Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bi sey soracam ben suan incir kürünü kullaniyorum ve bugün benim reglim 17.günü ve halen catlama olmadi bende sanirim cünki vücud isim hep 37.1 hic düsmedi aranizda kullanan olup ve aynisi oldumu

yavruceylancım nasılsın canım
bende daha yeni geldim
eltimlerdeydik kendisi hamile felan demiştim ya
hamile görünce çoook canım sıkılırdı
şimdi bakıyorumda bazı şeyleri aştım
herşey bana normal geliyor artık

bugünde hiç kaynatmamışınız
hayırdır inşallah
bende 2323 .sayfada kalmıştım
ben bir geçmişi okuyayım

yavruceylancım nasılsın canım
bende daha yeni geldim
eltimlerdeydik kendisi hamile felan demiştim ya
hamile görünce çoook canım sıkılırdı
şimdi bakıyorumda bazı şeyleri aştım
herşey bana normal geliyor artık

hoşgeldiiiin
temizliğe başladım canım
ara ara takılıyom işte
yalnız iki gündür kuzu yok yaaa
dün yoğundu anlaşılan bu günde öyleee

iyiyim tiryakcım
sen nasılsın
adet olmuşun
hadi bakalım yeni bir aya başlıyorsun

evet canım adet oldum
çarşamba günü doktora gittim yumurta takibine başladık
eşim ve ben fertilaid içmeye başladık bi dr bana femara die bi ilaç verdi 5 gün içicem yumurtalarıma bakıcak
preseed sipariş verdim
adetimin ikinci gününden beri bal çörekotu tarçın yiyorum
annem 41 meryem okumaya başladı

bu ay böyle dolu dolu geçccek gibi bakalım hayırlara vesile olur inşaallahh

kızlar merhaba nasılsınız benim misafirler vardı şimdi gittiler temizliğe başlıycam size bi bakayım dedim

hoş geldin canımm, nasılsın??
kim geldi die sorcam ama cevabı sanki biliyorum :))))
geçmiş olsun diyim bariii

hoşbuldum tiryakımyok onlar gelse hemen gitmezler ve hayret daha gelmediler arkadaşlarım geldi ve evde toplam altı çocuk vardı ev resmen savaş alanı bi süpürüp geliyim canım

hoşbuldum tiryakımyok onlar gelse hemen gitmezler ve hayret daha gelmediler arkadaşlarım geldi ve evde toplam altı çocuk vardı ev resmen savaş alanı bi süpürüp geliyim canım

ayy iyi bari bende şaşırdım kısss
aman gelmesinler de biraz rahat edin yaaa
yazık walla sizee
kolay gelsin canım

ayy iyi bari bende şaşırdım kısss
aman gelmesinler de biraz rahat edin yaaa
yazık walla sizee
kolay gelsin canım

sağol canım benim benim bencede gelmesinler artık zate stresimi azaltmaya çalışıyorum birde onlar eklenince kötü oluyo ayağın iyice iyileşti dimi canım iz kalmasını istemiyosan hergün veya gün aşırı pamukla zeytinyağı sür tatlım annem benim ayağıma hep sürmüştü şimdi ben hatırlamıyorum hangisi yanmıştı hiç belli değil ve benim ayağım komple yanmıştıüstü altı çok kötüydü

sağol canım benim benim bencede gelmesinler artık zate stresimi azaltmaya çalışıyorum birde onlar eklenince kötü oluyo ayağın iyice iyileşti dimi canım iz kalmasını istemiyosan hergün veya gün aşırı pamukla zeytinyağı sür tatlım annem benim ayağıma hep sürmüştü şimdi ben hatırlamıyorum hangisi yanmıştı hiç belli değil ve benim ayağım komple yanmıştıüstü altı çok kötüydü

iz kalmadı canım çok şükürr
sadece bi yerinde kabuk var ona da hiç ellemiyorum kendi ne zaman gitmek isterse o zaman gitcek :)

evimi süpürdüm sildim tozumu aldııım
bi kaldı tuvaletle banyooooo
ama şimdi kociş gelecek
ona sofrayı hazırlıyiiiim beeen
akşama inşaallaaah burdayım kızlaaar

X