Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

adetine ne kadar var canım

sağol kayraaacımm
kalp atışı için erken dedi doktor ama haftaya çarş randevu alıcam bana çok dua edinn inşş duyarıss pıt pıt sesini.
bu arada kızlarr ultrasyon fotosunu verdi,bildiğiniz mercimek kadar ufacık bişeyy Rabbimmin mucizesii yaa nasıl öyle küçük birşey büyüyo da kalp atışı da oluyoo,çok büyük Rabbim çook.
çok değişik bieyy kayraa yaa hala inanamıyorumm yanii bu hamileliği o kadar uzaklaştırmışım ki kendimden hala inanamıyorum doktora dün diyorum ki gerçekten hamileyim di mi dış gebelik falan olmasınn,doktor da gülüyo.

kısmadım canım hayırdır ne gördün canım benim

hoşbulduk bacım
evet karşılaşamıyoruz hiç(((((
ben bulaşıcıyımdır ona göre:))))))))
bugün kedi gördüm rüyamda ya
biri evime kedi koymuş
bide gece bgacağıma bi kuş yuva yapmış böyle kaşınıyomuş bacağım
bi bakıyom kuş yavrusu alıyorum ama hala bacağımda izi var
kapkara böyele sabah bi kalktım sanki otaraf uyuşuk gibi
çok etkilendim herhalde
sonraki yattığımdada kedi gördüm
bi hırsız falan giriyo heralde
eve kedi falan koymuşlar yani

sen ne cinayeti aydınlatıodun bakalım :))))))))))))

CADIARZU HIMMMM peki sen ne zaman adet olacaktın şekerim inşallah stresten değildir

ben aynıyım şükür dünde çarşıya anneme gitttim bugünde evde biraz işler var onları halletmem lazım ama halim yok inşallah sizin kamera işe yarar en azından caydırıcı olur ne tuhaf insanlar var dimi ne anlarlar ayakkabı çalıp kapı çizmekten fisfisfis

sağoll hilalciimm,
geçmişi okurken rüyalarını gördüm
artık dünyaya açılmışsın madonna falan
Ben de onun ''La isla bonita ''şarkısını çok severim dinlemediysen mutlaka dinle.
Bence rüyada madonnayı görmek mematiyi görmekten daha iyi bak rüyaların bile rayına oturuyoo bebişş dee gelicekk annesiiii azcık daha sabrettt fikfike devamm

adetine ne kadar var canım
normalde 18inde olmam lazım
ama 30günlük periyoda geçtiysem ki 3aydır aksıyo biliyosun
20sinde olmam lazım((((((
kısmadım canım hayırdır ne gördün canım benim

hımm iyi kızmadığın bari:)))))))
kızlara yazdım okusana kuzu yaaaa
çok kötü oldum ama
bugün dış kapıya kamera takılıyo
bu evde oturmak istemiyorum artık
boğuluyorum sanki ev üstüme üstüme geliyo ya((((((((

Kıslar ben de test yapmadan önceki akşam rüyamda pencereyi açmışım içeriye kuş giriyodu.
Ben de yüzüme zarar vermesin diye yüzümü başörtüsüyle kapatıyodumm.
Aynı akşam rüyamda tarihi bir köşk gördüm güya biz o köşke taşınıcakmışız ama öyle eski köşk kii ablamlarla temizliğe gittik lambalar kendiliğinden düşüyodu biz yürüdükçee.

hihoyyythihoyyyt
allah iyiliğini versin emi:)))))
ben hiç sevmem o karıyı gıcık oluyom:)))))))))
keşke yine mamatiyi görseydim
zaten çok üzüldüm madonnayı gördüğüme
şöyle leonarda yada rick martin olaydı keşke:)))))))))))
ama o şarkıyı senin için dinleyim
anırıp duruyolar kızım anlamıomki bişi:))))))))))))

hilalciğim canım hamiş kalanlar arasında en çok sevindiklerim dedim sen daha hamiş kalmadınki elbette sana da çok sevinirim kayracım hoşgeldin canım sende
hoşbuldum bitanemm

dualarım seninle balım inşallah kalp atışınıda dinlemeyide hareketlerini görmeyide nasip etsin rabbim inşallahh ben hep diyorumya hamile kalsam idrak edip inanana kadar doğururum heralde diye dr ne anlasın senin psikolojini senin için kendim için bütün kızlar için çok mutluyum canım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın bitanem

