Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ama sende sıkma canını hee..sana bişey söylicem bunu tabiki umutsuzlukdan söylemiyorumm rabbim ol dediği zman olacakdır elbet ama artık kendiz için yaşayın birbirinizi yaşatın.ve mucizenizi bekleyin ma bebek için değil kendizi için yaşayın anlatabildimmi canım. sıkma canını ve şöyle bi silkelen ve ben ne yapıyorum eşimi üzmeye hakkım hiç yok de..ama böle devamlı kendi körükleyipde üzme.

doğru canım kendimi azad edicem bu mutsuzluktan eşimide tabi haklısın hayat demek bebek demek değil rabbim şimdiye kadar verirdi hayırlısı olsaydı ve hayırlı zamanı olsaydı bunada çok şükür sağlığımızada çok şükür tatlım gerçekten giden her gün ömrümüzden gidiyo ve geri alamıycaz birdaha değerini bilmek lazımm

kızlar yaa belim çok ağrıyor yaa 1 haftadır böyle ama şu an felaket niye böyle ya yürüyemiyorum
otururken çok zorlanıyorum

kayram sana cok kızdım acıkcası.bılzer neyın hayırlı neyın hayırsız oldugunu asla bılmeeyız.belkıde senın ıcın olmaması daha hayırlıdır.benım bır tanıdıgımın cocugu olmadı yalvardı allha cocuk ıcın ona öle bır evlat yolladıkı olmesını bıle ıstedı o cocugunun en son hapıse gırdı cocuk vede annesı rahtladı aklına gelmeyen seylerı yapmıs.dusunsene basını one egerek yurumek kadar kotu bır sey varmıdır hayatta?ayrıca hepımız bebegımız olsun dıye evlenmedıkkı esımızı sevdıgımız vede mutlu bır yuva kurmak ıcın.öle bır cumleyı kurman bıle esıne vede kendıne buyuk bır haksızlık bosansan ne olcak?ayrıca benım yuzumden esım babam olamıyor demende uzucu:KK43: hastalık allhtan gelır bu bır vesıledır.bugun cok az spermlen pkolu umıtsız hastalar bıle gebe kalabılmekte.yanı sana demek ıstdıgım suan ıcın rızkı yok demekki bebegının.hayırlı zamnda alırsın umarım.senın ne cektıgını ben ve burda bebegı olmayan herkes cok ıı anlıyor emın ol.bızlerde esımızımı bosayalım spermlerı az yada morfolojısı bozuk yada varıkoselı var dıe?herkes ıcın hayırlısı olsun.rabbım hıc bır kucagı bos koymasınnnnnnnnnnnnnnnn tamammı canım.umutusz olma...

galıba dımı nazlı olduklarını daha gelmeden bellı edıyolar Allah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasıp etsın

kayram sana cok kızdım acıkcası.bılzer neyın hayırlı neyın hayırsız oldugunu asla bılmeeyız.belkıde senın ıcın olmaması daha hayırlıdır.benım bır tanıdıgımın cocugu olmadı yalvardı allha cocuk ıcın ona öle bır evlat yolladıkı olmesını bıle ıstedı o cocugunun en son hapıse gırdı cocuk vede annesı rahtladı aklına gelmeyen seylerı yapmıs.dusunsene basını one egerek yurumek kadar kotu bır sey varmıdır hayatta?ayrıca hepımız bebegımız olsun dıye evlenmedıkkı esımızı sevdıgımız vede mutlu bır yuva kurmak ıcın.öle bır cumleyı kurman bıle esıne vede kendıne buyuk bır haksızlık bosansan ne olcak?ayrıca benım yuzumden esım babam olamıyor demende uzucu:KK43: hastalık allhtan gelır bu bır vesıledır.bugun cok az spermlen pkolu umıtsız hastalar bıle gebe kalabılmekte.yanı sana demek ıstdıgım suan ıcın rızkı yok demekki bebegının.hayırlı zamnda alırsın umarım.senın ne cektıgını ben ve burda bebegı olmayan herkes cok ıı anlıyor emın ol.bızlerde esımızımı bosayalım spermlerı az yada morfolojısı bozuk yada varıkoselı var dıe?herkes ıcın hayırlısı olsun.rabbım hıc bır kucagı bos koymasınnnnnnnnnnnnnnnn tamammı canım.umutusz olma...

