Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ALLAH razı olsun cnm amin inş.1 haftadır yatıyorum sancıdan duramıyorum birazdan bişeyler yazıcam cnm üzüntümü kat ve kat artıran sebebi.güzel dileklerin ve yorumun için çok sağol cnm a.e.o

kızlar bu ayın 4 de adet olmam gerekiyodu ama olmadım ve ayın 10 da 5-6 damla bi lekelenme ve sancı oluştu adet oluyorum diye düşünürken,küçük tam değil ama yuvarlak bi şekilde küçük bir et parçası düştü ve kanamam durdu ertesi gün hemen o parçayıda alıp dr gittik dr önce masada sonrada ultrason la alttan muayane etti bu arada aşılama yapılmıştı geçen ay buay yine yapıcaktık ilk masaya çıktığımda dr bana aşılama yapıp yapmıcağımızı sordu neyse sonra ultrasonda bakarken telaşlı olduğu belliydi ama bana hiç bişey demedi tahlil yap öğleden sonra konuşalım dedi ben tahlilimi yaptırdım sonucu aldığımda şok oldum 672.23 çıkmıştı sonuç hemen dr yanına gittik baktı ve bana gebesin pozitif gelmiş dedi sonuç ve ben ağlamaya titremeye başladım dile kolay 4 sene sonra...sonra birden bana dönüp dur heyecanlanma sakin ol p.tesi tekrar gel bidaha bakalım test yapalım sağlıklı bir gebelikmi dış gebelikmi değilmi diye bakalım dedi ve bana kesinlikle ilişki yok dedi.ŞİMDİİİİİ KIZLAR SORUYORUM SİZE İLİŞKİ YOK DEYİPTE BENİ ALTTAN MUAYANE ETMESİ VE BÜTÜN BU ANLATTIKLARIM SİZE NEYİ DÜŞÜNDÜRDÜ VEEEEEE BUNLAR PERŞEMBE GÜNÜ OLDU P.TESİ TEKRAR GİDECEKTİM AMA P.TESİYE KALMADAN C.TESİ ÇOK KÖTÜ SANCI VE KANAMAM BAŞLADI P.TESİ GİTTİĞİMDE TAHLİL SONUCU 48.5 ÇIKTI DÜŞMÜŞŞ DEDİİİİİİİİ AMA DAHA TAM DÜŞMEMİŞ HAFTAYA TEKRAR GEL DÜŞMEDİYSE KÜRTAJLA ALICAM DEDİ ŞUANDA HALA PARÇASI İÇİMDE KANAMAM HALA DEWAM EDİYO VE PARÇA DÜŞÜYO GÖRÜYORUM KIZLAR BÜTÜN AİLEM BEBEĞİME BU DR UN SEBEP OLDUĞUNU SÖYLÜYO ÇOK ÜZÜLÜYÜYORUMMMM MAHVOLDUK SEVİNCİNİ BİLE YAŞATMADI BİZE HABERİNİ BİLE MUTLU VERMEDİ ÇÜNKÜ ULRASONDA GEBE OLDUĞUMU GÖRDÜ AMA DÜŞECEĞİNE SEBEP OLACAĞINI ANLADI BELKİDE BİZE BU ŞEKİLDE CEVAP VERDİ....... HİÇ BİŞEY DİYEMİYORUM SADECE RABBİME BIRAKIYORUMMMMMM....:umursamaz:senağlamasenağlamasenağlama:1no2:

gül çok üzüldüm canım rabbim büyük
ama ben doktorla bi alkası olduğunu sanmıyorum canım
çünkü gitmeden öcede senden parça gelmiş
ve zaten sen düşürmeye başlamışsın
üzülme canım rabbim büyük en azından hamile kalabiliyosun demekki
şükret haline inşallah bidaha olur ve dünyaya gelir canım

canlarım pek giremedim bu hafta nasıl geçti bende anlamadım
kardeşim izmire kocasının yemin törenine gitti
allahın izni ile 3ay sonrada tayinleri çıkcak
ona biraz üzüldük ve ağladık
hep çarşıdaydım bu hafta
kardeşimin eksiklerini tamamladık
ben hasta olmadım
çünkü hala gelmedi günüm
son 3aya baktım kızlar ve benim adet periyodum değişmiş
yani 28günde bi olurken 32 güne çıkmış ve bunun neden olduğunu bilmiyorum
bugün ateşim 36.6 dün adet sancılarım girmeye başladı zaten bu ay ümidimde yoktu çalışmamda:))))))

