Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar günaydınn
dün yanan ayağım şiştiacile gittik akşam
dr mikropkapmış dedi 5taneiğne ve antibiyotik verdi
ugüniçin rapor verdi ama daha da uzatacakmış raporu geliba vizitekağıdıistedii :KK43:(
hep yatcaksın sadece zaruriihtaiyaçlarda yatcaksın iltihap dağılır yoksa dedi :KK43:((

dün iraz dışarı çıkmıştım eşim onun yüzenden oldudie düşünüyo ve benimle küstüü çok moralim bozukk
halbukiönceki günden şişmeye başlamıştı:KK43:(( ben şefkat beklerken küsmesi çok canımısıkıyoo

sizlerde ne var ne yokk
özledim sizi yaaaa
ah be güzelim çok geçmiş olsun sana yandığı gün dr a gitseydin demiştim ben akşam yanmıştı ertesi gün gitttiğim için dr kızmıştı benim ayağım tamamen yanmıştı yaa çok üzüldüm ama geçer ilaçlarla rabbim acil şifalar versin tatlım

çok tşkr ederim canımm allah razı olsun. peki canım sence bu şöyle bişeymi bebiş sütten kesildikten sonra günlük içeçeği sütün içine çok az miktarda zeytinyağı mı katsam aynı anne sütü gibi olur.. çünkü ben bebişime hazır mama yedirmek istemiyorumm
evet canım benimde aklıma o geldi anne sütü 2 sene emmesi çok iyi sonrasındada akşamları sabahları vereceğin süte çok az katman iyi olabilir
canım benim dün dışarı çıkarken doktorumda görmüştüm ordan geldiaklıma streç film sardım dünmikropkapması mümkün değil
c.tesi yara açık işe gitmiştim büyük hitimal ondan olduu
ama kocalar bişeyikafya koydu mu o düşünceyi değiştiremiyosun işte :KK43:(

canım ya streç filmdenmi bilmiyorum ama işe giderken bandajlı olması gerekirdi bunun içinde dr a gidip pansuman yaptırsaydın keşke ama olan olmuş işte rabbim şifa versin eşinde seni sevdiği için üzülmüştür ondan öyle davranmıştır akşama anlar hatasını

ooooo süpermiş senin diyeti bende uygulayımm benimde şişkinliğim var gider bu vesileyle elmayada bayılırımm süpermişşşşşş sonrada gelsin çıtır kızkarrr kocişim bayılacak laf sokup duruyodu kilo aldın zayıfla diye iyi olur:lepi:

evet bende çıtır olmak istiyorum hemde sabah gelirken kaynım arabada müzik açmış son ses çok güzel ahreketli şarkılardı ohh valla gözümün önüne şöle dans ettiğim filan geldi hayalini kurdum ve önce kaynım iş yerinde iniyor sabahları sonra eşim beni işe bırakıyor ya eşime dedim ben bi karar verdim ne kararı verdin dedi dans KURSUNA gideceğim dedim hayata atılacağım artık dedim atıl kuzu diyo (atıl kur der gibi kaydirigubbakcemile3) bakalım belkide giderim offf uzun zamandır kendimi unutmuşum hayat adönemk istiyorum ya o arada bebiş gelirse başımın üzerinde yeri var

iyidir abla görüyorumki sende çok iyi ve dinamiksinn. fark ettimm gümbür gümbürsün maşşalah.

allah allah enteresan abla yaa

abla biliyonmu bendede akıntı varr.. :):)boshayallersmile:kedi::CüvCüv:ya bi kan testi yaptırrrrsanaaa

evinciğim aslınd abugün iyi değilim dün sanki uyanık uyudum gece geç yattım zaten 2 gibiydi yattım uykusuzum o yüzden biraz başım ağrıyor ayrıca benim genzim tıkanırdı hep tıkalıydı burnum hiç akamzdı o gün kayınvalidemde kaldık ya sobalı oda da yattım cayır cayır üzerindede güğüm kaynıyor sabah bi uyandım afedersin genzim dolmuş yumuşamış ya bir çektim çok fenaydı sonrada hep geriye doğru aktı oda öksürük yapıyor pek iyi sayılmam ama iyi olmak istediğim kesin test yapmayı düşünmüyorum canım ya yok çünki orası kesin insan kendini bilmezmi bak sende de çıkmamıştı idrarda ama hissediyordun değilmi

kızlar günaydınn
dün yanan ayağım şiştiacile gittik akşam
dr mikropkapmış dedi 5taneiğne ve antibiyotik verdi
ugüniçin rapor verdi ama daha da uzatacakmış raporu geliba vizitekağıdıistedii :KK43:(
hep yatcaksın sadece zaruriihtaiyaçlarda yatcaksın iltihap dağılır yoksa dedi :KK43:((

