Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ah be yavruuum
boşanacaksın ne olacak canım
benim eşimde aynısını diyor
bana sen lazımsın diyor
o dedikçe ben daha fena oluyorum
bak stresten tavan yapmış yine tshım
olmuş.4.75
aynen bizde kavga edip duruyoruz
benim hırçınlıklarım artık had safhaya ulaştı
adamcağız ses etmeden çekiyo
ben de böyle yapıyo diye iyice çıldırıyorum
Rabbim hepimizin hakkında haıyrlı olanı versin
verdiği her zerrenin hayırlısını diliyorum

ahhhh ahhhh ceylanım bu iş insanı çok çok yıpratıyo ne bileyim yazık eşimde çok üzüldü söylediğime yarın bana arkadaşlarım gelicek hepsinde ikişer tane çocukları var yarın ev çocuk kaynıycak ama gidincede sessiz kalacak yine ne bileyim bu konuyu gerçekten birsüre rafa kaldırmam gerekiyo sanırım yoksa psikolojim çok bozulacak gibi geliyo bugün beni kaç kere aradı dr a gittim diye gün boyu defalarca arar ama o baba olmayı hakediyo benim yüzümden olamıyo mafoldumben

niye yavrum ya öyle diyooon
Rabbim veridkten sonra herşekilde olur
yeter ki rabbim versin canım
üsme kendini hafi artık
bende unutmayı istiyorum artık bu mevzularııı
çok yoruldum çoook

niye yavrum ya öyle diyooon
Rabbim veridkten sonra herşekilde olur
yeter ki rabbim versin canım
üsme kendini hafi artık
bende unutmayı istiyorum artık bu mevzularııı
çok yoruldum çoook

haklısın ceylanım artık bu konuyu unutmam lazım eşimle hayatımı yaşamaya bakıcam onunla daha çok ilgilenicem tabiki kendimlede rabbim verirse bin kere şükür vermezsede takdiri ilahi artık yapıcak bişeyim kalmadı artık tevekkül ediyorum hep ceylanım

iyi yaparsın canım
ah bir de ben o gücü kendimde bulabilsem
artık hamile kalabileceğime bile inanmıyorun
üstelik içimde bir korku bir de tüpler tıkalısa diyeeee
amaaaan nebileyim canım
tek bildiğim çok ama çok yorgun olduğum
Bir bebk istiyorum ama buna dair hiç ümit taşımıyorum içimde

ay canımm yaa ya kayracım neden bukadar bozdun ki sen kendini.hem eşini hemde kendini çok üzmüşsün belli.. düşün eşin ne hale gelmiştir sen öyle diyince. eşin belliki seni çok seviyoo bence artık bebekden bahsetme unut bebek fikrini gezin dolaşın eğleninn..bak unutunca nasıl kalacan hamile.. topiğimizin adı neyy.. kürlerimizle ,inancımızla,dualarımızla.. lütfenn üzme kendini böyle yemin ederim okuyunca ben bile çok üzüldüm ..

bır senedır hıc bır sekılde korunmuyorz son 3 aydr da klomem kullanıyoruz ama bıse yok cok fena sıkıldm

haklısın evincim
ah bi de unutabilsek

evet bende hem bedenen hem ruhen çok çok yoruldum 9 sene bitiyo dile kolay ömrümün yarısı gitti neredeyse ama hala kucağım boşşş ama kendimi ve eşimi üzmemde boşşş artık napayım yaşamaya kaldığım yerden devam sende böyle düşünmeye çalış ve en azından bi işin var sevdiğin bi iş buda çok güzel kafanı başka yönlere de yoruyorsun en azından canım silkelenip kendimize gelmemiz lazım

haklısın evinim ama ne bileyim dün iyice sıkıldı canım sanki hiç anne olamıycakmışım ve eşimin elindede baba olma hakkını alıyomuşum gibi geldi halada böyle hissediyorum ama gerçekten dediğin gibi eşim beni çok ama çok seviyo bunu biliyorum bende onu çok seviyorum ama sanki ikimiz bi ağacız ama hiçbir mevsim çiçek açmıyoruz meyve vermiyoruz neyse canım boşver artık sıkmayayım canınızı

hayır tuplerımı bakılmadı daha dr.umla konustum gecen gun bı dahakı ay glukofaj verıcem dedı onunla deneyelım bıde dedı beklıyorm bende

kızlar ben kaçayım izninizle
yemek yapmam lazım
kendinize iyi bakın
çok öpüyorum siziiii
iyiki varsınız
yoksa beni kim anlar yaaa

canım ama sende sıkma canını hee..sana bişey söylicem bunu tabiki umutsuzlukdan söylemiyorumm rabbim ol dediği zman olacakdır elbet ama artık kendiz için yaşayın birbirinizi yaşatın.ve mucizenizi bekleyin ma bebek için değil kendizi için yaşayın anlatabildimmi canım. sıkma canını ve şöyle bi silkelen ve ben ne yapıyorum eşimi üzmeye hakkım hiç yok de..ama böle devamlı kendi körükleyipde üzme.

kızlar ben kaçayım izninizle
yemek yapmam lazım
kendinize iyi bakın
çok öpüyorum siziiii
iyiki varsınız
yoksa beni kim anlar yaaa

evet canım iyiki varsınız sende rabbime emanet ol kendine iyi bak kolaygelsin ceylanım çok açma arayı ben seni çok özlüyorum tatlımmm olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…