Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

niye kimse yok anlamadımm ne yaptın sen tatlım nasıl söyledin kocacığınaa
şöle oldu o işten geldiğinde iilk odaya girer yatağımın üstüne bebek battaniyesini serdim üstünede aldığım zıbıını koydum üstünede bi not bıraktım babacım şuanda annemin göbüşündeyim ama 9 ay sonra kucağınızda olcam yazdımm. bırakdım aynen dediğim gibi odaya girdi ve şok olduu hemen arkasından ben girdim bana şakınlıkdan saçmalamaa saçmalamaa saçmalamaa yemin ett saçmalama demekden başka bişey sölemedii.. :):)şok olduu herifimm..

günaydııınnnn
ayyy evincimmm çok güsel olmuş kızzzz
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsinnn

bizde akşam yattık belim ağrıyo dedim eşime yoksa hamilemisin diyo garibimmm :KK43:(
yok dedim yaa yoruldum herhalde hem hamile olamam daha yumurtlama zamanındayım dedim o zaman fikfik yapalım diyo :)))
benim soğuktan tıçım donuyo herifim fikfik istiyo :))) zor bela uyuttum bu soğukta nasıl banyo yapılır yaa bırrrr :)))

günaydııınnnn
ayyy evincimmm çok güsel olmuş kızzzz
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsinnn

bizde akşam yattık belim ağrıyo dedim eşime yoksa hamilemisin diyo garibimmm :KK43:(
yok dedim yaa yoruldum herhalde hem hamile olamam daha yumurtlama zamanındayım dedim o zaman fikfik yapalım diyo :)))
benim soğuktan tıçım donuyo herifim fikfik istiyo :))) zor bela uyuttum bu soğukta nasıl banyo yapılır yaa bırrrr :)))
sağol canımm allah sanada nasip etsinn inş.ama ilk belirtiler sırt ağrımasıı emin ol

şöle oldu o işten geldiğinde iilk odaya girer yatağımın üstüne bebek battaniyesini serdim üstünede aldığım zıbıını koydum üstünede bi not bıraktım babacım şuanda annemin göbüşündeyim ama 9 ay sonra kucağınızda olcam yazdımm. bırakdım aynen dediğim gibi odaya girdi ve şok olduu hemen arkasından ben girdim bana şakınlıkdan saçmalamaa saçmalamaa saçmalamaa yemin ett saçmalama demekden başka bişey sölemedii.. :):)şok olduu herifimm..

ayyy çok güzel yaaa rabbim bizede yaşatsın o günleri yaaaa

ayyy ne güzel olmus adam soka girmiş. allahım böyle şaşkınlık versin hepimize.
evincim ben hala adet olmadım cumaya kadar bekleyip test yapıcam.
ne olur dua et sen meleksin şimdi.:)))
benim midemde cok yanma var gazımda cok oluyor. sendede olmusmuydu.

ayyy ne güzel olmus adam soka girmiş. allahım böyle şaşkınlık versin hepimize.
evincim ben hala adet olmadım cumaya kadar bekleyip test yapıcam.
ne olur dua et sen meleksin şimdi.:)))
benim midemde cok yanma var gazımda cok oluyor. sendede olmusmuydu.
evet canım oldu.oldu ama sen genede kendini kaptırma canım.. biiyosun her durumda olabilir bunlar.. tabiki ederim canım senin içinn duaa ve diğer arkadaşlarım içinn biz burda onun için varızz .

evet canım oldu.oldu ama sen genede kendini kaptırma canım.. biiyosun her durumda olabilir bunlar.. tabiki ederim canım senin içinn duaa ve diğer arkadaşlarım içinn biz burda onun için varızz .

doğru diyosun cnm yok kaptırmıyorum da yinede aklımda tabi.
yani hasta olmayada hazırlıklıyım. allahtan hayırlısı.
mesela sürekli tıka basa yemek yemiş gibiyim.
arada da karnım ağrıyor tamam şimdi olucam diyorum sonra geçiyor yine.