dün iraz dışarı çıkmıştım eşim onun yüzenden oldudie düşünüyo ve benimle küstüü çok moralim bozukk
halbukiönceki günden şişmeye başlamıştı:KK43:(( ben şefkat beklerken küsmesi çok canımısıkıyoo

sizlerde ne var ne yokk
özledim sizi yaaaa

canım msnden konuşuyoruz zaten ama burdada cevapsız bırakmış olmayayım üzüldüm çok geçmiş olsun

kızlar kaçıyorum ben
yatıcamarada girerim yine
öpüyorum sizi

tiryakçım çok geçmiş olsun tekrardan bak tesadüf oldu benim annem ayağım yandıktan sonra kabuk bağlaytınca pamukla zeytinyağı sürüyodu hep ve o yanıktan zerre iz kalmadı ve çabuk iyileşti ama sen şimdi sakın yapma geçmeye başlayınca sürmek istersen diye yazdım hücreleride yeniliyo çünkü zeytinyağı

günaydınlar kııızlar
bakalım nasılsınız
hadi hepimiz güne mutlu başlayalım
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

evet canım benimde aklıma o geldi anne sütü 2 sene emmesi çok iyi sonrasındada akşamları sabahları vereceğin süte çok az katman iyi olabilir
canım allah izin verirde o günü gösterirse emdiği kadar emdircem bebeişimi.e tabi ek gıdalarda vericem onun yanısıra
evinciğim aslınd abugün iyi değilim dün sanki uyanık uyudum gece geç yattım zaten 2 gibiydi yattım uykusuzum o yüzden biraz başım ağrıyor ayrıca benim genzim tıkanırdı hep tıkalıydı burnum hiç akamzdı o gün kayınvalidemde kaldık ya sobalı oda da yattım cayır cayır üzerindede güğüm kaynıyor sabah bi uyandım afedersin genzim dolmuş yumuşamış ya bir çektim çok fenaydı sonrada hep geriye doğru aktı oda öksürük yapıyor pek iyi sayılmam ama iyi olmak istediğim kesin test yapmayı düşünmüyorum canım ya yok çünki orası kesin insan kendini bilmezmi bak sende de çıkmamıştı idrarda ama hissediyordun değilmi
ya hissediyodum derken şöle varmı acaba durr vardır belki şöle yapmiim falan gibisinden e birazda hissettim.. abla sen bence bi kan testi yaptırr. kaç gün oldu farlutal biteli bu arada

beni sorarsanız iyiyim
allaha şükürler olsun
bugünden itibaren dil altından
derecemi ölçüyorum
bugün 36.1 çıktı
bakalım hayırlısı
fertilaidin 5.günü
5 gündür içiyorum eşimle beraber
eşimide yarın doktora götürecez dikişleri alınacak
şükür bundanda kurtulduk

evet bende çıtır olmak istiyorum hemde sabah gelirken kaynım arabada müzik açmış son ses çok güzel ahreketli şarkılardı ohh valla gözümün önüne şöle dans ettiğim filan geldi hayalini kurdum ve önce kaynım iş yerinde iniyor sabahları sonra eşim beni işe bırakıyor ya eşime dedim ben bi karar verdim ne kararı verdin dedi dans KURSUNA gideceğim dedim hayata atılacağım artık dedim atıl kuzu diyo (atıl kur der gibi kaydirigubbakcemile3) bakalım belkide giderim offf uzun zamandır kendimi unutmuşum hayat adönemk istiyorum ya o arada bebiş gelirse başımın üzerinde yeri var

canım msnden konuşuyoruz zaten ama burdada cevapsız bırakmış olmayayım üzüldüm çok geçmiş olsun
evet yaaa çıtır kızlarrr olalım süperrr:lepi: ne güzel kuzu işte git bacım boşver biraz hayatımızı yaşayalımm
bebiş bebiş nereye kadar gelirse gelir gelmezse ne yapalım yaniiidelikafadulden

kuzucum farlutal biteli ne kadar oldu
kızlar eşim daha yatıyor
kahvaltıyı hazırladım daha bişey yemedik
bi gireyim bu kızlar ne yapıyor dedim
ben bi namazımı kılayım
eşimide kaldırıp kahvaltı yapayım
siz kaynatın ben size yetişirim

canım allah izin verirde o günü gösterirse emdiği kadar emdircem bebeişimi.e tabi ek gıdalarda vericem onun yanısıra
ya hissediyodum derken şöle varmı acaba durr vardır belki şöle yapmiim falan gibisinden e birazda hissettim.. abla sen bence bi kan testi yaptırr. kaç gün oldu farlutal biteli bu arada

