Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşgeldin canım nasılsın görüşmeyeli tedavin nasıl gidiyo
yok balım tartışmadık ben sadece ayrılalım dedim ona haksızlık yaptığımı düşündüm oda kırıldı bi daha böyle bişey söyleme dedi benimle çocuk için evlenmediğini filan söyledi onu çok çok çok seviyorum

o şeyleri bizde yaşadık ama çocuk için eşlerimizden vazgeçmek onlardan ayrı olmak...ben düşünemiyorum bile.
biz ara verdik tedaviye rapor alıcaz ya tüp b. için temmuzda dolucak 3senelik evlilik maddesi varya. onu bekliyoruz hem ruhen kendimize gelmek istiyoruz.son olalar baya sarstı bizi.dün hükümetin tüp bebekle ilgiliyasasından bahsetmişsiniz o ne kayracım tek embriyo falan diye yazmışsınız diğer arkadaşın ismini hatırlayamadım şimdi. onunla mesajlaşmışsınız da merak ettim.nedir biraz bahsetsene :uhm: :uhm:

o şeyleri bizde yaşadık ama çocuk için eşlerimizden vazgeçmek onlardan ayrı olmak...ben düşünemiyorum bile.
biz ara verdik tedaviye rapor alıcaz ya tüp b. için temmuzda dolucak 3senelik evlilik maddesi varya. onu bekliyoruz hem ruhen kendimize gelmek istiyoruz.son olalar baya sarstı bizi.dün hükümetin tüp bebekle ilgiliyasasından bahsetmişsiniz o ne kayracım tek embriyo falan diye yazmışsınız diğer arkadaşın ismini hatırlayamadım şimdi. onunla mesajlaşmışsınız da merak ettim.nedir biraz bahsetsene :uhm: :uhm:

canım iki üç embriyo transfer ediliyorduya artık tek embriyo transfer edilecekmiş ama daha meclisten geçmemiş canım keşke üç yılınız dolmuş olsaydı ama belki sen ev taşırken inatçı meleğin habersiz gelir inşallah

pilavımı da yaptııım

schatzeciğim
inşallah bu akşam okurum canım bir tane daha

kayram yapmamak lazım böyle ama insan istemedende olsa yapıyo işte
keşke biraz bencil olabilsek
ama maalesef eşini fazlasıyla düşündüğün için kendinden bile daha çok önemsediğin için böyle düşünüyorsun
ama dediğim gibi yapmamak lazım

şu yeni yas henüz geçmedi
t.bebek merkezlerinde en az üç embriyo transfer edilir
Onu sınırlıyorlar canım

pilavımı da yaptııım

schatzeciğim
inşallah bu akşam okurum canım bir tane daha

kayram yapmamak lazım böyle ama insan istemedende olsa yapıyo işte
keşke biraz bencil olabilsek
ama maalesef eşini fazlasıyla düşündüğün için kendinden bile daha çok önemsediğin için böyle düşünüyorsun
ama dediğim gibi yapmamak lazım

şu yeni yas henüz geçmedi
t.bebek merkezlerinde en az üç embriyo transfer edilir
Onu sınırlıyorlar canım

evet ceylanım ikimizde birbirimizi kendimizden çok düşünüyoruz bu konu yüzünden bazen çok komik anlarımızda oluyo ben onsuz yaşayabileceğimi bile sanmıyorum rabbim herkese eşiyle çocuklarıyla sağlıklı mutlu ömürler versin inşallah
tek embriyo yasasının devlete ne faydası var bunu anlayamadım canım inşallah geçmez bu yasa

Elifcim
hayıor paran varsa gidip şimdi de yaptırabilirsin
sadece devletten yardım alıp tüp bebek yaptırabilmek için 3 yıl evlilik şartı ve heyet raporu lazım

ozelden ıstedıgın zaman yaptırabılırsın ama devlet de 3 senenın dolması ve heyet raporu lazım acıklama ıcın tsk.edıyorum

evet ceylanım ikimizde birbirimizi kendimizden çok düşünüyoruz bu konu yüzünden bazen çok komik anlarımızda oluyo ben onsuz yaşayabileceğimi bile sanmıyorum rabbim herkese eşiyle çocuklarıyla sağlıklı mutlu ömürler versin inşallah
tek embriyo yasasının devlete ne faydası var bunu anlayamadım canım inşallah geçmez bu yasa

