Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar günaydın herkese
benimde artık son 4 günüm falan bakalım geri sayım başladı inşallah bu ay müjdeyi alırız.
dua edin bana ne olur.

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|20.10.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| 17.11.2009|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu
24|resimimis|31|13.10.2009|hipotiroidi|bal tarçın çörekotu karışımı kullandı-süt ve sarımsağı deneyecek |10.11.2009|levotiron veya tefor kullanıyor|ovülasyon testi ve ateş ölçümü ile takip ediyor |günde 100 kere el mucib çekiyor

ayçanisa düzelttim canım adet olmanada üzüldüm ama canım adetinle birlikte başla kürlere 5. günü filan yani temizlenmene yakın adaçayı yağı koy bu yumurta ve zeytinyağı olayını çok duydum buhara oturma işini de ve böğürtlen kökü canım tıkanıklıkları açıyor demişti o hoca sen bunları yapsana kuzum topiğimizden hala hamile çıkmadı hayırlısı inşallah

arkadaslarr gunaydin herkeseopuyorumnanaktan
bubusum beni tanirrr..bende sizler gibii bebis icin cabaliyorumm ,,, insallah en yakin zamanda hayallerimize kavusuruzz ..:Saruboceq::Saruboceq:
bubusum kan degerin kac cikti bende 23 ekimde kan verecegimmm bakalimm degerim nasil cikacakk:gitme:

kızlar günaydın herkese
benimde artık son 4 günüm falan bakalım geri sayım başladı inşallah bu ay müjdeyi alırız.
dua edin bana ne olur.

canım ne diyim sabah gelirken yağmur yağıyordu bir sürü dua ettim allahım diyorum sitedeki arakadaşlara ablama bana aklıma gelenlerin isimlerinide saydım ayşe ayfer yavruceylan filan ama sizlerin adını saymasamda sitedeki arkadaşlar ve bütün isteyenlere diye dua ettim allah kabul etsin

günaydın herkese kıslar bubuş merhaba canım epeydir yoktun

evet tatlım vardım aslında hep okudum takip ettim ama kendim pek girmedim psikolojik olarak etkilenmemyim biraz rahat geçiriyim diye şimdi kaldı 4 günüm bakalım ne çıkacak
beliritleirmide cok takip etmeyim dedim ama kasıklarımda sancılarım basladı göğüs uçlarım ağrıyo fakat hastalıktada olabılıyor bunlar o yuzden umutlanmak istemiyorum.
bu ayda olmazsa dr a ara verıcem bir süre oda ayrı bi stres çünkü sen nasılsın cnm

cnm benim nasılsın?? sen hamilelik içinmi kan testi sordun cnm ben yaptırmadım adetim gecikmeden yaptırmıyorum çünkü o zaman idrardada cıkıyor zaten
seninde benimle günün yakınmıs benimde 23- 24 falan olması lazım inşallah olmam
sen dr gittinmi görüşmeyeli yoksa kendinizmi deniyosunuz??
:1hug:

amin cnm allah razı olsun. sırayla listeden hamişler çıkar inşallah.
sen hangi dönemdesin şimdi? bekliyomusun:1hug:

yok canimm reglim gecikmedii .
benim gogsumden sut geliyoduu dr, kan degerime bakip ona gore tedaviye ihtiyac olabilirmis vucutta bir oranin yuksek olmasindan oyle oluyomuss.. evett nemi regl gunum 29 ekim canim yaa amma bu ay biz hic bisey yapmadik gibi bisey bizede bisey oldu canimizz hic istemyio artik niye ise 8 senenin vardigi dez avantajmiki:kedi::kedi:

cnm sür gelmesi prolaktin yüksekliğinden oluyor. hayırlısı inş. iyi çıkar sonucun ama korkma yüksekse bile düşer ilaçla.
strese girmişsinizdir canını sıkma hayatım zamnala düzelir ilişkide bi yerde görev haline geliyorya ondan bi ara bizde öyle olmustuk.

havası söndü derken :uhm::uhm: biraz alındım bu lafa gerçekten

ayyy cnm benimm vallaha kötü niyetle sölemedim
hani pazara fln gidiyodun patronun diyomuşya bu günleri ararsın
bende eskisi gibi değil artık işilerinin çok yoğun olmasından dolayı öle dedim:gitme:

iyi canim ya icimi ferahlattinn .. bende kocis benden ben kocisten soguyommu sandim neee .. hatta sordumm kendisine oda dediki biz yeni evli degilizyaa bi zaman sonra insann cokk onem vermiy dedii delikafadulden

iyi canim ya icimi ferahlattinn .. bende kocis benden ben kocisten soguyommu sandim neee .. hatta sordumm kendisine oda dediki biz yeni evli degilizyaa bi zaman sonra insann cokk onem vermiy dedii delikafadulden

yok cnm soğumak değil işte bebek fikri araya girince öyl eoluyor insan. kafandan attıkça rahatlıyosun ben artık kabulleniyorum.
allah verirse olur yoksa kimsenin gücü yetmez ne dr ne ilaçlar nede biz.
kısmet herşey annelik bile kaderimizde varsa görücez er yada geç.

ewett doru cumle bizim icin buu olsa gerekk ..kizlarr size iyi sohbetler benim cikmam lazimm hepinizi opuyorummopuyorumnanaktan

amin cnm allah razı olsun. sırayla listeden hamişler çıkar inşallah.
sen hangi dönemdesin şimdi? bekliyomusun:1hug:

canım geçen ayın 26 sında adet oldum bugünde 26 ıncı günümdeyim ben normalde 55-60 günde bir adet görürüm o da belki ilaç kullanırsam geçen ay ilk böğürtlene başladığım ay 43 günde kendiliğinden geldi bu ayda şimdiden belirtilerim var adet belirtisi sabah dedim ya hafif renkli pembe gibi akıntım geldi diye işte böyle inşallah hamilede kalırım benim ilaçsız 28 günde bir adet görmem bir mucize ama bugün yarın olurum belirtileri var ravzanur hoşgeldin

cnm böğürtleni ben hiç denemedim ama bal- çörekotu-tarçın da çok işe yarıyor.
çörekotu için peygamber efendimizin bir hadisi bile var. ölümden başka herşeye çaredir diye.
ben klomene başlamadan önceki aylar hep gecikmeli oluyordum bal çörekotu tarcına basladım yumurtlamam düzene girmeye başlamıstı adetimde kendiliğinden geliyordu sonrasında zaten dr basladım ilaç alınca 28 günde oluyor. birde o ara aslanpençesi içiyordum günde 1 fincan rahmi kuvvetlendiriyor hamileliği kaolaylastırıyor işte hep sebep bunlar :1hug:

kızlar günaydın herkese
dua edin bana ne olur.

canım hakkında hayırlısı olsun
inşallah müjdeli haber alırız
Allah yardımcın olsun

cnm bende o hadise dayanarak bu ay günde 2 çy kaşığı yedim
klomenle 1mm bile büyümeyen yumurtalar bu ay baya yol kat ettiler
ben inanıyorum o karışımın faydası oldu
şimdi adet olmayı bekliyyorum 4 günüm varr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…