Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

allah iyilik versin canım
evet fertilaidin 1.kutusu cuma günü bitiyor canım
az kaldı ama rabbim inşallah nasip eder
hamile kalırız
ilaçsız adet olamıyordum bakalım fertilaidle olacammı

meraba kızlar kaç gündür giremiyodum nasılsınız bakalım
ne gibi değişimler olduuuu hamiş yokmu hamiş :)

NeŞecım adet belırtılerı falan varmı cnm ınŞallah allahım sana Şıfasını fertılaıdle yollamıŞtır

benide ekleyin lütfen...artık ümitlerimi kaybetmeye başlamışken okudum yazdıklarını...yine bir umut ışığı yeni bir umut ışığı....

slm kizlar ii aksamalr nasilsiniz ne var ne yok gecmisi okuyamadim ayrica yine kimse yok hilalllll alpyyy kuzuuuuuu nesemmmm ve diyer arkadaslar neoldu yaa bu saate burasi kaynardi fikirfikir olurdu haaa barada

cuma gunu yine esimle birlikte hastaneye gittik bu seferde tanidik gorduk bizden onceydiler sirada duruyorlardi esim gerci tanimiyor ben taniyorum benim yanima haaa merhaba gunaydin nasilsin diyince esim kim bunlar diye sordu bende arkadasimin yengesi oldugunu soyledim sonra hadin sormazmi neden gelsiniz diye bende siz neden geldiyseniz bizde onun icin geldik dedim esimi gormeliydiniz yuzu renkten renge girdi sonra esim kutuyu alip wc gitti kutuyu cebine sokmus hemen geldi benim ellime sokusturdu ama tabi anladilar ne oldugunu esim cok rahatsiz oldu bu yuzden

herkese günaydınnnnnnn
yine kimse yok
bende birazdan sinemaya gidicem
bi yazayım dedim
kızlar bugün 33.günüm ve hala hasta olmadımj ateşimde aynı 36.6 bana göre iyi
çünkü benim ateşim normalde düşüktür
kendimden haber veriyim dedim
umarım bu hafta herkesten güzel haberler alırız

NeŞecİm adet belİrtİlerİ falan varmı cnm İnŞallah allahım sana Şİfasını fertİlaİdle yollamıŞtır

iyi günler ayşecim
valla ayşecim adet belirtileri yok canım
zaten dil altından ölçüm yapıyorum
ama yarın yazarım
dedigin gibi inşallah fertilaid işe yarar
hamile kalmama vesile olur inşallah
bugünde rüyamda gebelik testi yapmışım ve 2.çizgiyi görüyorum ve
yeniden test yapıyorum ve 2.çizgi çıkıyor
kuzunaza gösteriyorum ve diyorumki hele şimdi kimseye söyleme
bebegin kalp atışını duyalım sonra söylersin diyorum
sonrada kuzuya diyorumki neyse hadi sen arkadaşlara söyle diyorum
ve yeşillikler görüyorum özellikle pırasayı
rabbim inşallah hamileligi nasip eder

nesecim insallah canim benim insallah cift cizgiyi en yakin zmanda gorursun senin icin gercekten cok istiyorum allah gonlune gore versin

HILALLLLL YAAAA SENI COK OZLEDIM VALLAHI DENK GELMIYORKI SOHBET EDELIM

Kızlar yaaa nedense ben bu son zamanlarda artık oncekı gıbı dusunmuyorum yanı kafama takmıyorum artık olursa olur olmassa neyapabılırmkı dıyorum yanı onceden aklımda fıkrımde hep ıkıncı bebegım vardı ama artık pek yok amaaaaa tabıkı ıstıyorum ama olmayıncada olmuyor ne yapayım popomuda yırtsam olmuyor ıste ammaaaannn allah herseyı daha ıı bılır olucaga zaman olur demıııııı ama adet olayım hemen sogan ve ıncır kurune baslıycam ıkı hafta sonra martın 5 ınde randevum var jınekologumla haaa

hanı esımın spermını goruturdugumzde tanıdık gordum dıyordum ya ıste onlar o gun tub bebek ıcın gıtmısler o kadının uymurtası buyumuyormus ve catlama yapmıyormus ama onunda bırtane oglu var hatta oda tub bebek yontemıyle olmustu suan 6 yasında ve o gun kadının yumurtalıklarını almıslar sırıngayla ve esının spermıyle bırlestırmısler yanı tutarsa yakında hamıle olabılır ınsallah ama o gune kadar hep ıyne vurulmus ve doktoru ona burundan cekmesı gereken bır ılac vermıs ve kendı kendıne evde ıgne vuruyormus turkıyedede boylemı oluyor

