Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya kuzunaz 4.5 aylık ikiz olduğu için servikal yetmezlikten dolayı erken doğdu
ben de hamile kalınca clexane ve progesteron kullanıyorum iki kez de tüp bebek denedim ama bHCG 124 ten sonra yükselmedi ikisinde de kimyasal gebelik dendi.
şimdi ocaktan bu yana üç aydır ovülasyon tedavisi deniyorum bu üçüncü ayım üst üste üçü aydır ilaç kullanıyorum gonal f inşallah bu ay yakalarım bebişi

heee anladım canım ama ikiz zor zaten ya bu arada bizim topikte ilk sayfada adalex diye biri var ilk hamilemiz hemde pko lu aşılama ile olmuştu oda erken doğumla kaybetti ikiz erkek bebeklerini bu haberide vermiş olayım senağlama çok üzüldüm... sana gelince cnm 9 yıl az değil ama çok tedavi olmuşsun hiç kendi haline bırakıp metabolizmanı düzenlemek için bişiler yaptınmı yani ben o kadar tedavi olmadım bi kere aşılamaya niyetlendim o da nasip olmadı yumurtalar kendiliğindne çatladı ondan sonrada bıraktım önce şu pko direncini kırmalıyım diye düşünüyorum o zmaan belki kendiliğindne gelir inşallah rabbim nasip eder sağlıklı olsun tek olsun

hoşbylduk canım nasılsın ne durumdasın kayram

çok iyiyim canım çok şükür cevşen ül kebir dinledikçe daha iyi oluyorum ilaçlarıma başladım tekrar tiroit ve b12 için karışımımı içiyorum cuma saati geçince temizliğe başlıycam inşallah prensensim nasıl hareket ediyomu güzel anne

heee anladım canım ama ikiz zor zaten ya bu arada bizim topikte ilk sayfada adalex diye biri var ilk hamilemiz hemde pko lu aşılama ile olmuştu oda erken doğumla kaybetti ikiz erkek bebeklerini bu haberide vermiş olayım senağlama çok üzüldüm... sana gelince cnm 9 yıl az değil ama çok tedavi olmuşsun hiç kendi haline bırakıp metabolizmanı düzenlemek için bişiler yaptınmı yani ben o kadar tedavi olmadım bi kere aşılamaya niyetlendim o da nasip olmadı yumurtalar kendiliğindne çatladı ondan sonrada bıraktım önce şu pko direncini kırmalıyım diye düşünüyorum o zmaan belki kendiliğindne gelir inşallah rabbim nasip eder sağlıklı olsun tek olsun

çok üzüldüm adalexe :gitme: rabbim inşallah tekrar anneliği nasip eder ona sabır diliyorum çok zor

hamdolsun canım en son dün gördüm işte
önce yüz üstü yatıyodu secde gibi :)
sen ne yapıyosun gülüm hayırlı olsun tedabin dua edice3m sana tututack inşallah

inşşş tatlım benim rabbim hepinizden binlercekez razı olsun hamişin duası kabul olurmuş benim için dua et tatlım ne olur

çok iyiyim canım çok şükür cevşen ül kebir dinledikçe daha iyi oluyorum ilaçlarıma başladım tekrar tiroit ve b12 için karışımımı içiyorum cuma saati geçince temizliğe başlıycam inşallah prensensim nasıl hareket ediyomu güzel anne

inşallah hayırlıı olsun bebişine kavuşursun bu sefer
evet bazen hareket ediyo çok net değil ama

en baştan anlatayım 3 ay önce sperm testi yaptırmıştık 1 milyon sperm çıktı eşimde
daha sonra işte bu ay içinde tekrar yaptıralım dedik ama 0 sonuçla karşılaştık
ve doktor hemen tüp bebek dedi bizde demekki böylesi hayırlı diyerek başladık bakalım 13 nisanda lucrinle başlayacam tedavime eşime tese ameliyatı henüz yapılmadı yumurta toplama işlemi olmadan 1 gün önce eşime tese yapılacak bir gün sonra yumurta toplanacak ondan sonrada transfer yapılacak bakalım hayırlısıyla

canım benim inşallah hayırlısı olur hakkında eşinde bol sperm bulurlar inşallah bu arada eşine iyi bak bişiler yedir içir kuzum

aslında dere otu yesek iyi gelecek biliyorum alıncada yemeyi unutuyorum dediğin gibi ilaç içmek iyi değil ama işte hep başka bir dert çıkıyo içmek zorunda kalıyosun yinede dere otunu yemeye çalışıcam bakalım sende dene canım inşallah rabbim daha büyük dertler vermesin cümlemize

hiçde sevmem ama denicem canım

hamdolsun canım en son dün gördüm işte
önce yüz üstü yatıyodu secde gibi :)
sen ne yapıyosun gülüm hayırlı olsun tedabin dua edice3m sana tututack inşallah

annesi gibi namazında niyazında olacak inşallah

tabi prenses olduğu için nazik hareket ediyo erkek olsaydı habire tekme yer dururdun kaydirigubbakcemile3

yok canım ööle tekme atmıyo kibar kendisi :)))
ya yinede kız diye hevesenmeyelimde doktor öle görüyorum dedi
ama ileriki aylarda daha net gözükür dedi
Allah bilir yinede hayırlısı olsun .

