Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım hepsi birbirine karıştırılıyomuş
zaten aktarlar onu kendileri karıştırıyolar
bu kür hamile kalmak içinmiş
istediğin zaman başlayabiliyomuşun
yalnız bi şart varmış
kesinlikle sigara ve asitli içecekler yasakmış
bide 10.günden başlayıp 20.güne kadar fikfik yapılacakmış
deneyenler en geç 3ay içinde hamiş kalmış
bende alıcam bu aydan sonra:)))))

a canım benim çok sevindim
bak şimdi içim nasıl rahatladı anlatamam
sende bi ara yazarmısın canım
neleri kullandığına
bide sorunun varmıydı senin ne kadar içtiniz çok merak ettim
yazarsan çok sevinirim canım:)))))zemuszemus

merhaba kızlar ..Alpy, hilal nasılsınız?
ya ben 2 gün oldu adet oldum sökmüyor yine kahverengi lekelenmem var. göğüslerim çok ağrıyor galiba prolaktinim yükseldi.
ALpycim fertilaid prolaktinide dengeliyormu?
eşim yanaşmıyor fertilaidi almaya civan perçemi kullan diyor geçen sene kullanmıştım hormonlarımı dengelemişti.
Ben çok sıkıntılıyım karnım belim ağrıyor sökmüyor bi türlü.. mafoldumben

hilal nbrr şekerimm

iyi işte şekerim nolsun:)))
şu iki günün geçmesini bekliyom benimki işe gitcekya:)))))kaydirigubbakcemile3
sen napıyosun aşılamadan sonra hiç konuşamadık varmı bir değişlik
geçen seferki gibi????

iyiyyim canım çok şükür:))))
senin kuzununda öyle oldu daha sökülmedi
senin günün geçmişydi yoksa günündemi oldu lekelenmen????

merhaba kıslar nasılsınız kızlar sizden bişey rica edicem benim acilen incir kürünü ce soğan kürüne başlmamam lazım ama nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olur musunuz,

anacım bu ne yaaa
kimsecikler gelmiyo artık(((((((
sıkıldım otur otur çıkıyım bari(((((

canım fertilaid.in tanımında nette ;Düzenli yumurtlamayı sağlar ve Kadın hormonal dengesini yeniden düzenler diye yazıyor yani prolaktin vs diye belirtmemiş ama sonuçta o da kadın hormonal dengesi içinde olan bişey eğer düzenlemese zaten kullananların hamile kalması imkansız olurdu(bu benim fikrim tabi.)
sende tam olarak sorun neydi canım unuttum belki de söyledin ama?
eşin fertilaid.i almak istemiyorsa soğan kürü uygula belki o fayda eder sana.

merhaba kıslar nasılsınız kızlar sizden bişey rica edicem benim acilen incir kürünü ce soğan kürüne başlmamam lazım ama nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olur musunuz,

canım google a ibrahim saraçoğlu soğan kürü ve incir kürü yaz çıkıcak karşına.
ya da direkt Prof. Dr. Ibrahim Adnan SARAÇOĞLU : bu siteye gir arama kısmına soğan kürü yaz çıkıcak

anacım bu ne yaaa
kimsecikler gelmiyo artık(((((((
sıkıldım otur otur çıkıyım bari(((((

hilal sorma bu birkeç gündür böyle ama önümüzdeki hafta eski günlerine dönecek inş topik.
eee anlat bakiim rüyalarda kurtlar vadisi kahramanlarını görmeye devam ediyon mu? :))

soğan kürü:
1 adet orta büyüklükteki kuru soğanı (kesinlikle beyaz soğan olmalıdır) dört dilime bölün ve daha evvel kaynatılmış olan 2 su bardağı klorsuz suya bırakarak 5 dakika kadar kaynatın. Bu kürü öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak içerek tüketin.
incir kürü:
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz

al canım bakalım kür tarifleri bunlar
inşallah işine yarar

hilal sorma bu birkeç gündür böyle ama önümüzdeki hafta eski günlerine dönecek inş topik.
eee anlat bakiim rüyalarda kurtlar vadisi kahramanlarını görmeye devam ediyon mu? :))

inşallah ya çok sıkılıyom artık girince
benimki sanayiya gitmişti gireyim biraz dedim kimse yok(((((
rüyamda uzun zamandır bişi görmüyom
çok enterasan benimki bugün rüyasında kuzu görmüş
bebeğe işaretmiş:))))
he geçen köydeyken
mamatinin bebğini gördüm
mematiyle evlenip çocuğuna bakıyomuşum:))))))))
annemde bi de kendin doğurda kendi bebene bak diyo bana:))))))))

delikafaduldendelikafadulden
yahuu rüyaların ne ilginçç hilal ,Allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3
inşş Allahın izniyle olacak canımm bebişinn anlaşılan sen de kafaya çok takıyosun
taktığın içinde rüyalarına kadar giriyoo,stres yapma yaşın gençç olucak inşş :Saruboceq:

Kıslar Çok teŞekkÜr ederım ıkınızdende allah razı olsun ınŞallah ıŞe yarar rabbım hepımızın meleklerını gÖndersın ınŞallah

Kıslar Çok teŞekkÜr ederİm İkİnİzdende allah razı olsun İnŞallah İŞe yarar rabbİm hepİmİzİn meleklerİnİ gÖndersİn İnŞallah

aminnnn inşşşş canım :Saruboceq:
sormak istediğin bişey olursa, bildiğimiz sürece yardımcı oluruz canım.

inşallah aynen herkes öyle diyo herşeyin ilginç senin gibi diolar
bi olsa kesin oda anası gibi ilginç olur:)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…