ayrıca bırsey sorucam sızlere bız bu yaz yıne turkıyemem gelıcez ama ben esımden 2 hafta kadar once geleyım dıyorum bır doktora muayne olayım ve ondan esım gelınce asılama ıstedıgımı soyleyım esımın geldıgı haftada asılama yapılır kızlar sızce bu mumkunmu yoksa sacma sapan bırseymı ıstıyorum ve sızce bu bana turkıyede kac paraya maal olur veya sızlerın tavsıye edebılecgı doktor varmı ıstanbulda bostancıda yanı o tarftan olursa ıı olur cunkı gorumcem orda oturuyor

canım bostancı da merkez falan bilmyorum ama ist. bir sürü iyi yer var bostancı diye takılma bence önemli olan merkezin başarısı aşılamada zaten her şey senin üstünde yapılıyor sadece eşinden sperm alınacağı gün onun olması yeterli iyi fikir 2 hafta öncesi gelmen ama adetine denk gelmesi lazım biliyorsundur belki adetin 2. 3. günü ilaçlara başlıyorlar

kaçmışsınız hanımlar bugün de kimse yokyyaaa
herkes kocişiyle mi takılıyor hafta içi güzel haberler duymak
DİLEĞİYLEEEEkaydirigubbakcemile2

ne haber hilal nasılsın canım??

iyi diyim iyi oluyum canım canım sıkıldı benimkiyle tartıştımda
ama birazdan barışırız:))))
dayanamaz o saf bana
iki yalandan duygu sömürüsü yaparım şimdi ben ona:)))))))))
sen nasılsın ?????

kuzucum nasılsın yine benim malum misafirler var bi bakıyım size dedim nasıl gidiyo meleğim

mrb kızlar ben bugün ada çayı yağı aldım.adetimin 5.günündeyim yağı nasıl kullanacağım.pedimin üstüne bir damlamı yoksa şişeyi pede ters çevirip hemen kaldırcakmıyım.bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

ben daha hic asilama yaptirmadim karakiz tedavisiz oldu yani bilmiyorum tam nezaman asilamamin olmasi gerektigini ama mantikli dusunucek olursam yumurtladigim yunlere denk gelmesi gerekir demi yani adetimden 15. 16 gun sonra yumurtluyorsun ya tabi benimki suan belli deyil cunki ocakda adet olmadim neyse yani tahminim bu sekilde ama tavsiye edebileceginiz bir doktor varmi ve bu isin maliyeti ne kadar lutfen bilenler soylesin gerci gorumcem arastircakti bizim icin ama oda doktoru bulayim kim iyiyse ona gider sorarrim diyor dogal olarak

efendim anlamadim ada cayi yagimi bunu neden kulaniyorsun yani bilmiyorum ilk defa duydum bu ada cayi againibilmiyorumkismile

evet canım ya bende özledim
evet inşallah bu hafta içinde denk geliriz ya
zaten hiç birinizle konuşamadım bu hafta
sizde anlatmadınız((((((

hilalcim biliyormusun seni kafamda soyle canlandiriyorum orta boylu ne cok uzun nede cok kisa alimli bir kadinsin ve sevecen gulmeyi guldurmeyi seven uzuntusunu kederini zaman zaman disari vuran ve cogu kez amaaaannnnn salllaaaaa dunyayi der gibi bir tavrin oluyor yani bazen kavanoz dibli dunya der gibisin ama bazende ooohhh cok beeee iste der gibisin anlatabiliyormuyum yaaaa benim turkcem ve turkcede bazi seyleri anlatmam kit yani anlatmak ve soylemek istedikelrimi herzaman net bir sekidle anlatamiyorum esimle bile bazen herzaman deyilde bazen sorun yasiyoruz bana git once turkceyi ogrende gel kavga et benimle diyor alsanaalsanasmile bende ona sen asil git hollandaca ogren diyorum cunki karakiz bile ondan ii konusuyor hollandacayi ama turkceside ii teyzesiiiii ah benim karakizimi bir tanisaydiniz

martin 4 persembe gunu okulda defile yapicaklarmis benimki tuturdu gelinlik giyinicem diye bebek pembesi bir gelenligi var onu yigdircem ama ogretmenine demiski ben oynak istiyorum yandan halimem yandan severim seni candan eyer istiyorsan bosan gel kocandan sarkisini calin ben oynuycam demis ogretmeni turk oldugu icin tamam soz veriyorum seni oynaticam demis buyik gunu 4 gozle bekliyoruz ama malesef babasi calisiyor o gun amaaaannnnnn benimde ne kadar cok anlaticaklarim oluyor demi bir yazmaya basladigim zman pes pese geliyor kocisim bile diyor ne anlatiyon hataini flanmi diyorlülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…