Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayyyy cnm hosgeldin nerelerdesinn yaaa
bıraktın gittin bizi.
hep içimden dedimki kuzu bir dönecek pir dönecek heralde bize sürpriz yapacak.
nasılsın gelişmeler varmı??

keşke öyle olsaydı canım maalesef en son şubatta adet olmuştum hala olmadım fertilaid içiyordum onu içerken baya enerjiktim her anlamda özellikle cinsel anlamda filan neyse 2 haftadan fazla oldu onuda içmiyordum hani olur ya bana bi bebiş sürpriz yapar diye ama olmadı maalesef dün yine tekrar fertilaide başladım ve farlutal içiyorum adet olmak için onun dışında pek iyi değilim fertilaidi bıraktıktan sonra sürekli yorgunluk uyku hereşeye isteksizlik kilo alıyorum o yüzden salı günü için randevu aldım endokrinoloji dr una gideceğim bebek fikrini baya bi çıkardım aklımdan tabiki çok istiyorum olmasını ama düşünmüyorum önce sağlığımı düzeltmeliyim ki sağlıklı bebek doğurayım

Allah razı olsun canım benim ettiğin dualar sana dönsün inşşş bebişin sana gelsin canım benim

ya arkadaşım ben de pcos hastasıyım 9 yıllık da evliyim ama bebeğim yok altı kez ovülasyon tedavisi ile bebek oldu fakat en büyük 4.5 aylık düştü
bu fertiaid konusunda beni bilgilendirirmisin

sağol canım benim teşşekürler bilgilerin için tatlım kafayı dağıtmak iyidir tatlım boşver unutursan bebişin daha çabuk gelir sana ama burayıda ihmal etme özletme kendini

sağol kuzucum bilgi için sorulara cevap verecek olmaları çok güzel indirim yapmalarıda öyle

sen neler yapıyorsun saçlarını ne yaptın boyattınmı

evet canım röfle yaptırmıştım 3 hafat kadar kaldı saçımda ondan sonr abeğenmedim rahatsız oldum aldım çikolata karamel rengi bi boya evde kendim boyadım şu an çikolata rengi saçlarım oldu ama hiç bişi kendi doğal halini tutmuyor işte böle canım bid ekilo versem kayracım ben bundan 3 sene önce endokrin dr una gittim bana şeker yüklemesi yaptı hipoglisemi çıktı kolesterolüm iyi değildi b12 lerim düşüktü filan ben dr un verdiği ilaçları ve diyeti hiç kullanmadım diyebilirim hatta bana kadın doğumcu glukofen vermişti ama endokrin glucophage a çevirdi tabi düzenli kullanmadım ondan önce başka bi dr hipotiroidi var az miktarda demişti yarım levotiron kullanıyordum yine endokrin onu bırakmamı sölemişti şimdi eminim kolesterolüm tiroidlerim hiç biri iyi durumda değil kendimi iyi hissetmiyorum beslenme düzenimde bozuk bu sefer dr a gittiğimde allahın izni ile her dediğini harfiyen uygulayacağım zayıflamak istiyorum karnım kocaman adette olamadım iyice şiştim ayşe biliyor resmimi gösterdim o bile şok oldu bildiğin hamile gibiyim işte böle canım aman çok uzattım sen nasılsın ne var ne yok bakalım sen anlat biras

saçların emi,nim şimdi röfleli halinden daha iyidir bu sefer dr un dediklerini gerçekten yap tatlım sağlık herşeyden önce geliyo sağlık olmadımı iş eş çocuk hiçbiri sağlıklı olmaz zaten inşallah 1 ,2 aya kadar istediğin sonuçlara ulaşırsın hayırlısıyla
bende 2 gün önce kan testimi yaptırdım tiroit ilacımı bırakmıştım 6.88 çoktı bugün tekrar başladım yarım içiyorum bide b12 biraz düşük çıktı onada başladım onun dışındaki değerlerim normalmiş annemin yaptırdığı karışımı yemeye çalışıyorum kendime hobi buldum kum boncuk peyote yapıyorum çok hoşuma gidiyo tabi fırsat buldukça yapabiliyorum herzamanki koşturmacalar tabiki bugünde temizlik yapıcam böyle işte canım