kuzucum farlutal biteli ne kadar oldu
kızlar eşim daha yatıyor
kahvaltıyı hazırladım daha bişey yemedik
bi gireyim bu kızlar ne yapıyor dedim
ben bi namazımı kılayım
eşimide kaldırıp kahvaltı yapayım
siz kaynatın ben size yetişirim

kıslar ben farlutalı bitirmedim ki nasıl oldu mesela geçen hafta pazartesi başladım kullanmaya pazartesi günde 3 tane içtim sabah öğle akşam salı da sabah birde öğlen içtim sonra çarşamba işe gelmedim farlutalı işyerinde unutmuştum sonra perşembe sabah 1 tane içtim ve bıraktım perşembe adet olurum gibi hisler vardı çünki ama şimdi hiç yokkk yani toplamda 6 tane farlutal içtim 6 kapsül yani dahada içmedim o yüzden işe yaramaz

evet yaaa çıtır kızlarrr olalım süperrr:lepi: ne güzel kuzu işte git bacım boşver biraz hayatımızı yaşayalımm
bebiş bebiş nereye kadar gelirse gelir gelmezse ne yapalım yaniiidelikafadulden

evet hele ben bugünü atlatayım rabbimin izni ile daha iyi olacam bugün uykumda var çünki bu arada diyetimi beğenmene sevindim ama ben öğlenleri yemek yemeyi düşünüyorum glucophagımı içerim çünki kan şekerim düşünce kötü oluyorum

teşekür ederim canımm çok iyiyimm keseyi görmeye bir hafta varr zman geçmiyoo.

hayırlısı canım
allah işini yolunda götürsün
bak bu da kızımın diger resmi
bu yanındaki bebegi pek sevmezdi
ev sahibimiz dogum gününde getirmişti
ben bu bebegi bak zeynep bebek anneni emiyor dedim
ne kadar zeki oluyor bu çocuklar
o günden beri bu bebegi sevmedi eline verdim
yere attı sevmedi
canım kızım benim
tatlı yavrum
aynı şeker gibi
yavrum benim

neşeciğim fertilaid iştahına bişi yaptımı senin yani iştahın açıldımı kıs kilo yapmasından korkuyorumda adet olunca başlayacağım

kıslar ben farlutalı bitirmedim ki nasıl oldu mesela geçen hafta pazartesi başladım kullanmaya pazartesi günde 3 tane içtim sabah öğle akşam salı da sabah birde öğlen içtim sonra çarşamba işe gelmedim farlutalı işyerinde unutmuştum sonra perşembe sabah 1 tane içtim ve bıraktım perşembe adet olurum gibi hisler vardı çünki ama şimdi hiç yokkk yani toplamda 6 tane farlutal içtim 6 kapsül yani dahada içmedim o yüzden işe yaramaz

evet hele ben bugünü atlatayım rabbimin izni ile daha iyi olacam bugün uykumda var çünki bu arada diyetimi beğenmene sevindim ama ben öğlenleri yemek yemeyi düşünüyorum glucophagımı içerim çünki kan şekerim düşünce kötü oluyorum

tabi hayatım sağlığınıda ihmal etme valla benim bi rahatsızlığım yok onun için bu diyeti uygulayabilirimm benimde çok uykum var yaa akşam misafirlerim vardı geç gittiler sabahta eken kalktım bayılmak üzereyim uykusuzluktannn şu işlerimi bitireyim yatarımm biraz

hoşbulduk tatlım
bayadır yazışamıyoruzda
işte geçmiş olsuna gelen giden çok oldu
her gelene çaydı pastaydı ikramdı
15 tatilden birşey anlamadım yani
daha yeni yeni dinleniyoruz eşimle

iyi bakalım tatlımm dinlenin tabi misafir misafir nereye kadarr canımmm

hayırlısı canım
allah işini yolunda götürsün
bak bu da kızımın diger resmi
bu yanındaki bebegi pek sevmezdi
ev sahibimiz dogum gününde getirmişti
ben bu bebegi bak zeynep bebek anneni emiyor dedim
ne kadar zeki oluyor bu çocuklar
o günden beri bu bebegi sevmedi eline verdim
yere attı sevmedi
canım kızım benim
tatlı yavrum
aynı şeker gibi
yavrum benim
öyle canım haktan hayırlısını dilemekden başka çarem yok.sağol canımm allah hepimizin göbüşünü bebişyle doldursun.çok tatlı çıkmış burda yaa 1 yaşında falandı burda dimii.. bebeği sevmediğide belliii baksana şunaa.

X