Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm en azından seni hayata bağlayan bi yavrun var Allah onu bağışlasın sana
ikincide olur inşallah acelen yok sonuçta bi tane avuntun var dimi
bak başlarda eşinle sorunun varmış şimdi o geçti şimdide bebek sorunun var
yani rabbim bizleri bi şekilde imtihan ediyor hiç bişey 4-4lük olmuyo
hayırı bi şekilde imihanlarrımızı geçelim inşallah

evet cok sukur benim karakizim var canima can katan yavrum var ama istiyorum evlendigimde huzur yoktu evimizde ben o guzel duygulari doya doya yasayamadim simdi hazirim esimde bende istiyoruz olmuyor ama allah birgun vericek bizede benim uzuntuden sutum bile gelmedi kizimi emziremedim kizim her aksam aglardi hemde saatlerce aglaradi susturamazdim karni tok alti temiz gazi yok ama aglardi yavrum o agladikca bende aglardim onun gozunun yasina kiyamzdim allahim ikinci bebegimi veriirde insallah o guzel duydulari doya doya tadarim dogumumda bile canim yaniyordu ama bagramiyordum esim kizicak diye cunki bana cok kizradi hep bairirdi terslerdi dislerimi siktim durdum heb oooff neyse yaa hatirlamak istemiyorum simdi cok ama cok iiyiz esimle eski gunler geride kaldi cok sukur:nazar::nazar::nazar::nazar:

rabbim istemeyene veriyor hemde hemen hic aramiyor neyi kulansamda nasil yapsamda olsa diye dusunmeden ben ilk kizima evlenir evlenmez hamile kaldim ve biz evlendigimiz sene kedi kopek gibiydik hic huzurumuz yoktu bugun biraradaysak kizimizin sayesinde o olmasyadi simdiye kadar coktaaaaaaaannnnn ayrilmisti yolarmiz demekki rabbim bile bile hemen verdi kizimizi bize o bizi bir arada tuttu heleki beni cok kotu gunler gecirdim ama simdi cok sukur iiyiz ama simdide rabbim aratiyor vermiyor bebegimi bana bir bildigi vardir muhakak kurban oldugum allahim yavrusunun kokusunu koklamaya nasip etsin herkeze

arkadaşım bende yumurta kapasitem çok zayıftı dedi doktorlar kilo alman gerekiyor dedi doktor aldım 48-49 kilo oldum 39 lardan bu hale geldim eşim ben

şimdide kürlere başladım ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
SEN NERELİSİN ARKADAŞIM

neolur hakkimda kotu dusunmeyin evet kabul ediyorum slaklik ettim eseklik ettim hayvanlik ettim affedin neolur gercekten cok ozuldum halen agliyorum allahim beni affet bir melegin annesini uzdum

estafirullah cnm benim niye böyle sölüyorsun neşede bende seni kastetmedik
sen tüm iyi niyetinle bi soru sordun bunda bişey yokki.

offf ya millet 39 kilo ben 64 kiloyum
nasıl oldu bu anlamadım bekrken 54 kiloydum ne hale geldim

estafirullah cnm benim niye böyle sölüyorsun neşede bende seni kastetmedik
sen tüm iyi niyetinle bi soru sordun bunda bişey yokki.

neseye ben sordum kizin zaturiyeden nasil oldu diye cunki tedavisi var dedim oda acikladi ama sonradan okudumki sordugum icin cok uzulmus kizmisda galiba hakli olarakeyvahedigeldismile

arkadaşım bende yumurta kapasitem çok zayıftı dedi doktorlar kilo alman gerekiyor dedi doktor aldım 48-49 kilo oldum 39 lardan bu hale geldim eşim ben