dün gece benimkine dedim nolur bikere daha yaptıralım test dedim sadece 5dk dedim
evde yapım götür dio:))))))
bende olmaz dedim
anca yazın gidebilirim dedi bende olmaz dedim
bu ay hastaneye gidersem konuşcam doktorla
gizli bi aşılama olabiliyomuymuş
kafam çok karışık anlayacağınız olmazsa diom bu ay fdiom sadece doktora gidim ama neden düzünsizleştiğini
önceden sızlayan göğüslerimin neden sızlamadığını ağrılı geçen adetlerimin şimdi neden hiç arısız geçtiğini sorayım
sonra yaza kadar aktardaki sizede yazdığım kürü uygulayım diyorum
sizde bana fikir verirseniz sevinirim kızlar
hepinizi çok mptüm

bu arada bugün bebk görmeye gitcem (((
seviniyimmi üzülüyimmi bilemedim yani((((

saat 10da melisanın toplantısı var sonra gelirim yine sizi çokkkkkk seviyorum
allah hepinizden razı olsun

gül çok geçmiş olsun cnm allaha sığın sebep her ne olursa olsun kısmeti yokmuş bu dünyada yavrucağın. alttan muayene riskli ama sen dr a gitmeden kanaman olmuş anladığım kadarıyla ve parça gelmiş düşük yeni başlamış o yüzden değerin normal cıkıp sonrada düşmüş.
yine olur cnm kalbini bozma bak az önce gaztede gördüm ingilterede bi kadın 18 tane düşük yapmış vücudunda bebeği öldüren hücreler varmış cok nadir görülen bi durum am kucağında şimdi dünyalar güzeli bi bebk var allahım verince veriyor umudunu yitirme cnm. kendine iyi bak.

bu arada günaydın herkese cumanız mübarek olsun.
allahım bu hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavustur bizi.

gül cüm canım gerçekten çok üzüldümm çok zor bi durumm rabbim sabır versin.. ama bende ultrasondan kaynaklandığını düşünmüyorum. çünkü ondan önce et parçası gii bişey düştü demişsinn.bence dr senin düşük yaptığını anlamışş olmalı..

arkadaşım bence dr u suçlamamalısın sen dr a gitmeden öncede parça geldiğini söyledin ki bu düşük tehlikesiydi zaten dr da parça ve kan gelmesine rağmen hamilelik görünce telaşlandı bence düşük tehliken olduğunu hemen anladı bence bana bile gelsen önce parça düşürdüğünü sölesen sonra hcg nin yüksek çıktığını söylesen sırf o kanamandan dolayı düşüreceğini düşünürüm yani dr hatası olmayabilir ama dr un mesela alttan seni ne şekilde muayene etti o da var tabiki mesela usg ile veya aletlemi kurcaladı yoksa eliylemi kurcaladı ilişkiyi yasaklamasının sebebide zaten düşeceğini anladığı için ama sırf o kanamayı baz alarak sçlemiştir bunu sana

bende çok üzüldüm gül arkadaşım Rabbim sabır versin.
sana söyleyeceğim şu: bi de bu tarafından bak bakalım.hani diyorsun ya dr.un hatası diye belki de öyledir onu bilemem ama senin kanaman olmuş parça düşürmüşsün dr.a gitmeden önce dr. yine tahlil istemiş senden her iki ultrasondan sonra.bide dr.un açısından bak sana düşük yaptığını söylese direkt tahlil istemeden onun için de zor sen onun hastasısın senle birlikte o da bebek için yola çıkıyor sonuç hüsran olunca dr. larda en az bizim kadar üzülüyorlar çünkü bu onların da başarısızlığı oluyor ama sana her şeye rağmen sonucun negatif olduğunu söylüyorlar.canım Rabbim yar ve yardımcın olsun kolay değil.seni gayet iyi anlıyorum hayırlısı böyledir belki isyana sakın düşme görüşmek üzere kendine iyi bak

slm kızlar ben geldim nasılsınız?
cumanız hayırlı olsun

bazı zamanlarda dualrın kabul olunması durumu daha yüksektir
bu zamanlardan bir taneside cuma günü sela ile ezan arasındaki, zaman
dilimidir tam da o saatlerdeykenn
RABBİM BÜTÜN BURDAKİ ARKADAŞLARIMIN VE BENİM. EVLAT İSTEYEN HERKESİN KUCAĞINI BU SAATLER YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE DOLDURUVER. SANA KUL EFENDİMİZE ÜMMET BİZLERE HAYIRLI OLACAK EVLETLER NASİP EYLEEE
cumanız mübarek olsunnnn

aminnnnnnnnnn aminnnnnn :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…