Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ooooo süpermiş senin diyeti bende uygulayımm benimde şişkinliğim var gider bu vesileyle elmayada bayılırımm süpermişşşşşş sonrada gelsin çıtır kızkarrr kocişim bayılacak laf sokup duruyodu kilo aldın zayıfla diye iyi olur:lepi:

benim evdende ordu geçti tatlım içim rahat etmez pis pis temizleyimde içim rahat etsin bari süpürüp sildim toz alacam bide yatak odamın halılarını çırptım onları silecem

canım benim allah senden razı olsun......hamileliğinde hayırlı olsun canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.......opuyorumnanaktan

sendende ALLAH razı olsun canım ya altına alıntı yazmayı unutmuşum tatlım ne yazıkki hamile değilim başka topikten alıntı yaptım sana güzelim keşke olsaydım ama değilim :sinifsinif:

canlarım hoşbuldukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkzemuszemuszemuszemus
şükür kavuşturana yaaaaaaaa
nasıl özledim sizi yaaaaaaaaa
valla hepiniz tek tek aklımdaydınız
canlarım benimsırnaşık şey
ben kaçıyom ama
benimki başımda dikiliyo idda oynucakmış
bu hafta böyle((((
sizi sevioooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yaaaaaa olmazki hemen oynayıp sana bıraksın pc yi çok özledik ama seni

benim evdende ordu geçti tatlım içim rahat etmez pis pis temizleyimde içim rahat etsin bari süpürüp sildim toz alacam bide yatak odamın halılarını çırptım onları silecem

kolay gelsin sanada tatlım bende bi yapıp bi kaçıyorum buraya birazdanda karnımı doyurucam daha açımcokacimcoook

sağolun canlarım benim nasılsın kayracım tatlıkıs evin nasılsınız kıslar kusura bakmayın benim kuzenim yanımdaydı onunla konuşuyorduk size yazamadım
iyidir abla görüyorumki sende çok iyi ve dinamiksinn. fark ettimm gümbür gümbürsün maşşalah.
bu arada kıslar adet olmadım hala gerçi geçen hafta klomeni en fazla 2 gün kullandım bi işe yaramadı o yüzden
allah allah enteresan abla yaa
abla biliyonmu bendede akıntı varr.. :):)boshayallersmile:kedi::CüvCüv:ya bi kan testi yaptırrrrsanaaa
canım benim sende bizim aklımızdaydın.. bizde seni çok özledik.

Besin Kaynağı: Zeytinyağı

Son yıllarda yapılan araştırmalar, zeytinin yalnızca lezzetli bir gıda değil, bunun yanında yüksek kaloriye sahip önemli bir besin kaynağı olduğunu da ortaya koymuştur. Zeytinin yanı sıra zeytinin yağı da, önemli bir besin kaynağıdır. Kuran'da zeytin ağacının yağına şu ayetle dikkat çekilmiştir:

"Allah, göklerin ve yerin nurudur. O'nun nurunun misali, içinde çerağ bulunan bir kandil gibidir; çerağ bir sırça içerisindedir; sırça, sanki incimsi bir yıldızdır ki, doğuya da, batıya da ait olmayan kutlu bir zeytin ağacından yakılır; (bu öyle bir ağaç ki) neredeyse ateş ona dokunmasa da yağı ışık verir. (Bu,) Nur üstüne nurdur. Allah, kimi dilerse onu Kendi nuruna yöneltip-iletir. Allah insanlar için örnekler verir. Allah, herşeyi bilendir." (Nur Suresi, 35)

alıntıdır

kızlar bu alıntıyı neden yaptığımı açıklayayım ben incir kürü yerine zeytinyağına geceden 1 inciri dörde bölüp koyup sabah yemeyi sabah koyup akşam yemeyi düşünüyorum

II. Federico Üniversitesi Dahiliye ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü'nden A. A. Rivellese ve G. Riccardi, M. Mancini: "Zeytinyağı insülin direncini engeller ve kandaki glikozun daha iyi kontrolünü sağlar."

Harvard Üniversitesi Halk Sağlığı Okulu'ndan Frank Sacks: "Zeytinyağı açısından zengin bir diyet aşırı şişmanlığı kontrol altına almada ve tedavi etmede düşük yağlı bir diyetten daha etkilidir. Ayrıca daha uzun süreli kilo kaybına neden olur ve kiloyu korumak daha kolaydır çünkü güzel bir tadı vardır."

alıntıdır

evincim buda senin için tatlım

Doğum öncesi ve sonrasında bebek beyninin ve sinir sisteminin doğal gelişimine katkıda bulunmasından dolayı uzmanlarca, annelere önerilen tek yağ, yine zeytinyağıdır. Anne sütüne yakın miktarda linoleik asit içermekle beraber yağsız inek sütüne zeytinyağı katıldığında anne sütü kadar doğal bir besin kaynağı özelliği kazanır.