ya arkadaşım ben de pcos hastasıyım 9 yıllık da evliyim ama bebeğim yok altı kez ovülasyon tedavisi ile bebek oldu fakat en büyük 4.5 aylık düştü
bu fertiaid konusunda beni bilgilendirirmisin

merhaba ne güsel hamile kalabilmişsin düşüğün nedeni neydi acaba 4,5 aylıkda baya büyükmüş pko de düşüğü önlemek için ilk 3 ay şeker hapına devam ediyorsun ve progesteron filan alıyorsun bunları yaptıkları haldemi düştü bebiş ? fertilaide gelince amerikada üretilen bitkisel bir vitamin kompleksi burda KK da bi pko lu arkadaş kullandı 3. ay hamile kaldı ve bizim topikten ayşe (şu an kendisi msnden yazıyor bana hatta :))) kullandığı ay hamile kaldı tesadüf mü bilemiyorum ama genelde pko lula riçin faydalı olduğu söleniyor içinde folikl asit hayıt filan değişik şeyler var ben pek düzenli kullanmadım her ilaç gibi bunuda ama verdiği enerji farkedilir derecede hissediliyor ama adet olmamı sağlamadı bilemiyorum canım önersemmi ilacı sana önersemesemmi

sağol canım benim teşşekürler bilgilerin için tatlım kafayı dağıtmak iyidir tatlım boşver unutursan bebişin daha çabuk gelir sana ama burayıda ihmal etme özletme kendini

evet canım bana ne desniz kızsanızda haklısınız senin haberlerinide aldım üzüldüm ne durumdasın şu an mikro tese ameliyatı mı yapıldı eşine canım bi anlatsana ne alemdesin

çok geçmiş olsun kayracım bugünümüzede şükürler olsun ne yapalım aslında tiroit ilaçları vs iyi değil ama ne yapalım mecbur ben ilaç kullanmayı sevmediğim için pek kullanmadım ama çözüm değilmiş beslenme düzenide çok önemli bunun için kitap aldım ama okumaya fırsatım olmyor :)

ya kuzunaz 4.5 aylık ikiz olduğu için servikal yetmezlikten dolayı erken doğdu
ben de hamile kalınca clexane ve progesteron kullanıyorum iki kez de tüp bebek denedim ama bHCG 124 ten sonra yükselmedi ikisinde de kimyasal gebelik dendi.
şimdi ocaktan bu yana üç aydır ovülasyon tedavisi deniyorum bu üçüncü ayım üst üste üçü aydır ilaç kullanıyorum gonal f inşallah bu ay yakalarım bebişi

en baştan anlatayım 3 ay önce sperm testi yaptırmıştık 1 milyon sperm çıktı eşimde
daha sonra işte bu ay içinde tekrar yaptıralım dedik ama 0 sonuçla karşılaştık
ve doktor hemen tüp bebek dedi bizde demekki böylesi hayırlı diyerek başladık bakalım 13 nisanda lucrinle başlayacam tedavime eşime tese ameliyatı henüz yapılmadı yumurta toplama işlemi olmadan 1 gün önce eşime tese yapılacak bir gün sonra yumurta toplanacak ondan sonrada transfer yapılacak bakalım hayırlısıyla

aslında dere otu yesek iyi gelecek biliyorum alıncada yemeyi unutuyorum dediğin gibi ilaç içmek iyi değil ama işte hep başka bir dert çıkıyo içmek zorunda kalıyosun yinede dere otunu yemeye çalışıcam bakalım sende dene canım inşallah rabbim daha büyük dertler vermesin cümlemize

yok canım daha ilk defa yaptırıyorum tüp bebeği 3 senelik evli değilim henüz o yüzden karşılamıyor

ben de bu ay ovülasyon tedavisi görüyorum pkos hastasıyım
eğer bu ay gebe kalmazsam ist brüksel ıvf ye gidicem
kayseriden ama transfer için
daha önce emekli sandığında iken(kamuda çalışıyorum)iki kez tüp denemiştim
Şimdi sgk ya geçince hiç yaptırmamışım gibi devlet ödüyormuş
ilk iki denemem silinmiş yani çok sevindim

hayırlısı olsun canım rabbim yar ve yardımcımız olsun hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…