Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar şimdi hiçbiriniz yoksunuz gelince okuyacakmısınız bilmiyorum ama ben yinede yazayım:)))))
ben 2gün önce ankaranın bilinmiş bi aktarına gittim
ve bana bi reçete verdi
orda 385tl fiyat çıkarda
ben oha flan oldum
yani aşılama yaptırsam yine aynı fiyat:)))))
ama adam kime verdiyse hepsi hamile kalmış:)))))
ben başka aktara aynılarını hesaplattırdım 150dedi:))))))
şimdi orası ünlüya herhalde ondan
fiyat farkı bukadar çok
şimdi yazıyorum
sizde isterseniz bi araştırın almak isteyen olursa yazsın sorsun:)))))))
ben bidahaki ay kullancam hem eş için hem biz için bakın yazıom
2şişe bal
2şişekaradut pekmezi
2şişe keçiboynuzu pekmezi
100gr arı sütü
100gr polen
100gr üzüm çekirdeği
100gr damla sakızı
50gr salep
50gr ginseng
50gr havlucan
25gr kınakına
25gr ısırgan
25.gr zencefil
25gr zerdeçal
25gr karanfil
25gr tarçın
25gr turp
25 gr kereviz
25gr roka
25gr havuç
25gr pırasa
25.gr çörekotu
25.gr üzerlik
25gr kebariye
25gr salatalık toh.
25.gr kakule:)))))))))))))))

tamamı karıştırılacak
erkek:
sabah aç karnına
bir bardak ılık süt
bir yumurta sarısı
bir yemek kaşığı karışımından karışıştırıp içecek
akşam yatarkende işlem yumurtasız olarak uygulanacak

kadın:
aynı işlem yumurtasız uygulanır

bodur mahmut
kantoron
çoban çökerten
ısırgan
adaçayı
kırkkilit
hayıt
böğürtlen kökü
ginko biloba

karıştırılıp 5dk kaynatılacak ve kadın ve erkek sabah akşam tok karnına 1su bardağı içecek

not:
ayağınızı üşütmeyin
soğuk yeyip içmeyin
asitli içecek içmeyin
soda içmeyin
ağır kaldırmayın
sigara ve alkol kullanmayın

yaaaaaaaa kızlar böyle işte:)))))
amma uzun
işte bunlar 150tutuyo
adam kime verdiyse şap hamile kalmış
eşlerinin 3katı tahlilleri çıkmış

benim kafam karıştı
bunumu yapsam yoksa fertilaidmi alsam ????????

sevgili kardeşim bu kürün nasıl uygulanacağını ve ne zaman kullanılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi verirsen çok mutlu edersin bizi.bi de aktar bütün rahatsızlıklara ayrı ayrı karısımlarmı veriyor yoksa hepsine bu karışımımı öneriyor.bu bilgileri bizimle paylaştığın içinde çok teşekkür ederim.

kızlar bide hepinize birşey srmak istiyorum ben günde 1 veya 2 tane soda içiyorum.bunun hamile kalma üzerine etkilerini bilen varmı?hilal hanım soda içmeyin diye yazmışta bilmediğim bişey bu benim yardımcı olurmusunuz?

bu ay esımde bende nedense olcak dıoz ıcımız ole bır sevınc var ınsallah ALLAH yuuzumuz kara cıkartmazzzzzzzzzzzzz

sevgili kardeşim bu kürün nasıl uygulanacağını ve ne zaman kullanılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi verirsen çok mutlu edersin bizi.bi de aktar bütün rahatsızlıklara ayrı ayrı karısımlarmı veriyor yoksa hepsine bu karışımımı öneriyor.bu bilgileri bizimle paylaştığın içinde çok teşekkür ederim.

kızlar şimdi hiçbiriniz yoksunuz gelince okuyacakmısınız bilmiyorum ama ben yinede yazayım:)))))
ben 2gün önce ankaranın bilinmiş bi aktarına gittim
ve bana bi reçete verdi
orda 385tl fiyat çıkarda
ben oha flan oldum
yani aşılama yaptırsam yine aynı fiyat:)))))
ama adam kime verdiyse hepsi hamile kalmış:)))))
ben başka aktara aynılarını hesaplattırdım 150dedi:))))))
şimdi orası ünlüya herhalde ondan
fiyat farkı bukadar çok
şimdi yazıyorum
sizde isterseniz bi araştırın almak isteyen olursa yazsın sorsun:)))))))
ben bidahaki ay kullancam hem eş için hem biz için bakın yazıom
2şişe bal
2şişekaradut pekmezi
2şişe keçiboynuzu pekmezi
100gr arı sütü
100gr polen
100gr üzüm çekirdeği
100gr damla sakızı
50gr salep
50gr ginseng
50gr havlucan
25gr kınakına
25gr ısırgan
25.gr zencefil
25gr zerdeçal
25gr karanfil
25gr tarçın
25gr turp
25 gr kereviz
25gr roka
25gr havuç
25gr pırasa
25.gr çörekotu
25.gr üzerlik
25gr kebariye
25gr salatalık toh.
25.gr kakule:)))))))))))))))