:) güzel şekerimm hadi bakalımm hayırlısı balımm..

günaydın canımm ben iyiyimm sen nasılsınn?

günaydın evincim çok şükür iyiyim dün öğlenden itibaren neler kaynattınız diye okuyayım dedim 1.5 saat sürdü :bbo:
günayydın canımm

günaydın tatlımm

bubuş cum inşallah rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürür canım

kızlar kuzucum neden gelmemiş ki bu saate kadar :uhm:

günaydın evincim çok şükür iyiyim dün öğlenden itibaren neler kaynattınız diye okuyayım dedim 1.5 saat sürdü :bbo:

günaydın tatlımm

bubuş cum inşallah rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürür canım

kızlar kuzucum neden gelmemiş ki bu saate kadar :uhm:
valla bilmiyomkii gelmedi

canim benim senden binlerce kez ozur diliyorum neolur affet beni bu soruyu ben sormustum sana zature demistin ya bende tedavisi vardir diye ama ne biliyim canim benim neolur effet senden ozur diliyorum seni ozmek deyildi amacim tabiki kizin icin elinden geleni yapmisindir sana daha oncede dedim insallah rabbim benden once verir sana bebegini neolur yazdikalrini okuyunca suclandim keske parmaklarim kirilsaydida yazmasaydim sana sormasaydim neolur affet kusuruma bakma ne diyim bilmiyorum cok uzgunum gerecekten yazdikalrini okuyunca gozyaslarimi tutamadim affet beni arkadasim :Saruboceq::Saruboceq:senağlamasenağlama

yok canım özür dilemene gerek yok
ben hassas biriyim ufacık bir sözden bile etkilenir hale geldim
bu konu benim hassaslıgımdan kaynaklanan birşey ama
zatürenin tedavisi var gibisine konuşunca
sanki hiç doktora götürmüyo gibi hissettim
ateşlenipte doktora götürdügümüzde ögrendik
zaten zatüre kendini belli etmezmiş
ve bizim buradaki doktorlarımız bile bilemediler
yogun bakıma girince ögrendik zatüre oldugunu
ama herşey boş
vadesi yetmiş kızımın kim ne derse desin
benim cennet kapısında annesini ve babasını bekleyen bir gül kokulu güzel kızım var

neşecim cnm yazını okuyunca zor ttuutm kendimi
benimde o hayatımın en acı günü geldi aklıma ama ben senin yaşadıklarının
yüzde birini yaşadım sadece
insanların sana neden öldü demesine bakma
insanlar sürekli soru sorar merak ettklerinden ve üzüldüklerindendir
ama ben zannetmiyorumki evladını seven hiç bir anne evladına kötü baksın
eminimki sende gözünün içi gibi baktın,kimse sana böle bişeyi ima etmez ve edemez
ama sni çoook iyi anlıyorum nasıl anlıyosun diceksin
bana ve anneme insanlar hayatımın en acılı günlerinde imalı sorularıyla yıktılar
şahsın biri baş sağlığına gelmiş diyoki :
-eee noldu herkez bişey söylüyo biri diyo bebeği yan yatırmamışlar boğulmuş biri diyo süt kaçmış görmemişler :KK43:(
bu ne yaa bu ne demek şimdi ben sezeryanlıydım ve bebeğe annem baktı
annemin bu sorular yüzünden psikolojisi bozuldu
benim bebeğim boğulmadı ben bundan adım gibi eminim ve biz bebeğimin başından 1 dkk bile ayrılmadık
ben beni bildikten sonra millet ne derse desin
cnm meleklerimiz bize şefaatçi olsun inşallah
bu çok gzl bişey gerçekten,bunu obür dünyada anlıcaz
ayşecim yaşayan biri olarak beni en iyi sen anlarsın canım
her hastalıgın çaresi var ama
vadesi yetenin yok
sadece ölüme çare yok canım
içim yanıyor ama yinede sabrediyorum

X