)))))))))))))) hoş o da bi ihtimal sadece ya:))))))))

hayırlı olsun öncelikle. inşallah bir kerede olur ve orada kalır 9 ay boyunca...
canım SSK indiriminden yararlanabildinmi?? eğer öyleyse o da dahilmi 5 e??? ve de yatman gerekecek ileride yani transfer gerçekleşdiğinde evine yakınmı hastane dışarıdan gelenler için artı yatak ücretide alınıyor biliyorum iyice bi aydınlatırmısın beni bened düşünüyorum çünkü tüp taktırmayı artık. başka türlü olacağı yok bunun::)))))))))))))) hoş o da bi ihtimal sadece ya:))))))))

inşşş tatlım teşekkürler duan için yok tatlım ben ssk indiriminden yararlanamıyorum
kendi imkanlarımızla 5 bin ytl tedavim ankarada bende ankarada oturuyorum zaten tatlım gerek yok yani yatak ücretine falan rabbim hayırla sonuçlandırır inşş tedavimizi hepimizin minicik yavruları olur inşş cennet kokulu

Kızlaaarrr bende topladım cesaretımı ve tedavıye baŞladııııım...dualarınızda benı de unutmayın olur m u???

kızlar merhaba naıslsıonız? doktora gittim buğün başka bir yere raimde kocaman bir yara var çok kötü oldum dondurmamız lazım dedi ne yapacağpımı bilemiyorum böle birşeyle karşılaşan var mı*

slmmmmm
hoşbuldum güle güleeeeeeee
hilal yine kaçarrrrrr

kızlar nerdeyse iki gündür giremiyordum ama yine kimse gelmemiş şehir dışından misafirlerim vardı şimdi yolladım hemen size koştum ama topik bomboşşş rabbime emanet olun ev talan oldu temizlik yapayım bende

beklemekten ve aglamaktan usandım her defasında aynı son belkı bu kez belkı bu kez dıye beklemekten bunaldım butun arkadaslarım hamıle ben harıc .bebek sevıncı yasıyorlar ben harıc.bılıyor musunuz arkadaslar 3 cocugum olsun ısterdım hep kendımı bıldım bılelı ama yüce Allahımın benı bu şekılde sınayacagını bılmıyordum ısyan degıl bu kımse yanlıs anlamsın ama inanın çok bunaldım şu an yalnızım ve hıckırıklara boguldum offfffffffffff artık bebek falan ıstemıyorum hıc bır sey ıstemıyorum

beklemekten ve aglamaktan usandım her defasında aynı son belkı bu kez belkı bu kez dıye beklemekten bunaldım butun arkadaslarım hamıle ben harıc .bebek sevıncı yasıyorlar ben harıc.bılıyor musunuz arkadaslar 3 cocugum olsun ısterdım hep kendımı bıldım bılelı ama yüce Allahımın benı bu şekılde sınayacagını bılmıyordum ısyan degıl bu kımse yanlıs anlamsın ama inanın çok bunaldım şu an yalnızım ve hıckırıklara boguldum offfffffffffff artık bebek falan ıstemıyorum hıc bır sey ıstemıyorum

canım dur bakalım konuşalım bıraz rahatlarsın belkı şimdi ağlama yaşın kaç ne kadardır cocuk istiyorsun

28 yasındayım 8 aydır hamıle kalamadım bır turlu hıc bır sorunum da yok mus ama ben sankı her ay adet gorecegımı bılıyorum ıcıme doguyor

28 yasındayım 8 aydır hamıle kalamadım bır turlu hıc bır sorunum da yok mus ama ben sankı her ay adet gorecegımı bılıyorum ıcıme doguyor
canım öyle şeyler düşünme su cocuk fikrinide aklından cıkaracak başka şeyler yap öğretmensın sanırım calışıyorsun aktif bır hayatın var bizede sorun yok dedıler canım ben 11 ay sonra hamıle kaldım su an 6 haftalık hamıleyım tamamen psikolojıktı benım kı tatıle gittim spora gittim kılo verdım o ara cocuk gelmedı aklıma tatıl dönüşü hamıle kaldım

ama dusunmemeye calısıyorum cocuk fıkrı nasıl akıldan cıkarkı ıkı yakın arkadasım var ıkısı de hamıle ıkısı de heyecanlı ıkısıde hazırlık yapıyor.ben hep ıstedım basan berı olmadı mıllet planlıyo o ay hamıle kalıyor kıskanclık degıl ınanın bu ama cok bunaldım basım catlayacak agrıdan

X