Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bence de öyle canım
Çünkü şayet tüpler tıkalıysa klomeninde bi anlamı yok aslında
İnşaallah kötü bişey yoktur

evet canım ama tıkalı olduğunu sanmıyorum aysecim de söylemiş elma yağını bi dene istersen tatlım
cnm az sakin ol ya düşünmemeye bak bebeğine konsantre ol
onları görme zaten onlar sizin eve abone olmuşlar :roflol:
artık senin için onlar su içmek uyumak kadar doğal bi alışkanlık oldular
o yüzden hayattan zevk almaya bak güzel şeyleri göz önüne getir
aşkınla gez güzel yerlere git romantizim yap fikfik yap :roflol:
offf sorma ama beni deli ediyor bazen ben arayıp sormamışım bide yarın gün var kayınvalide soruyo eşime gelcekmi diye eşimde bana sordu ben cevap vermeden daha eşim yok göndermiyorum dedi ordaki insanları bende eşimde sevmiyo çünkü annesi ne dedi biliyomusunuz hııı karın gitmiycem diyo sende ben göndermiyorum diyosun demezmi yanımda olsa iki çift laf söyliycektim sonra eşime dedim ne yapmaya çalışıyo dedim zorundamıyım istedikleri yere gitmeye dedim oda zatenn annesine kızdı ben göndermiyorum o kadar dedi sinir oldum resmen :eek:klava:
Git gez yavrum yaaaa

haklısın yarın eşim ankaraya tütün işçilerine destek için organizasyon düzenledi oraya gidecekler bende çarşıya sonrada arkadaşıma gidicem ama akşama gelirler yinede

ay saol hayatım o senin güzelliğin opuyorumnanaktan
hamdolsun iyi olmaya çalışıyorum işte
annemlerdeyim bugün burayada internet bağlandı şükür
2 günde bir geliyomm evde cnm bişey yemek istemiyoda
annem kısır yaptı bugün :))

iyi bari annenlerdeykende gelirsin topiğe o zaman afiyet olsun tatlım yeğenimede tabiii bir an önce hayırlısıyla doğsada koklasan doya doya rabbimin izniyle inşalllahhhhh
kızlar kociş çağırıyo gitmeliyim
Çok öptüüüm opuyorumnanaktan

:gitme: niye yaaa offf rabbime emanet ol bitanem ne güzel sohbet ediyoduk yaaa eşine tehessüf ediyorum :eek:lmaz:

offf sorma ama beni deli ediyor bazen ben arayıp sormamışım bide yarın gün var kayınvalide soruyo eşime gelcekmi diye eşimde bana sordu ben cevap vermeden daha eşim yok göndermiyorum dedi ordaki insanları bende eşimde sevmiyo çünkü annesi ne dedi biliyomusunuz hııı karın gitmiycem diyo sende ben göndermiyorum diyosun demezmi yanımda olsa iki çift laf söyliycektim sonra eşime dedim ne yapmaya çalışıyo dedim zorundamıyım istedikleri yere gitmeye dedim oda zatenn annesine kızdı ben göndermiyorum o kadar dedi sinir oldum resmen :eek:klava:

ayy heralde karısı istemiyosa göndermicek bu kadar basit
zorlamı gidiceksin yani saçmalığa bak ya
amaaaan salla ya takma

iyi bari annenlerdeykende gelirsin topiğe o zaman afiyet olsun tatlım yeğenimede tabiii bir an önce hayırlısıyla doğsada koklasan doya doya rabbimin izniyle inşalllahhhhh

eee kız kardeşimden fırsat kalırsa gelirim hiç kalkmıyoki
okullar açılsın meydan bana kalır
zaten hamiş olunca unuttu beni dertdaşlarım:çok üzgünüm:

ayy heralde karısı istemiyosa göndermicek bu kadar basit
zorlamı gidiceksin yani saçmalığa bak ya
amaaaan salla ya takma

yani bende istemiyorum eşimde ayrıca ben yanlış anlamayın ama hep babaannem annem yaşındakiler var günlerinde ve ben gün olayını zaten pek sevmiyorum sadece arkadaşlarla eşlerle toplanıyoruz arada yani ne konuşucam ben onlarla hepside dedikoducu zaten offf bide yine soranlar oluyo bebek olayını çok yoruldum kızlar inanın kalbim 80 yaşında sanki ben çok neşeli espirili cıvıl cıvıldım ama bu bebek olayı beni o kadar yıprattıki art niyetli insanların kinayeli soruları yüreğimi dağlıyo parçalıyo şu anda bile gözyaşlarıma hakim olamıyorum ve biliyomusun belki zamanı gelmemiştir ama o kadar paraları var alın bi tüp bebeğe gidin bile demediler offf senağlama

