Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

rabbim en kısa zamanda çift çizgiyi görmeyi nasip etsin inşallah tatlım inşallah
amin inş. hepimize nasip eder yüce rabbim.

evincim benim bildiğim kadarıyla dr un senden 2 gün arayla kan alması gerekiyordu
her 2 günde ikiye katlaması gebeliğin normal olduğunu gösterir.
sonrada değerine göre 5. haftada keseyi görüp daha sonra 1 hafta bekletip kalp atışı dinlenmeli diye biliyorum.
sen dr unla bir konuş cnm.başka yere git olmazsa.:1hug:

rabbim en kısa zamanda çift çizgiyi görmeyi nasip etsin inşallah tatlım inşallah
amin inş. hepimize nasip eder yüce rabbim.

evincim benim bildiğim kadarıyla dr un senden 2 gün arayla kan alması gerekiyordu
her 2 günde ikiye katlaması gebeliğin normal olduğunu gösterir.
sonrada değerine göre 5. haftada keseyi görüp daha sonra 1 hafta bekletip kalp atışı dinlenmeli diye biliyorum.
sen dr unla bir konuş cnm.başka yere git olmazsa.:1hug:
haklısın hayatım evet ama bilmiyorum bende 10 gün sonra gel dedi . açıkca sölemek gerekirse çevremdeki devlet hastahanelerinde kadın doğum uzmanlarından en iyisi bence çünkü hepsini denedim.

kızlar ne alemdesizniz bugün eşim evde
sağlık ocağından aradılar hamileymişsiniz sizi takibe alıcaz dediler
varmı böle bi durumla karşılaşan?

ya kızlar boşuna kuruntu yapmşım benim küçük eltim aradı gülçin seni rüyamda kötü gördüm falan diye.. bende dedim canerede belli etmiyorum ama endişeliyim. kan testini tekrarlamadım falan dedim. en son nezman adet oldun diye sordu bende dedim aralık da deyince aklıma geldi aralığın 5 inde adet oldum ama aralıkda hiç ilişkiye girmedikki biz eşimle olduysa ocakda oldu yani değerim o yüzden düşük. ve içim rahatladı inanınn. :):)

kızlar ne alemdesizniz bugün eşim evde
sağlık ocağından aradılar hamileymişsiniz sizi takibe alıcaz dediler
varmı böle bi durumla karşılaşan?

:))) kız biz hamile kaldık mı ki böyle durumla karşılaşalım :))))
ama iyi olur tahlillerini devlette yaptırmış olursun ucuza gelir benim bi arkadaşım öyle yapmıştı

slm kıslar ne var ne yok tatlıkıs naber ya kendimi hiç iyi hissetmiyorum hem ruhen hem fiziken ne yapıcam ya

bu arada kıslar benim kırmızılar sabah ezanı ile geldi iyice Kuzuuum değişebilecekmisin benim adet tarihini
En son adet tarihi:28.01.2010
beklenmeyen adet tarihi belirsiz
Çünkü kuzum ilaç kullanıp kullanmamakta kararsızım
belki hsg isterim bilmiyom
paramparçayım yani kafam çok karışık

X