ben anlamıyorum bu sağlık sistemini
devlete vergi vermeyen esnaftan daha çok vergi veriyorum ama her türlü sağlık hakkım elimden alınıyor yaaa
yaptığı yardım ne sanki sadece 2500 3000 tl
zaten param olsa onun peşinde mi kaşarım ben
bebek derdine düşmüşüm gözüm para mı görüyooo
yapılan masraf 10000 tlyi buluyo muş
bunun 2500 ger gelse neee gelmese neee
üstelik paramla yaptırmaya kalkıştığımda da hakkımı sınırlıyorlar
sana ne benim yumurta transfer sayımdan parasıyla değil mi??
zaten sansım olsaydı tek yumurtayla olurdu bu zamana bir de bu sınırlandırılıyor yaaa

ozelden ıstedıgın zaman yaptırabılırsın ama devlet de 3 senenın dolması ve heyet raporu lazım acıklama ıcın tsk.edıyorum

canım alıntı yapmayı biliyor musun???
cevap yazacağın kişinin yazısının altında alıntı yap kısmı var
oraya basıyorsun ve cevabını yazıyorsun canım benim
böylelikle kime cevap yazdığın karışmıyor

devlet tup bebek ıcın yardım edıyor ama zaman olarak 5 sene cok uzun bır zaman deılmı ya yanı bu kadar bekletıp farklı tedavılerle ugrasmaktansa 1,2 sene sonra yapılsa bu daha guzel olmazmıkı

ben anlamıyorum bu sağlık sistemini
devlete vergi vermeyen esnaftan daha çok vergi veriyorum ama her türlü sağlık hakkım elimden alınıyor yaaa
yaptığı yardım ne sanki sadece 2500 3000 tl
zaten param olsa onun peşinde mi kaşarım ben
bebek derdine düşmüşüm gözüm para mı görüyooo
yapılan masraf 10000 tlyi buluyo muş
bunun 2500 ger gelse neee gelmese neee
üstelik paramla yaptırmaya kalkıştığımda da hakkımı sınırlıyorlar
sana ne benim yumurta transfer sayımdan parasıyla değil mi??
zaten sansım olsaydı tek yumurtayla olurdu bu zamana bir de bu sınırlandırılıyor yaaa

işte bide zaten maaşlardan ssk ya para kesiliyo eşimin maaşından abartısız 600 tl kesiyorlar bide 8 tl her muayeene için para alıyorlar
tüpbebek konusundada zaten dediğin gibi insanların parası olsa zaten raporla şununla bununla uğraşmazlarki direk gider yaptırırlar tüp bebeği minnet ederlermi sanki hayır anlamadığım ellerine ne geçecek menfaatleri ne

devlet tup bebek ıcın yardım edıyor ama zaman olarak 5 sene cok uzun bır zaman deılmı ya yanı bu kadar bekletıp farklı tedavılerle ugrasmaktansa 1,2 sene sonra yapılsa bu daha guzel olmazmıkı

yok tatlım 3 senelik evli olmak şart ve 5 yıllık ssg li olmanız lazım haaklısın keşke insanlara bu kadar zaman kaybettirmeseler ne de olsa yerine gelmeyen tek şey zamannn

sanada iyi akşamlar tatlım rabbime emanet ol

işte bide zaten maaşlardan ssk ya para kesiliyo eşimin maaşından abartısız 600 tl kesiyorlar bide 8 tl her muayeene için para alıyorlar
tüpbebek konusundada zaten dediğin gibi insanların parası olsa zaten raporla şununla bununla uğraşmazlarki direk gider yaptırırlar tüp bebeği minnet ederlermi sanki hayır anlamadığım ellerine ne geçecek menfaatleri ne

kızlar kociş yolda gelir şimdi
kendinize iyi bakın

yok hiç bi menfaatleri işteeeeee
manyaklık sadece
ah bi yakalasam ben biliyom ne yapacağımı da :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

kızlar kociş yolda gelir şimdi
kendinize iyi bakın

yok hiç bi menfaatleri işteeeeee
manyaklık sadece
ah bi yakalasam ben biliyom ne yapacağımı da :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
size eşinle iyi akşamlar canım benimki toplantıda 8 gibi gelicek rabbime emanet ol ceylanımm
ah uleyn Lidyalılar .......................
onlarla akraba çıkıcaz bu gidişle uyusssslarrrrr
:eek:klava::eek:klava:

X