Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşbulduk canım benimki çoktan uyudu çok yorgun ve erken kalktı uykum gelene kadar buralardayım

iyi bakalım tatlımm opuyorumnanaktanbende biraz önce bi topikte doğum videosuna baktım ayyy ne kadar zorr yaaa korktum valla:1shok::1shok:akannehir

iyi bakalım tatlımm opuyorumnanaktanbende biraz önce bi topikte doğum videosuna baktım ayyy ne kadar zorr yaaa korktum valla:1shok::1shok:akannehir
rabbim kolaylığını veriyor canım benim 1 kızım var 2. olmuyor 1 buçuk senedir oradan bi şekilde çıkcak da kendini korkutma öyle izleyipte

rabbim kolaylığını veriyor canım benim 1 kızım var 2. olmuyor 1 buçuk senedir oradan bi şekilde çıkcak da kendini korkutma öyle izleyipte

bana doğumu anlatanlarda hep kolay korkma diyolardı ben rahattım izleyince fena oldumm
rabbim 2 yide nasip etsin inşş canımm

ya kılza rbenım durumuma ne dıyosunuz tatlıkız nese yokmu bı fıkrınız yaa

iyiyim canım
baktım kimse yoktu
bende geçmişi okuyayım dedim
işte bizde 2 gündür fertilaid içiyoruz eşimle birlikte

inşşş senin için hayırlı olur tatlımm rabbim yardımcın olsun inşşşş yakışıklımı yakışıklı bi oğlun olsun inşşşşş

iyiyim canım
sen nasılsın
durumun neydi ben dün bugün ugramadım canım
ben de iyiyim çok şükür benim 5 yşında bi kızım var o 6 aylıkken doğum k. hapı kullandım 3 buçuk sene 1 buçuk sene önce bıraktım 5 6 ayda bi adt olmaya başladım dr a gittim pko dedi fsh yüksekdi 2 ay lomen kullandım olmadı yümürte büyümedi bende bıraktım dru evde bitkisellerle falan 2 aydır düzenli oluyorum çok şükür dünde yumurtladım :) sanırım değerlendirdik bakalım ayın 9unu bekliyorum hayırlısı senin sorunun ne canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…