tamamı karıştırılacak
erkek:
sabah aç karnına
bir bardak ılık süt
bir yumurta sarısı
bir yemek kaşığı karışımından karışıştırıp içecek
akşam yatarkende işlem yumurtasız olarak uygulanacak

kadın:
aynı işlem yumurtasız uygulanır

bodur mahmut
kantoron
çoban çökerten
ısırgan
adaçayı
kırkkilit
hayıt
böğürtlen kökü
ginko biloba

karıştırılıp 5dk kaynatılacak ve kadın ve erkek sabah akşam tok karnına 1su bardağı içecek

not:
ayağınızı üşütmeyin
soğuk yeyip içmeyin
asitli içecek içmeyin
soda içmeyin
ağır kaldırmayın
sigara ve alkol kullanmayın

yaaaaaaaa kızlar böyle işte:)))))
amma uzun
işte bunlar 150tutuyo
adam kime verdiyse şap hamile kalmış
eşlerinin 3katı tahlilleri çıkmış

benim kafam karıştı
bunumu yapsam yoksa fertilaidmi alsam ????????

bende yani bizde buna benzer karısık otlar içtik kullandık baya bi zahmetli ama sonucu alırsın inşll.allahın izniyle diyim biz kullandık ve sonucunu aldık canım ama bizimki tek otla bitmedi poşete girme oturma banyosu ayak banyosu falanda vardı cok ayrıntışı otları ayrı ayı kaynatıp içiyoduk karışık otlarımzda vardı tabii ama burda eksik gördüğüm (erkek için) çakşır kökü suyu hıı bide evet bizede demişti
ayçiçek yağı yerine zeytin yağ
asitli içecek yok
turşu yok
sigara alkol zaten en başta
üşütmicen
souk su içmicen
bi vaktim olsa ayrıntılıolarak tam ne kullandığımızı yazcam ımm bizimde tam emin diilim ama 280 yada 300 gibi tutumustu ama değdi darısı tüüüüüüüüüüüüümmmmmmm isteyenlere :Saruboceq::CüvCüv:

kıslar bu aralar herkesin bir işi var kuzunun pc de sorun vardı aynı zamanda kuzenlerinin düğünü var yoğun,neşe,kayra kocaları evdeydi galiba ondan giremiyolar.
tiryak malum ayağını yaktı.
önümüzdeki haftadan itibaren topic eski halini alır alması lazım p.tesi beni teselli edicek kişilere çok ihtiyacım olacak çünkü yarın test yaptırıcam.
eyvahedigeldismile

kıslar bu aralar herkesin bir işi var kuzunun pc de sorun vardı aynı zamanda kuzenlerinin düğünü var yoğun,neşe,kayra kocaları evdeydi galiba ondan giremiyolar.
önümüzdeki haftadan itibaren topic eski halini alır alması lazım p.tesi beni teselli edicek kişilere çok ihtiyacım olacak çünkü yarın test yaptırıcam.
eyvahedigeldismile

bnde geldımmm...ya canım sıkılıo bugun pek gırmek ıstemıodum yarın adet gunum ve ben hıc olmak ıstemıorumsenağlamasenağlama

eyvahedigeldismile
valla canım pazarteside beni sakinleştirecek birileri lazım bana :) şuand bile acayip heycanlıyımm... hem neden olumsuz düşünüyosunkii yaa.. nerden biliyon olmadğınıı..

eyvahedigeldismile

canımmm benim rabbim gönlündekini nasip eder inşşşş sana ve bütün isteyenlereopuyorumnanaktan

canımmm benim rabbim gönlündekini nasip eder inşşşş sana ve bütün isteyenlereopuyorumnanaktan[/QUOT

yarın olursam pazartesı gunu hala soktan cıkamam ben sakınlestıremem senı :))akıntım cok sarı bır hal aldı belım ıkıye bolunecek vede goguslerım agzıma degecek kadar sıstı:KK43:((((((((

valla canım pazarteside beni sakinleştirecek birileri lazım bana :) şuand bile acayip heycanlıyımm... hem neden olumsuz düşünüyosunkii yaa.. nerden biliyon olmadğınıı..

amaan eviin olumlu düşünecek bi hali kalmadı ki olumlu hissediceğim hiç bir belirti yok ne bel ağrısı ne başka bişey sadece karnım adet olucakmış gibi ağrıyo ara ara.

amaan eviin olumlu düşünecek bi hali kalmadı ki olumlu hissediceğim hiç bir belirti yok ne bel ağrısı ne başka bişey sadece karnım adet olucakmış gibi ağrıyo ara ara.
:eek:lmaz: hayırr öle deme lütfen böyle yaparakk kendini üzüyosun ve hormonlarını bozuyosun bacımm bölee düşünme lütfen

X