Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım sağolasın bi tane cennete kızım vardı bi tanede yanımda olsun inşallah
Allah bunu bağışlasın

Ayyyyy canım yaaaaaa
k sevindiiiiim
ben bayılırım kızlaraaaa
Rabbim sağ salim doğurmayı kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bitanem

kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar canlarımm rabbim hepinizin dualarını kabul etsin göbüşleriniz her iki yılda bebişlerle dolsun inşallahhh

canım sağolasın bi tane cennete kızım vardı bi tanede yanımda olsun inşallah
Allah bunu bağışlasın
canım inşallah bir ömür boyu sağlıkla mutlulukla yaşayın bebeğin ve eşinle inşallah torunlarınızın torunlarınıda görün
walla canım bu ay es geçtik çünkü film çekildi radyasyon aldım felan diye
zaten doğru düzgün yumurtada gelişmemiş 22. gün progestronum7 çıktı
çok arada bi değer ne var ne yok işte
sancılarım başladı bir kaç güne adet olurum zaten
dr üçüncü gün gel demişti yine klomen verecek yine olmazsa aşılama yapacak
Rabbim hayırlısını nasip etsin
sanada tekrar geçmiş olsun canım al ilacını mutlaka

bende 26 gün adet oldum hayırlısı artık canım rabbim en kısa zamanda müjdeli haberini okumayı nasip etsin ceylanım

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kayram, papatyaaa94, GESHENK

sizlerede hayırlı cumalar hayırlı sabahlar kızlar

GÜNAYDIN..
ben sürekli bakıyorum ama çok sessiz burası.... damla mideye çok zarar veriyor bu kökler otlar var ya... ben o böğürtlen köklerini bahçeden söktüm zaten harbi kök söktüm yani:))) ter su içinde kaldım çok zor çıktı o kadar emeğime içemedim çünkü ölecektim ağrıdan çok ağır geldi bana.. karın ağrısından iki büklüm oldum... çok kuvvetli geldi tadıda berbattı ama şifa için ahhhh ahhhhhh çektiklerimiz......şifa ararken canımızdan olacaz:)))))))

GÜNAYDIN..
ben sürekli bakıyorum ama çok sessiz burası.... damla mideye çok zarar veriyor bu kökler otlar var ya... ben o böğürtlen köklerini bahçeden söktüm zaten harbi kök söktüm yani:))) ter su içinde kaldım çok zor çıktı o kadar emeğime içemedim çünkü ölecektim ağrıdan çok ağır geldi bana.. karın ağrısından iki büklüm oldum... çok kuvvetli geldi tadıda berbattı ama şifa için ahhhh ahhhhhh çektiklerimiz......şifa ararken canımızdan olacaz:)))))))
cnaım benim çok güldüm ya ALLAH sendne razı olsun. vallahi öle olacak die korkuyorumboğaz yanması kasık karın ağrısından geçtim bugün 3 günüm midem çok kötü dayanamıyorum otobüste gidip gelirken ölüyorum ya

günaydın bacılarrr
nasılsınızzz??

ben hasta oldum yine alerjik bronşit var bende yine yakalandım
hiç bi baharda ıska geçmiyo beni mübarek
doktora gittim dün 10 tane iğne verdi sabah akşam oluyorumm
ayy kevgir oldum bu yıl iğne yemektennn :KK43:(((

günaydın bacılarrr
nasılsınızzz??

hayırlı sabahlar canım çok gemiş olsun iğne olmak çok zor bide onun ağrısı ALLAH şifa ve sabır versin canım

günayydınnn kızlar hayırlı cumalar olsun inşşş
size kendimden haber vereyim tüp bebek tedavime başladım adetimin 21.günü lucrine başlayacam buda 13 nisana geliyo ilk ilacımla tedavim başladı çok mutluyum çok umut doluyum
dua edin kızlar hayırla sonuçlansın tedavim

hayırlı sabahlar canım çok gemiş olsun iğne olmak çok zor bide onun ağrısı ALLAH şifa ve sabır versin canım

saol canımm Allah razı olsunn
bu sene hastalıklardan kurtulamadım bi türlü
çok antibiyotik içtimm hiç de sevmem :KK43:(((

sağlık ocağına gitmem lazım çok yakın ama dik bi yokuş var nefesim tıkanıyo çıkamıyorum yakın olduğu için takside gitmiyo :KK43:((
iş yerine ymek getircekler birazdan şirketten onları bekliyom iğneye gitmek için :)))

senin de tahlilin yüksek çıkmış galiba
dereotu tiroiti düzenliyo die duymuştum ama sen bitkilerde uzmansız zaten daha iyi bilirsin :)))

günaydın bacılarrr
nasılsınızzz??

canım çok geçmiş olsun benimde allerjik rinitim var benide hiç bir bahar pes geçmiyo
yine başlıyoruz anlayacağın rabbim şifa versin sanada

günayydınnn kızlar hayırlı cumalar olsun inşşş
size kendimden haber vereyim tüp bebek tedavime başladım adetimin 21.günü lucrine başlayacam buda 13 nisana geliyo ilk ilacımla tedavim başladı çok mutluyum çok umut doluyum
dua edin kızlar hayırla sonuçlansın tedavim

canımm çok sevindimmmm
Rabbim mübarek cumalar hürmetine tedavini hayırlı sağlıklı bebişle sonuçlandırsın inşaallahhh

canımm çok sevindimmmm
Rabbim mübarek cumalar hürmetine tedavini hayırlı sağlıklı bebişle sonuçlandırsın inşaallahhh

Allah razı olsun canım benimm rabbim tez zamanda bütün kucakları doldursun inşşşş
sizlerede bu cuma günü yüzü suyu hürmetine tatlımı tatlı bebişler nasip etsin içlerindede beni ayırmasın inşşş

X