Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım bütün dualarımız seninle inşallah hayırlı haberleriniz alırız...

nasılsın tatlım ben bi süre ikaz aldım siteden ondan giremiyodum
neyse iyiyyim şimdilik bugün doktora gittim cinsiyet kız:) :hulya:

yeniden hosgeldin cnm o zaman aramıza.
gözün aydın cnm allahım sağlıkla kucağına versin. kız cocugunun tadıda bir başka oluyor.
derler ya kız olsunda camurdan olsun diye anneye yarı yardımcı oluyor.
darısı bizlere olur inş.

kızzlarrrr hayırlı cumalar hepinize. allahım bu mübarek günlerde gönlümüzün muradını verir inş.a.s.

çok sevindim rabbim inşallah emeklerinizi boşa çıkarmaz hayırlı sağlıklı bir bebeğiniz olur canım inşallah rabbim yar ve yardımcın olsun asitli kafeinli içeceklerden seni üzecek olay ve haberlerden uzak dur tatlım
evet canım dereotu iyi geliyo alıyorum ama yemeyi unutuyorum inşallah bir daha iğneye gerek kalmaz canım bidaha hasta olmazsın umarım canım
kayracım canım rabbim sanada şifa versin inşşş tez zamanda geçer tiroidin

sağolasın tatlım rabbim hepimizin derdinin dermanını versin inşallahh

günaydın cnm allahım emeklerini boşa çıkarmasın. ilk denemende sonucunu al inş.
rabbim yar ve yardımcın olsun. nereye karar verdin cnm. maliyeti birde nasıl ??

günaydın cnm allahım emeklerini boşa çıkarmasın. ilk denemende sonucunu al inş.
rabbim yar ve yardımcın olsun. nereye karar verdin cnm. maliyeti birde nasıl ??

sağol tatlım Allah razı olsun rabbim bütün isteyenlerin emeğini boşa çıkarmasın nişşş gürgan klinik canım toplam 5 milyar

sağol canım benim Allah razı olsun tamam tatlım uyucam söyledklerine rabbim hepimize tez zamanda evlatlarımızı göndersin inşşş

sağol tatlım Allah razı olsun rabbim bütün isteyenlerin emeğini boşa çıkarmasın nişşş gürgan klinik canım toplam 5 milyar

hımm ben o kliniği araştırmıştım. normal kontroller ve takip için Timur hoca için cok başarılı bir dr bir o kadarda pahalı ama işinin ehli demişlerdi.
inş. sende başkalarına tavsiye edecek kadar memnun kalırsın göbüşün dolu çıkarsın ordan.

merhabalar kıslar yine her zamanki gibi topiğin gülleri burda maşallah

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, Kayram+, bubuş, XTATLIKIZ, tiryak+

sağol canım benim Allah razı olsun tamam tatlım uyucam söyledklerine rabbim hepimize tez zamanda evlatlarımızı göndersin inşşş

sendende ALLAH razı olsun canım benim inşallah sgk dan yararlanıyormusunuz yoksa sadece kendinizmi karşılıyorsunuz canım

hoşgeldin kuzucum senide adını burda okumayıda özlemiştim nasılsın keyfin nasıl canım

evet canım çok iyi bir doktor çok anlayışlı inşşş canım inşşş rabbim yardımcımız olsun

hoşşşgeldinn canım nasılsınnn özlettin kendini kıssss

çok canım yararlanmıyoruz kendimiz karşılıoruz olsun ne yapalım yeterki bebişimiz bizimle olsun

acaba dedim pahalı bir yer olduğunu duymuştum ssk karşıladığı haldemi 5 milyar diye merak etmiştim tatlım bebeğiniz sağlıkla gelsinde inşallah para filan önemli değil canım benim rabbim gül kokulu bebeğini yollasın inşallahh

kızlar dinleyebilenler için cevşen_ül kebir dinlemelerini tavsiye ederimm şu andada dinliyorum ve içim o kadar ferahlıyoki anlatamam

ayyyy cnm hosgeldin nerelerdesinn yaaa
bıraktın gittin bizi.
hep içimden dedimki kuzu bir dönecek pir dönecek heralde bize sürpriz yapacak.
nasılsın gelişmeler varmı??

hoşgeldin kuzucum senide adını burda okumayıda özlemiştim nasılsın keyfin nasıl canım

hoşşşgeldinn canım nasılsınnn özlettin kendini kıssss

bende özledim sizleri kıslar ama ne yapayım gelemiyordum hem fırsat olmuyor hemde kafamı bi süre başka şeyelre verdim tatlıkıs tedaviye başlamışsın canım hayırlı olsun inşallah kıslar bu arada bişi dicem artık KK da bahçeci kliniği ve umut tüp bebek merkezindeki doktorlar soruları yanıtlıyormuş artı kadınlar kulubü pro üyelere bu merkezlerde indirim uygulanıcakmış bu daha önceden başka bid ernekte ve sitede de vardı ama üyelik ücreti 1 yıllık ve pahalıydı ama KK da çok uygun ve ömür boyu çok iyi bence bilginiz olsun istedim faydalanmak isteyen olursa

sağol kuzucum bilgi için sorulara cevap verecek olmaları çok güzel indirim yapmalarıda öyle

sen neler yapıyorsun saçlarını ne yaptın boyattınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…