esra bende aynı şeyi söylüyorum zaten demekki hayırlı zamanı gelmemiş vede şimdiye kadar hakkımızdada hayırlısı değilmiş dedim bundan sonrasını rabbim bilir ALLAH herkese benim kadar bekletmeden bebeğini nasip etsin inşallah

amın cok uzme kendını bır cok dr.psıkolojık olarakda bebek sahıbı olunmadıgını soyluyor cok fazla ıstedıgımız ve hep onu dusundugumuz ıcın bılınc altımız da olmasına ızın vermıyo

amın cok uzme kendını bır cok dr.psıkolojık olarakda bebek sahıbı olunmadıgını soyluyor cok fazla ıstedıgımız ve hep onu dusundugumuz ıcın bılınc altımız da olmasına ızın vermıyo
evet canım haklısın o yüzden kafamdan çıkarmaya çalışıyorum tatlımm
ben geldim yine kıslaaar
hooşgeldinn ceylanım
kayracım senin tsh kaç çıkınca dr ilaç verdi??

benim 6.36 çıkmıştı dahiliye dr vermedi başta ben bebek istiyorum deyince yazdı tatlım senin kaçtı 4.75 miydi canım

kayracım hayırdır eşinle tartıştınız mı bişeyler okudum da neler geçti aranızda?

bu arada herkese kucak dolusu selam

evet canım haklısın o yüzden kafamdan çıkarmaya çalışıyorum tatlımm

hooşgeldinn ceylanım

benim 6.36 çıkmıştı dahiliye dr vermedi başta ben bebek istiyorum deyince yazdı tatlım senin kaçtı 4.75 miydi canım

ewweeet canııım
üst sınırda
bakalım verir mi bana da??

senın gbı uzun zaman olmadı bu yola baslıyalı ama az cok senı anlıyorum bılıyorum cok zor uzaktan dendıgı gıbıde he dıyınce unutamazsın kafanı kemırır bı yandan o senın ama unutma hıc bıse senden ve saglıgından onemlı deıl

kayracım hayırdır eşinle tartıştınız mı bişeyler okudum da neler geçti aranızda?

bu arada herkese kucak dolusu selam
hoşgeldin canım nasılsın görüşmeyeli tedavin nasıl gidiyo
yok balım tartışmadık ben sadece ayrılalım dedim ona haksızlık yaptığımı düşündüm oda kırıldı bi daha böyle bişey söyleme dedi benimle çocuk için evlenmediğini filan söyledi onu çok çok çok seviyorum
ewweeet canııım
üst sınırda
bakalım verir mi bana da??

canım eğer ilaç kullanmak istemezsen ceviz kürü var biraz onu uygula istersen tatlım ve iki hafta sonra bence tekrar ölçtür ona göre ilaca başla derim ceylanım

senın gbı uzun zaman olmadı bu yola baslıyalı ama az cok senı anlıyorum bılıyorum cok zor uzaktan dendıgı gıbıde he dıyınce unutamazsın kafanı kemırır bı yandan o senın ama unutma hıc bıse senden ve saglıgından onemlı deıl

sağol bitanem ben evlenirken çocuk olanlar şimdi anne baba oldular elimden giden yıllar ve kucağımın boş kalması beni inanılmaz yıprattı ama artık bunu yapmıycam kendime zaten sabreden tevekkül eden biriyim ama bir nebzede olsa düşünmemeye çalışıcam canım

X