Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canımcım bende baktım onlara hiç bir topiğe yazmamıs gizli hayran gibi bişey onunkısı sırnaşık şey

ama benn
unuttunusmu yoksa beni :çok üzgünüm:
benimde 2 günüm var kesin olsun diye 2 diyorum yoksa yarın aslında hesabıma göre
liste istiyorum belki uğurlu gelirkaydirigubbakcemile5

kıslar ben cıkıyorum bi daha giremem yarın görüşürüz kendinize iyi bakın bugun persembe kıslar aksam bol bol dua edın ben adetli oldugum için bu hafta okuyamayacagım malesef herkese iyi günler opuyorumnanaktan

|....KK Nick....|adetine kalan zaman |
1|kuzunaz|4 gün
2|yavruceylan|4 gün
3|aymes|3 gün
4|bulut83|3 gün
5|ayfer |1 gün
6|ayşe20|3 gün
7|lonelines|5 gün
8|bubus|2 gün

bubuş canım özür dilerim görmedim yada atladım inşallah uğurlu gelir

güle güle canım yarın görüşürüz.

kıslar herkes burda am apek yazan yok ayşecim nerdesin ya

« önceki Konu | sonraki Konu »

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, alpy, aycanisa, bubuş, evindarkece+, kayra_esk, sumeyrat, tiryak

valla ya ayşe nerdee canımız sıkılıyo :gitme:

en başta ikizlerimiz olsun oğlumuz aşkıma kızımız bana benzesin isterdim ne bileyim aşkım çocuklarla çocuk oluyo meleklerimizle oynadığımızı hayal ediyorum ilk sözlerini ilk adımlarını hatta ilk kez düşüp ağlarken anne diye boynuma sarıldıklarını kokularını hayal ediyorum ne bileyim biraz kötü oldum şimdi yine ben bunları yazarken ezan okunmaya başladı rabbim hepimize meleklerini erkenden yollar inşallah kaydirigubbakcemile

biz hep aşkımla onun ortamızda yatıp elleriyle ayaklarınını tuttuğunu yatağın içinde bizim saçımızla oynamasını. hayal ediyoz. okula gideceği ilk günü ona alacağım önlüğü falan ay çok güzell yaa allahım bi hayırlısıyla versin

inşallah evincim hayallerimiz hepimizin en yakın zamanda gerçek olur inşallah rabbim bizlerede o günleride gösterir evlatları olupta onların kıymetini bilmeyenlerede rabbim akıl versin ne diyeyim ki

evet canım bende kulüpte başka yere girip hızlı geçişle buraya girebildim

ben oğlum olsun istiyorum kız halaya erkek dayıya çeker derler aslında kız babaya ve tarafına benzer erkekte anne ve anne tarafına benzer ben şimdiye kadar hep erkek bebekleri sevmişimdir böyle bana erkek çocukları daha sevimli gelir eşimde dün hayal kuruyor oğlumla şöle yapıcam böle yapıcam diye bende dedimki o benim oğlum senin kızın olsun kızlar babaya daha düşkün olur senin kızın olsun ikinci aşkın olsun dedim olur diyo farketmez

rabbim herkesin gönlüne göre sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…