Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

komplet düşükmüdür nedir canım. ondan işte.peki bişey sorcam canım bende adaçayı içsem şimdi olurmu.. yada sence soğan kürünemi başlasam bügün.

adaçayı bitkisel östrojen canım ben yumurtlayaana kadar içmeyi düşünüyorum gerçi bana kalırsa benim 10. günümde yumurtlama akıntım geldi elime aldım yapışkan sıvı vardı ama o kadar da erken olmaz diyorum ben hayırlısı bakalım

içeyim yani dii mi abla iyi olur

evet canım bitti şükür bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum dr a meleğim sen nasılsın kendime kahvaltı hazırlıyordum

benimde çok uykum var yine hatta patorunum çıkacak birazdan o çıksın biraz kestirmeyi düşünüyorum odamda sen keşke adetliyken gitseydin dr aa

kuzucum bu adaçayı yerine yeşil çay içsek olmazmı sence bende içeyimmi bu adaçayını bide hazır sallama çay şeklinde içiyosun sanırım dimi

kızlar bu bitki çayları gerçekten etkili ben de dün kuşburnu çayı içtim misafirlikte çok değil bir fincan kadar nerdeyse.Dün gece hiç ağrım sızım olmadı çok rahat uyudum.sonra netten baktım c vitamini değosuymuş ve ödeme iyi geliyomuş.

bendede kuşburnu vardı bende içeyim

Kuzucumm sen şu anda adaçayı da içiyosun çok fazla da bişey içme zaten fertilaid de içiyosun metabolizmaya birden yüklenme canımm.

ama ne yapayım bacım ya östrojen eksikliğinden vücudumun bile şekli değişti yaaa göğüslerim bile küçüldü kendim zayıftım eskiden göğüslerim büyüktü şimdi göbeğim var göğüslerim küçük ee böle olunca olmuyo

kzucum sen doktora gitmeyi düşünüyo musun yani aşılama falan yaptırıcak mısın ve hangi doktora gideceğine karar verdin mi canım?

kzucum sen doktora gitmeyi düşünüyo musun yani aşılama falan yaptırıcak mısın ve hangi doktora gideceğine karar verdin mi canım?

yok canım düşünmüyorum bi süre ben şu an ebebği bile düşünmüyorum ama olsa başımın üstünde yeri var çokta mutlu olurum

cnm benim ben hiç gitmiyorum demiştim hatırlarsan
bende zaten o yüzden gidemiorum toprağı deşip onu görmek duygusu kaplayabilir içimi
eşimde o fena yağmurlardan sonra gitti elince çok üzgün geldi
bizim bebeğin yan tarafına yeni bi mezar gömmüşler gelenler bizim mezarı görmemiş
o kadar küçükdükü yavrucum,ezmişler üzerini hep
bizim mezarın tapusu yok bizde öle boştan bulunan bi köşeye yapıldı
ondan etrafına bişey yapma hakkımızda yok
eşim mezarcıyla konuşmuş kaybolmasın die belki bi mermer yapılacak
off belki o zaman giderim

hoşgeldin ayşem üzülme ne olur bak kafanı dağıtalımm senin balböceğimize bir iki örgü modeli koyayım tamammı tatlımmm

ayy kızlarr bi müşteri geldi deli etti beni adamı kovmamak için kendimiz zor tutdum armutun sapı üzümün çöpü diyoo yaaa deli oldum delii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…