Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Şimdien geçmiş olsun
İnşalllah kötü bişiy çıkmaz
ama tiroidin üstünde dur
dr önemsemezse
mutlaka hatırlat
gerçi bilmiş hastaları sevmezler ama olsunkaydirigubbakcemile2

kızlarr kusura bakmayın habersiz çıkmak zorunda kaldımm
2.ci bölümü yarın anlatırım dicem yarında faaliyetteyim :roflol: önce alışverişe gidicem sonra yine misafirrliğe gidiyoruzzz
yarın akşam anlatırım

SıZı SEVıYORUM...

günaydın herkese kıslar iyi haftalar nasılsınız bakalım ben çok uykuluyumda başım ağrıyor valla neyse birazdan ıhlamur içersem kendime gelirim heralde

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, evindarkece+, sumeyrat

hoşgeldiniz kızlar ayça sende çalışıyormusun canım

ikinci el buzdolabı çamasır m tamırı alım satım vs spot gbi aslında benım meslek muhasebe ama evlenınce esim çalıstırmadı bende kendı yerımızde duruyorum

anladım canım allah hayırlı işler versin ben eşimin yanında çalıştığımı düşünemiyorum hiç :) ki zaten çalıştırmaz sanayinin içinde :)

adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrılar var ya ama şiddetli değil yani az ama bu kadar erken belirtiler çok ilginç eğer adet olursam inanamam çünki ilk defa ilaçsız bu kadar erken adet oluyorum demektir

moral olsun diye alıntıdır :)

moral olsun diye alıntıdır :)

çok güzelbir paylasım olmus canım sagol özellikle bana moral oldu dıyebılırım tüplerini tıkalı oldugunu soylemelerine ragmen hamıle kalabılmıs ne güzel
ALLAH HERKESE ANNELİK DUYGUSUNU YASATSIN.

çok güzelbir paylasım olmus canım sagol özellikle bana moral oldu dıyebılırım tüplerini tıkalı oldugunu soylemelerine ragmen hamıle kalabılmıs ne güzel
ALLAH HERKESE ANNELİK DUYGUSUNU YASATSIN.

canım sen şu adaçayı yağını kullan birde bu buhara oturma işlerini yapıyorsun sanırım onu buhara oturup soğumadan hemn doğruca kocişin yanına gitmen lazım canım birde yumurtlama günlerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…