Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet ceylanım çok çok şükür darısı senin ve kızların başına inşallahhhh :teytey: :teytey: :teytey:

çok komiksin tatlım yaaa ama böyle dışı şen şakrak olanların içi çok hüzünlüdür derler umarım seninde öyle değildir

kıslar ya ne kadar mutlu ediyo dimi birimizin hamile olması ayyyy belki bende size böyle bi haber veririm inşallah desteğiniz için çok tşklr

inşallah canım inşallah 10 gün sonra belli olur heralde bize bide sen halay çektirirsin inşallah canım

kuşlarım ben şimdi çıkıyorum
hepinizi öptüm
gelicem birazdan yemeğe gidiom:)))))))))
sanki iş kadınıyım:)))))))

slm kizlar nasilsiniz birkac gundur ugrayamiyorum yaniniza merak ettim sizleri nevar neyok herkez iimi.

allahim iilik saglik versdin hepimize bebis versin

ben 10 gun oldu adet olmadim 2 kere test yaptim negatif cikti ilk once doktora yaptirdim 5 gun geciimisti o zman sonra 8 gun gecikinmce kednim yaptim yine negatif bugun 10 gun oldu ilk once basim donuyordu ara ara belimde agriyordu ama belim gecti gogusleridme agri yok birazda karnim agriyordu adet olucakmisim gibi ilk gunlerde ama simdi oda yok oofffff neden adet olamiyorum yaaaaa

canimmmmmmmmmm cok sevindim yemin ederimki rabbim yuzunu gulsursun insallah bebegini kucagina alirsin insallah canim benim tebrik ediyorum allah anali babali buyutsun :teytey::teytey::teytey:

slm kuzunaz benide takvimine eklersen sevinirim son adet tarihim 22.01.2010 beklenen adet tarihim 18.02.2010 soğan kürü ve kestane balı,tarçın,çörek otu karışımı kullandım.4444 tefriciye okudum.10 yıllık evliyim.dualarınıza ihtiyacım var.allah herkesi annelik nasip etsin.:gitme:

ayy hala doymadınız mı kızzz
dönün artık topiğe canımm olmas kii böyleee :))))

kizlar dun kizimi okula goturdum sinif arkadasinin annesi yaklasik 4 ay once bana dogum kontrol hapini biraktim sende birak beraber hamile kalalim dedi bende yooooo ben henuz hazir deyilim demistim cunki diyemiyorum herkeze hemen olmuyor diye. neyse dun okula gitiyimizde bana ben hamileyimmmmmm dedi seni gectim ohhh sende biraksaydin sende simdi hamile olurdun dedi acayip canim sikildi kizlar o andaki ruh halimi anlatamam yaaa sanki oluyorda ben istemiyorum keske olsada 5 tane 6 tane olsa kendini bilmeyen insanalr cok diyicem ama diyemiyorum cunki bilmeden soylenmis bir laf onlar dogal olarak benim birtane kizim oldugu icin ikinci cocugumunda olabilecegini zanediyorlar ama olmuyorrrr iste yaaa bu arada esimin soerm sayisi cok dusukmus ve hareketli olanda cok dusukmus ama hamile birakabilecek derecedeymis doktor tekrar esimin spermini istedi bakalim bu sefer ne maceralar yasiycaz amaaaaaaaaa
alpppyyyyyyyyyyyyyyyyyyy senin icin cok sevindim yemin ederimki

eşinin sperm değerlerinin düşük çıkmasına hiç şaşırmadım numuneyi verme maceranızı hatırlarsan o şekilde düşük çıkar demiştim sana 1 gün öncede mecburen boşalmıştı numune vermek için sonra tekrar yaptı değilmi bu olmaz yani düşük çıkması normal bence yeniden yaptırırken dikkat edin

sağol canım çok teşekkür ederimm inşş sen de kavuşursun mucizene :Saruboceq:

kızlar çook gıcıksınızklava:sizlere dun bir ilaç sordum ama kımse bana olumlu yada olumsuz dönmedi :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…