canım benim inşallah hayırlısı olur hakkında eşinde bol sperm bulurlar inşallah bu arada eşine iyi bak bişiler yedir içir kuzum

hiçde sevmem ama denicem canım

annesi gibi namazında niyazında olacak inşallah

tamam canım fındık fıstık batem ceviz bu tür şeyler yediriyorum ha bide bol bol havuç yiyor dualarınız için rabbim hepinizden razı olsun biran önce kucaklarınızı doldursun inşşş

yok canım ööle tekme atmıyo kibar kendisi :)))
ya yinede kız diye hevesenmeyelimde doktor öle görüyorum dedi
ama ileriki aylarda daha net gözükür dedi
Allah bilir yinede hayırlısı olsun .

ALLAH sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım rabbime hayırlı kul sana hayırlı evlat olsunda kız erkek farketmez evlat nasılsa ikiside bizlerede nasip etsin inşallah cuma saati bizlerede dua et ayşem

tamam canım fındık fıstık batem ceviz bu tür şeyler yediriyorum ha bide bol bol havuç yiyor dualarınız için rabbim hepinizden razı olsun biran önce kucaklarınızı doldursun inşşş

ammiin canım rabbim yüzünüzü güldürsün kucağını boş bırakmasın inşallah benim 9 yıldır boş bazenn hiçç dolmıycak gibi geliyo ama rabbimden ümit kesilmez kaderimizde ne varsa onu görücez nasip inşallah 2011 e anne olarak gireceksin rabbimin izniyle

ammiin canım rabbim yüzünüzü güldürsün kucağını boş bırakmasın inşallah benim 9 yıldır boş bazenn hiçç dolmıycak gibi geliyo ama rabbimden ümit kesilmez kaderimizde ne varsa onu görücez nasip inşallah 2011 e anne olarak gireceksin rabbimin izniyle

evet tatlım hiç ümitsizliğe kapılma elbet birgün olacak rabbim çok büyük onun yapamayacağı şeymi var sadece bir sınavdan geçiyoruz ve başarıyla geçtiğine inanıyorum senin ve bana öyle geliyoki bebişine çok yaklaştın bu kutsal görevi sana ve tüm anne olmak isteyenlere bu cuma günü hürmetine rabbim nasip etsin inşşş
rabbim kimseyi kapısına gelmiş kulunu oş çevirmez eminimki bizide boş çevirmeyecek sadece biraz daha sabır cacım benim sadece sabırr..

evet tatlım hiç ümitsizliğe kapılma elbet birgün olacak rabbim çok büyük onun yapamayacağı şeymi var sadece bir sınavdan geçiyoruz ve başarıyla geçtiğine inanıyorum senin ve bana öyle geliyoki bebişine çok yaklaştın bu kutsal görevi sana ve tüm anne olmak isteyenlere bu cuma günü hürmetine rabbim nasip etsin inşşş
rabbim kimseyi kapısına gelmiş kulunu oş çevirmez eminimki bizide boş çevirmeyecek sadece biraz daha sabır cacım benim sadece sabırr..

ALLAH razı olsun tatlımm rabbim bütün dualarını sanada çevirsin inşallah birgün olur tadarız o güzel duyguyu hepimiz inşallah canım umarım hepimiz yaklaşmışızdır verdiğin umut için çok sağol bitanem rabbim istedikten sonra herşey olur hakkımızda hayırlısını versin inşallah
canım bu mübarek gün ve saatte hepimizin dualarını kabul etsin inşallahh

kıslar bi ara listede düzelttirmek istediğiniz şeyler varsa konuşalımda düzeltelim canlarım

kayram çok saol canım denemeye çalışcam. valla ilaç kullanmak istemiyom artık altüst oldum. çocuk sahibi olalım derken böbreklerimiz den olucaz.benim eltimde aynı sorunu yaşadı çok ilaç iğne falan şimdi böbrek hastası allah yardımcımız olsun umarım hepimiz en kısa zamanda bebek sahibi oluruz.hayırlı cumalar

kayram çok saol canım denemeye çalışcam. Valla ilaç kullanmak istemiyom artık altüst oldum. çocuk sahibi olalım derken böbreklerimiz den olucaz.benim eltimde aynı sorunu yaşadı çok ilaç iğne falan şimdi böbrek hastası allah yardımcımız olsun umarım hepimiz en kısa zamanda bebek sahibi oluruz.hayırlı cumalar

bide canım bol su iç içebildiğin kadar iyi olacağını düşünüyorum tatlım rabbi,m ilaçlara gerek kalmadan şifanı versin inşallah ama bence eşinde bi dr a görünsün tatlım

X