onlar insan değil benim gözümde sapık
asansöre yazı yazarlar
ayakkabı çalarlar
kapımı çizerler ne istiolar anlamıom
nerden muhattap oldum
seviyesizlerle bilmiom
aslında kamera olayına ben hiç sıcak bakmıyom
çünkü yapmazlar
benim istediğim gizli kameraydı
yakalatıp
polise vermek için
ama oçok pahalıymış
buda 280tl yaaaaaa((((((

canım bırak bugünde kalsın işler yaaaaa((((
boşver:)))))
benim en az 7günüm var hastalığa
bu ayda hiç umudum yok (((
yumurtlama dönemimide bilmiyodum zaten(((((((((

merhaba kızlarr herkesten tekrar tekrar allah razı olsun kızlar. dr gittim. dr dediki yeni olduğu için bozulmuş olabilir gebeliğin dedi. dedimki ama hiç kanamam olmadıı. oda dediki kanaması olmadan bozulan hastalarım var dedi.. tahlillerimi yeniledi yarın 2 de gene gitcem bakalımm. allahtan hayırlısını diliyorum hepimiz için..
alpy cim canım keseyi görmene çok sevindim canımm gerçekten çok sevindim allah tamamına erdirsin. allah kucağınada almayı nasip etsinn..

kayramında dediği gibi bende hala belirtileri var anlamış değilimm iyice şaştım ben bu duruma ara ara ağrım oluyo. belim ağrıyoo.. ama dedim ya kızlar bunada şükür ya olupda bişey olsaydıı..

slm arkadaşlar pco olupta hamile kalan ve nasıl tedavi süreci geçirdigini anlatırmı bu topik çook güzel olmuş kuzunaz sagol

kızlar anlamıyorum yaa şimdi tahlil sonuçlarıma baktım bu seferde 13,8 mlu çıktıı ya iyce şaşkın durumdayımm ya bunaa kızlar bu nee yaa

seni ümitlendirmek istemiyorum tatlım sadece içimden geçeni söylüyorum son ayda yaşadığın bu kadar olumsuzluk içinde inşallah mucizeni yollamıştır rabbim inşallah tatlım belli olmaz rabbimin hikmeti nede olsa

ev sizinmi taşınma imkanınız yokmu tatlım

kıslar benide şimdi ablam aradı eltisi doğum yapmış gecede sancı çekerken yanındaymış uyumamış sonra bi ara uyumuş ve beni görmüş rüyasında ben trafik kazası geçirmişim ve paramparça olmuş her yerim ama yaşıyormuşum ve ablam ne oldu sna adeyip ağlıyormuş uyandığındada ağlamış ve etkisinden kurtulamadım diyor canım ablam benim yazık bu arada dediki doğum sancısı çok kötü bişiymiş ya eltim yanımda öldü öldü dirildi çok kötüydü diyor :)))

Denizden esen ılık rüzgar,bana seslendi(beni çağırdı)
Seni seviyorum,dedi
Bu günlerin bitmemesi için dua ettim
Çok hızlı gitti

Böyle bişeyler diyo iştee,insanı rahatlatıyo stresliyken.
Hilal kamera sadece sizin kapının önüne mi takılacakk,yoksa bütün apartmana mı
ayy o apartmandan taşınmaya bakın ben senin adına stres ediyorumm yaaa Allah korusun.

evin hoşgeldin canım benim inşallah iyi sonuçlar alırsın saat 2 de sakin olabilemene de sevindim şükretmende senin lehine olacak bak gör

valla ümitlenmek bile bana çok uzak gibi geliyo
bu belirsizlik beni bitiriyo
ama bu ay hiç kafama takmadım
ne hesap yaptım ne bi kür kullandım
rabbim ne verirse onu kabullencem
benim hakkımda ne hayırlıysa onu versin rabbim
ama er yada geç hepimize bi bebek nasip eder inşallah

kiracı olsam 2dk durmam ev kendimizin
çok masraf yaptık eve
ama benim gözüm hiçbişieyi görmüyo şuanda bu evden tiksindim artık
benimki bi he dese
2gün içinde ev alır giderim valla
of offffffff

inşallah çok erken bi gebeliktir bu yüzdenn testler böyle çıkıyordur ama rabbim belkide seni bi sınavdan geçiriyordur şimdiki dr baktımı keseye canım
kızlar anlamıyorum yaa şimdi tahlil sonuçlarıma baktım bu seferde 13,8 mlu çıktıı ya iyce şaşkın durumdayımm ya bunaa kızlar bu nee yaa

bu sonuç hangi testin sonucu canım bugün verdiğininmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…