eee kız kardeşimden fırsat kalırsa gelirim hiç kalkmıyoki
okullar açılsın meydan bana kalır
zaten hamiş olunca unuttu beni dertdaşlarım:çok üzgünüm:

keşke benimde bi ablam olsaydı veya yaşı bana yakın bir kız kardeşim ama yokkk siz varsınız benim yüzlerini görmediğim kardeşlerim ALLAH razı olsun hepinizden yoksa hep içine at at nereye kadar

slm kızlar aslında kımse yok tıryak slm cnm

benım pazar gunu regl olmam gerekıyor ama dun bı damla pemce geldı oglen sonra hala bısey gelmedı bune sımdı ben anlamadım varmı fıkrı olan

yani bende istemiyorum eşimde ayrıca ben yanlış anlamayın ama hep babaannem annem yaşındakiler var günlerinde ve ben gün olayını zaten pek sevmiyorum sadece arkadaşlarla eşlerle toplanıyoruz arada yani ne konuşucam ben onlarla hepside dedikoducu zaten offf bide yine soranlar oluyo bebek olayını çok yoruldum kızlar inanın kalbim 80 yaşında sanki ben çok neşeli espirili cıvıl cıvıldım ama bu bebek olayı beni o kadar yıprattıki art niyetli insanların kinayeli soruları yüreğimi dağlıyo parçalıyo şu anda bile gözyaşlarıma hakim olamıyorum ve biliyomusun belki zamanı gelmemiştir ama o kadar paraları var alın bi tüp bebeğe gidin bile demediler offf senağlama

Kayram yavrum ağlama be güseliiim yaaa
zaten dün sabaha kadar ağladım durdum bende
eşimi yatırdım baktım yatağın içinde tutamıyom kendimi kalktım dolandım sabaha kadar
Selalar okundu ezanlar okundu duamı ettim öyle yattım
Rabbim sonumuzu hayr eylesin canım
olacak inşaallaah bigün bizimde bebişlerimiz
kayram kredi çekseniz
madem kendileri teklif etmiyorlar ve sizde isteyemiyorsunuz (ki biz de öyleyiz kendi yağımızla kavruluruz kimsenin hberi olmaz)
Krediyi ödemesi de çok zor olmaz be yavrum
Gerçi siz eminim düşünmüşsünüzdür ama bazen durumu zorlamak lazım diye düşünüyoorum ne dersin
Yine de sıkma canını be güseliiim
olacak inşaalllaah

kızlaaar bi de şu elma yağı nasıl yapılıyor bilen var mı bana bi anlatsın ya bi deniyim bende

canım bendeki değişiklikler şöyle göğüslerimin yanları acıyo dokununca. belim ağrıyo arasıra. bazende kasıklarıma ufak ufak ağrı giriyoo sonra az bişey ayakda kalsam sırtımın tam ortası ağrıyoo bak şuanda bile belim ağrıyo.. azda bulantım va rbunu hissediyorum yanii.. hanii öle afedersiniz kusacak kadar değil ama var yanii

evet canım düşük yapmadan öncede tam belimin ortası agrıyordu
ama evin niye bel agrın var canım yaaaaa
hamile kaldıktan sonra öyle agrı hissi felan olmaması lazım
kendine dikkat et canım
genelde yat dinlen
bel agrısı pek hayra alamet degil
ev işi felan görme
yat ayaklarının altına yastık koy
bol bol dinlen

slm kızlar nasılsınız daha önce bikaç kere yazmıştım ama sizinle tanışmak nasip olmadı
eşim erken yattı bende böyle geziniyorum topiklerde sizi görünce slm veriyim tnışalım dedim opuyorumnanaktan

slm kızlar nasılsınız daha önce bikaç kere yazmıştım ama sizinle tanışmak nasip olmadı
eşim erken yattı bende böyle geziniyorum topiklerde sizi görünce slm veriyim tnışalım dedim opuyorumnanaktan

hoşgeldin canımm bende uyuyamadım kalktım bi bakıyım dedim çağırır benimki şimdii

X