alıntıdır

kızlar günaydınn
dün yanan ayağım şiştiacile gittik akşam
dr mikropkapmış dedi 5taneiğne ve antibiyotik verdi
ugüniçin rapor verdi ama daha da uzatacakmış raporu geliba vizitekağıdıistedii (
hep yatcaksın sadece zaruriihtaiyaçlarda yatcaksın iltihap dağılır yoksa dedi ((

dün iraz dışarı çıkmıştım eşim onun yüzenden oldudie düşünüyo ve benimle küstüü çok moralim bozukk
halbukiönceki günden şişmeye başlamıştı(( ben şefkat beklerken küsmesi çok canımısıkıyoo

sizlerde ne var ne yokk
özledim sizi yaaaa

hoşgeldin canımm çokk geçmiş olsunn inşş biran önce düzeliirrropuyorumnanaktan

çok tşkr ederim canımm allah razı olsun. peki canım sence bu şöyle bişeymi bebiş sütten kesildikten sonra günlük içeçeği sütün içine çok az miktarda zeytinyağı mı katsam aynı anne sütü gibi olur.. çünkü ben bebişime hazır mama yedirmek istemiyorumm

aa çok geçmiş olsun tatlımm. ama yanıkda böyle bişey yanii neden ççıkıyonn dışarıyaa :):) canım şaka bi yana gerçekten dikkat etmen lazımdı yanık bu yanii.

aa çok geçmiş olsun tatlımm. ama yanıkda böyle bişey yanii neden ççıkıyonn dışarıyaa :):) canım şaka bi yana gerçekten dikkat etmen lazımdı yanık bu yanii.

canım benim dün dışarı çıkarken doktorumda görmüştüm ordan geldiaklıma streç film sardım dünmikropkapması mümkün değil
c.tesi yara açık işe gitmiştim büyük hitimal ondan olduu
ama kocalar bişeyikafya koydu mu o düşünceyi değiştiremiyosun işte (

Bu bilgilerden de anlaşılacağı gibi bal, "şifa" yönü son derece güçlü bir besindir. Kuşkusuz bu da, sonsuz kudret sahibi Allah'ın indirmiş olduğu Kuran'ın mucizelerinden biridir. Yandaki tabloda balın besin değeri açısından incelemesi görülmektedir:

Besin değerleri
1 porsiyondaki

100 gr.'daki

ortalama miktar ortalama miktar
Su 3.6 gr
17.1 gr

Toplam karbonhidratlar 17.3 gr
82.4 gr
Fruktoz 8.1 gr
38.5 gr
Glikoz 6.5 gr
31.0 gr
Maltoz 1.5 gr
7.2 gr
Sakaroz 0.3 gr
1.5 gr

Besinsel İçerik

Toplam kalori (kilokalori) 64 304
Toplam kalori (kilokalori) (Yağ olarak) 0 0
Toplam yağ 0 0
Doymuş yağ
0 0
Kolestrol
0 0
Sodyum 0.6 mg
2.85 mg
Toplam karbonhidrat 17 gr 81 gr
Şeker 16 gr 76 gr
Diyet lifler
0 0
Protein 0.15 mg 0.7 mg

Vitaminler

B1 (Tiamin) < 0.002 mg

< 0.01 mg

B2 (Riboflavin)
< 0.06 mg
< 0.3 mg
Nikotinik asit < 0.06 mg
< 0.3 mg
Pamtothenik asit
< 0.05 mg
< 0.25 mg
B6 vitamini < 0.005 mg < 0.02 mg
Folate < 0.002 mg < 0.01 mg
C vitamini 0.1 mg < 0.5 mg

Mineraller
Kalsiyum

1.0 mg

4.8 mg

Demir 0.05 mg
0.25 mg
Çinko 0.03 mg 0.15 mg
Potasyum 11.0 mg 50.0 mg
Fosfor 1.0 mg 5.0 mg
Magnezyum 0.4 mg 2.0 mg
Selenyum 0.002 mg 0.01 mg
Bakır 0.01 mg 0.05 mg
Krom 0.005 mg 0.02 mg
Manganez 0.03 mg 0.15 mg
ASH 0.04 mg 0.2 gr

bu alıntı çok dikkatimi çekti kızlar balın faydalarına bakarmısınız çörek otu ve tarçınla da birleşince işte harika yumoş ilacı oluyo

iyide canım streç film hava aldırmadığı için dahada berbat etmişdir oo filmin işi şekerim gerçekten onu sarmamalıydın bence çünkü o terletiyo havada aldırmadığı için mikrop kapıyoo bence senin hatan şekerim gerçekten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…