Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

AYYYY KIYAMAM BEN ONA RABBİM ŞİFASINI VERSİN TATLIM BİDE DUA ÖĞRENMİŞ YA NE MUTLU SANA GÜZELİM Bİ EVLADIN VAR RABBİM SİZE UZUN SAĞLIKLI HUZURLU BİR ÖMÜR VERSİN CANIM[/QUOTE]

AMINNNNNNNN CANIM AMINNNNN ALLAHIM HERKEZE DUSMANIMA DAHI ANNELIK DUYGUSUNU TATDIRSIN TARIFI YOK GERCEKTEN AHHHH KIZLAR AHHHH
BENIM CIKMAM GEREKIYOR BUYUK OGLUM (KOCISIM}"GELDI BASMDA DURUYOR KAHVALTI ISTIYOR KIZIMDA UYANIR SIMDI KENDIZE II BAKIN ALLAHA EMANET OLUN CANIM ARKADASLARIM:asigim:

AYYYY KIYAMAM BEN ONA RABBİM ŞİFASINI VERSİN TATLIM BİDE DUA ÖĞRENMİŞ YA NE MUTLU SANA GÜZELİM Bİ EVLADIN VAR RABBİM SİZE UZUN SAĞLIKLI HUZURLU BİR ÖMÜR VERSİN CANIM

AMINNNNNNNN CANIM AMINNNNN ALLAHIM HERKEZE DUSMANIMA DAHI ANNELIK DUYGUSUNU TATDIRSIN TARIFI YOK GERCEKTEN AHHHH KIZLAR AHHHH
BENIM CIKMAM GEREKIYOR BUYUK OGLUM (KOCISIM}"GELDI BASMDA DURUYOR KAHVALTI ISTIYOR KIZIMDA UYANIR SIMDI KENDIZE II BAKIN ALLAHA EMANET OLUN CANIM ARKADASLARIM:asigim:
[/QUOTE]

SENDE RABBİME EMANET OL CANIM GİYİNDİM ÇIKIYORUM BENDE ŞİMDİ HOŞÇAKAL CANIMM

evincim nasılsın
test yaptırcam diyodun yaptırdın mı???
evet canım dün akşam gittim kan verdim bugün dörtde almaya gitcem.. inş kötü bişey çıkmazz.dün kafama çok taktım akşamda üzüldüm birazz gece rüyama bile girdi... kan sonucum 93 çıkmış kanamam başlamış yavaş yavaş.. ay nasıl üzüldüm rüyamdaa..

ayy ilk rüya kısmını görmedim aklım çıktıı
hayırlı sonuçlar alırsın inşaallahh canım benim stres yapma sakınn

ayy ilk rüya kısmını görmedim aklım çıktıı
hayırlı sonuçlar alırsın inşaallahh canım benim stres yapma sakınn

kan gormek ruyanı bozar bişi olmaz allhın ıznıylen .canım senın adet gunun pazartesı deılmıydı hatta benıde tesellı eden olurmu dıodun?

kan gormek ruyanı bozar bişi olmaz allhın ıznıylen .canım senın adet gunun pazartesı deılmıydı hatta benıde tesellı eden olurmu dıodun?

benim iki gün var adetime karnım hafiften ağrımya başladıı ((
adet öncesi depresyonum tavan yaptıı :)))

Rabbim tez zamanda bebeklerimizi yollasın inşaallah da bu streslerden kurtulalımm

evinciğim sakın üğzülme inşallah sonuç iyi gelecek ben seni üzdüysemde bu konuda affet sadece teşvik etmek istedim kan testine inşallah iyi sonuç alırsın kan rüyayı bozar bu arada

kuzum bi sen varsın bide tabiki sümeyrat
nasılsın bakalım kuşum?????

ee hadi kuzum bi cevap yazzzzzzzzzzzzzzz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ay bugünde bana kimse bişi yazmıyo bende
çıkıyorum zaten
bıcı bıcı yapcam
of ya ben gelince kimse olmuyo
çıkınca herkse buraya geliyo
neyse allaha emenet olun
mutlu olun mutlu kalın

ay bugünde bana kimse bişi yazmıyo bende
çıkıyorum zaten
bıcı bıcı yapcam
of ya ben gelince kimse olmuyo
çıkınca herkse buraya geliyo
neyse allaha emenet olun
mutlu olun mutlu kalın

ayyy bacım sabah geçmişi okıyım derken seni kaçırmışımmm
yine bol ekşınlı rüyalar görmüşsün maşaallahh
yurt dışına transfer oldun madonna falan :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…