Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kimyasal gebelik diğer adı ile biyokimyasal gebelik normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi ve gebeliğin sadece laboratuar tetkikleri ve gebelik testleri ile tespit edilmesidir. Gebelik testlerinde gebelik hormonu BHCG yüksek yani (+) çıkmasına rağmen hiçbir şekilde sağlıklı bir gebelik ürünü oluşamaz ,rahim içine yerleşemez ve düşük ile kendiliğinden sonuçlanır. Kimyasal gebelik sık görülmekte olup bir çok kadın bunun farkına varamamakta ve normalden biraz fazla veya düzensiz adet gördüğünü zannederek aslında düşük yapmaktadır. Kimyasal gebeliğe bazı hekimler “sessiz düşük” olarak da isimlendirmektedirler.

Kısacası döllenme olur fakat döllenme ürünü rahim içine yerleşmez ve sessizce, adet kanaması ile birlikte düşer. Bu durum sadece gebelik testleriyle anlaşılabilir.
Kimyasal gebelik tespit edildiği zaman bazen dış gebelik şüphesi doğurabilir, fakat düzenli takip edilen B HCG değerlerinde hızlı bir şekilde düşme gözlenmektedir, Kimyasal gebelik, yani biyokimyasal gebelik kürtaj veya tıbbi bir müdahale gerektirmez, takip gerekmektedir

ALINTIDIR EVıNCıM ıNŞALLAH KıMYASAL DEĞıLDıR TATLIM GÖNLÜNÜ FERAH TUT RABBıM HAKKINDA EN HAYIRLISINI NASıP ETMıŞTıR ZATEN CANIM

belli çarşamba günü ögrendik kızım olacakmıs ama hareketlerini hissetmiyorum henüz senin belli olmamıstır sanırım değilmi

aycacım nasılsın tatlım bayadır görüşemedik gözümüz aydın demek prenses geliyo çok güzel rabbime hayırlı kul size hayırlı evlat olsun inşallah isim düşündünüzmü

canım çok sağol gönlüm gerçekten ferah en azından hamile kaldım bu bile benim için büyük bişey. kaç gündür hep diyorum allahım bunada şükür.. beterinden sakla diyee..

aycacım nasılsın tatlım bayadır görüşemedik gözümüz aydın demek prenses geliyo çok güzel rabbime hayırlı kul size hayırlı evlat olsun inşallah isim düşündünüzmü

sagol canım en kısa zamanda sizlerinde haberlerini alırız inşallah isim almina yada güneş düşünüyoruz ama bakacagız bakalım

belli çarşamba günü ögrendik kızım olacakmıs ama hareketlerini hissetmiyorum henüz senin belli olmamıstır sanırım değilmi

ayyy pamuk kızımız geliyor demekki gözün aydın cnm allahım sağlıkla kucağına versin hayırlı evlat versin rabbim. kız olsunda çamurdan olsun der benim büyüklerim aileye her şekilde destek derler.

evincim cnm üzme sakın kendini allahım herşeyin iyisini bilir. rabbime sığın sonu hayırla sonuçlanır umarım.kimyasal bile olsa demekki olacak bişey. allah yardımcın olsun.

alpycim geçmişe göz gedirdimde seninde kese görülmüş sanırım gözün aydın cnm allahım sağlıkla kucağına versin. dualarını eksik etme bizden.

sagol canım evet kızlar :Saruboceq:daha baglı oluyor aileye Allah sizlerde nasip etsin inşallah birer tane

hayırlı olsun canm ilk evladın kız olması güzeldir
benimkini cinsel organları gelişti ama doktor görse bilenem sölemiyomuş
1 aya kadar belli olur inşallah ayırlısı olsun cnm yaaa

hayırlı olsun canm ilk evladın kız olması güzeldir
benimkini cinsel organları gelişti ama doktor görse bilenem sölemiyomuş
1 aya kadar belli olur inşallah ayırlısı olsun cnm yaaa

öyle hayırlı saglıklı evlatlar versin rabbim erkek kız farketmiyor

sagol canım en kısa zamanda sizlerinde haberlerini alırız inşallah isim almina yada güneş düşünüyoruz ama bakacagız bakalım

canım benim negüzel hayırlısı olsun rabbim bizlere de nasip eder inşallah
eşimle ben de kız olsun istiyoz

ayçacım allah sana çok güzel hayırlı bir kız evlet nasip etsin inşallah

insan ister istemez üzülüyo ama dün akşam biraz kendime geldimm.. dedim gülçinn bak buna şükrü hamile kaldın ya ona dua et dedi.. he kızlar bide eşim çok büyük destekcim canım benim kendide üzülsede bana belli etmiyo ama ben anladım. nekadarda çok heveslenmişti bitanem benim... kızlar herşeyden önce şunu diyorum allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin.o yüzden bebeği hiç takmayın bile gerçekten ben dün akşam bunu daha iyi anladm.

haklısın canım Allah kocalarımızı basımızdan eksık etmesin en büyük destekçimiz yardımcımız onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…