Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben ilk önce size haber veririm öyle bişi olursa ve ebklerim iyice emin oluncada eşime bir sürpriz yaparım sonra ohhh deymeyin keyfime habire dr laraa giderim bebeğimin sağlıını ve benim sağlığımı kontrol almak için sonraq karnım büyümeye başladıkça çok cici cici şeyler giyinirim en güzel hamilelerden biri olurum :) sonra zaman ilerledikçe cinsiyette belli oldukça bebiişime bişiler alırım ay son zamanlara doğru odasını hazırlarım gerçi ne yalan söyleyeyim ilk etapta ayrı bi odada asla bırakmam çocuğumu ama bi dolapla karyola alırım yatak odamız geniş gerçi belki daha büyük bi eve taşınırım odama yakın küçük bi odası olan bi eve o zaman oda kurarım belki ama tabi bazende karşıyım bu oda alma olayına çünki çabuk büyüyolar

sonra ciciler örerim yada zaten kaynanam örer durur ama modelleri renkleri ben seçerim o biraz zevksiz yaşlı ya o bakımdan :) ayy ben bazen diyorumki hani salı pazarından ucuz ve kaliteli şeyler buluyorum ya bazen bebek ve çocuklar içinde görüyorum diyorumki ben çocuğumuda salı pazarından giydiricem :)::) ama okul filan onların hayalini kuramıyorum şimdiden ben önce bebekliğini hayal ediyorum herşey yavaş yavaş yaşayalım dimi hayat zaten çok kısa

doğurduğumuda düşünüyorum tabi ayyy gelen hediyeler eşim ne getirir acaba :)))) bebek şekerlerinden yaptırırım ohhh mevlüt okuttururum adını koyarız ayy ne güzel ya

doğurduğumuda düşünüyorum tabi ayyy gelen hediyeler eşim ne getirir acaba :)))) bebek şekerlerinden yaptırırım ohhh mevlüt okuttururum adını koyarız ayy ne güzel ya

ben bazen kesik kesik hayal kurabiliyorum ama bana sanki hiç gerçek olmıycakmış gibi geliyo sizede öylemi oluyo yoksa sadece banamı :1no2:

belkide bu yüzden tam bi hayal kuramıyorum ama senin hayallerin çok güzel kuzucum

ben bazen kesik kesik hayal kurabiliyorum ama bana sanki hiç gerçek olmıycakmış gibi geliyo sizede öylemi oluyo yoksa sadece banamı :1no2:

kayracım canım benim sen hep böyle söylüyorsun neden böyle düşünüyorsun bak şanslısın ki dr a gidebiliyorsun bak benim ablam 5 yıllık evli bir kere kayınvalidesi dr götürdü eşinin spermleri düşük çıktı sonrada götüren olmadı ve ne paraları nede sosyal güvenceleri var hiç bişi yapamıyolar

yok bunu kendim yapmıyorum hani genç kızken birinin veya arkadaşının düğününe gidersin ben acaba evlenebilecekmiyim karşıma iyi birisi çıkacakmı gelinlik giymek bana da nasip olacakmı diye düşünürken çok uzak gelirya öyle bişey bu yani içimden öyle hissediyorum ama az önce anlattıklarımın hepsini yaşadım ve çok şükür hala birbirimizi çok seven bi çiftiz

Ne güzel hayaller kurmuşsunuz
inşallah Rabbim tez zamanda gerçekleştirmeyi nasip eder
benimde okadra çok hayalim varki bebişimle ilgili
ama şu an yazmaya vaktim yok çıkmalıyım hemen
işyerinde rahat yazamıyorum ne yazıkki

kelimelere dökmesi çok zor yani bu bana imkansız gözüken şeyler birer birer oldu rabbimin izniyle asla bi evimiz olacağını tahmin etmiyodum mesela ama 3 yılımızda rabbim nasip etti şükür bunun gibi biliyorum bi gün bebeğime bakıp bunları düşünücem ve içimden bigün kucağımda olacağına inanamıyodum ama işte kucağımdasın diycem tabiki rabbimin izniyle

kayracım olacak allahın izniyle dediğin gibi bak evlendil sevdikleirmize kavuştuk şimdide bebişlerimize kavuşacağız allah hasretimize en kısa zamanda son versinde içimiz daha fazla yanmasın

inşallah canım bak çok güzel söylemişsin

kızlar netten hamileliklere bakın bebek odalarına bakın cicilerine bakın ki moraliniz yerine gelsişn heyecanımız artsın

kıslar ne cici şeyler var ya (((((( inşallah bizde tez zamanda giydiririz bebeişlerimizie bu arada hafif ağrılar bende devam ediyor

kızlar şimdi çıkmam lazım 3 gündür kayınvalidem hasta bendeydiler ona baktım öğlen görümceme gitti bu saate kadar dinlendim ama malum yemek yapıcam ayse de sırra kadem bastı hayırdır bakalım kendinize iyi bakın kuzunaz evin yavru ceylan ayse ve diğer kızlar sizi rabbime emanet ediyorum hoşçakalın

kıslar ekteki resme bakın çok güzel ya

Eklentiler

• $278610cp9.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 15
canım ablana da çok üzüldüm yeşil kartı falan yokmu kürlerden uygulasa keşke elimden bişey gelse dua etmenin dışında yapabileceğim birşey varmı canım benim

canım sağol duaların yeter yeşilkart çıkartamıyorlar çünki eşinin babasının pazar yerleri var ve bunlar eniştemin üzerine ve 5 kuruş hayrı yok valla bende bitkiler alıcam ablama elimden bu kadarı geliyo bu arada çıkıyorsun sanırım kendine iyi bak görüşürüz

güle güle canım sende allaha emanet ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…