şimdide kürlere başladım ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
SEN NERELİSİN ARKADAŞIM

arkadasim ben hollandad dogdum buyudum ailem hep burda turkiyedede esim nevsehirli ben sakaryali

sus kizzzzzzzzzzz haline sukur et ben evlendigimde 65 kiloydum yani hamile kaldigidma simdi ise 100 kiloyum

offf cnm ya bende kendime kilolu diyom
ama benim boyum kısa 1.60 a yakınım
senin belki boyun vardırda kaldırıyodur
offf bende ilk hamileliğimde aldım ne adıysam
nasıl vercez bu kiloları çok kafama takıyom ya

benim boyumda pek uzun sayilmaz bende 1.65 ama goruntum o kadarda vahim deyil beeeeee esim rahatsiz olmuyor hatta fikfik yaparken daha cok hosuna gittigini bile soyluyor. sen hamilesin sakin ha sakin kilo aliyorum diye yememezlik yapma benim sutum gelemdi ve bana yede gelsin dediler ben ondan cok kilo ladim yavrumu emziremedim am yinede

ya ayşe hayırlısı ile bir bebek sahibi olabilseydimde 100 kilo olsaydım

boyumda 149 falan umrumda değil kilo senin dert ettiğin şeye bak

aslında benimde şu anda vahim bi görüntüm yok ama ayıf görünmeyi kim istemezki
benim eşim bu halime bişey demiyor ama biraz daha alsam eminimki hoşuna gitmez
eşimden ziyade ben kendi kendimden hoşlanmıyorum bu şekilde
hamileyim diye pastaya böreğede dayanmyorum
yiyorum bol bol ama kilo yapan şeylerden değil
en çok meyve,yumurta kırmızı ve beyaz et,süt pekmez

ya ayşe hayırlısı ile bir bebek sahibi olabilseydimde 100 kilo olsaydım

boyumda 149 falan umrumda değil kilo senin dert ettiğin şeye bak

cnm ben doğurdum ve bebeğimi kaybettim kaybettikten sonra,
bende senin gibi çok istiyodum hatta belki bi kere tadını aldığım için senden daha çoook istiyodum
olsunda kilo önemli değil diyodum halada öyle diyorum o sağlıklı olsun yeterki
ama büyük konuşmamak lazım insan ister istemez kafaya takıyorrr
kiloda sağlıklı bişey değil çünkü aynaya baktığında mutlu olmuyosun
bebeğine bakabilmen koşturabilmen içinde sağlıklı olmak zorundasın

cnm ben doğurdum ve bebeğimi kaybettim kaybettikten sonra,
bende senin gibi çok istiyodum hatta belki bi kere tadını aldığım için senden daha çoook istiyodum
olsunda kilo önemli değil diyodum halada öyle diyorum o sağlıklı olsun yeterki
ama büyük konuşmamak lazım insan ister istemez kafaya takıyorrr
kiloda sağlıklı bişey değil çünkü aynaya baktığında mutlu olmuyosun
bebeğine bakabilmen koşturabilmen içinde sağlıklı olmak zorundasın

evet haklisin kilo aslinda hastalik benimde hosuma gitmiyor ama zayiflayamiyorum rejim yapamiyorum esimde birsey demiyor ya ondan pek umursamiyorum aslinda zaiflasam ahhh keske zayiflsam ama nerdeeeeee bende o azim benim bir arkdasim var miydesini kucultu sirf neden biliyormusun onunda birtaen kizi var onunla oyun oynayabilmek onunla birlide kosmak yurumek cunki 165 kiloydu simdi 80 kilo ve boyuda 1.75 suanda cok guzel gorunuyor

canlarım nasılsınız ben ıyıyım allaha sukur.. pazar gunu regl olucam bugun kasıgımda batma oluyordu. belim her ne kadar arada hafıflesede agrıyo.. bıde nedense tavuktan aşırı tıksındım gordummü midem bulanıyo istifra edıcek kadar yanı. bugun yıne işte tavuk vardı cok kotu oldum.. ınsallah bunlar bebikimin belirtileridir.. insallah rabbım yuzume bu sefer gülecektir.. dua edın kızlar bana..
ama bunlar sadece bi üşütme belirtiside olabılır yanı bılmıyorum.. rabbim yar ve yardımcımız olsun.. allaha emanet olun ıyı geceler kızlar

nesecim bu saaate kadarseni bekledim gercekten gelirsin belki diye ama artik dayanamiycam cok uykum geldi ve tekrar ozur diliyorum

evimin diregi gozumun nuru canim kocam beni cagriyor artik gel yat diyor onun istediogini neden cagirdigini ben biliyorum ama cok uykum var yaaaaaa hem zaten 3 4 gun sonra adet olucam yani fikfik bi ise yaramiycak zaten. oofffffff cocugu uyandiricak simdi en iyisi ben gideyim yarin vaktim oldugu zaman yine burdayim

X