Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzu bence kan testi yapmadan içmen çok yanlış bak evinin de idrarda belli olmadı kanda çıktı keşke bir daha kan testi yaptırsaydın.

alpyciğim ya ama farlutal bişi yapmaz bebiş varsada yani oda progesteron sonuçta yalnız ben dünden beri form çayları içmeye başladım birde adetim sökülsün diye adaçayı en iyisi adet olana kadar içmiyim ya ama artık bişi yok olsa çıkardı yani kandada çıkmadı idrardada nasıl bi insanım ben ya diyorum bazen kendi kendime birde dünden beri bi idrara sıkışıyorum ki sormayın offf offf yumurtam çatladı bebiş yok adet olmadım rabbim isyan etmiyorum sen sabır ver

bu arad evininde yumurtası geç büüyüp çatlamış bana göre en son 05 aralıkta adet olmuş onada adet denirse çamur gibi diyordu ama daha bugün ki değeri 180 bence bebek çok yeni ne diyorsunuz bu işe of alalhım sen nelere kadirsin

alpyciğim ya ama farlutal bişi yapmaz bebiş varsada yani oda progesteron sonuçta yalnız ben dünden beri form çayları içmeye başladım birde adetim sökülsün diye adaçayı en iyisi adet olana kadar içmiyim ya ama artık bişi yok olsa çıkardı yani kandada çıkmadı idrardada nasıl bi insanım ben ya diyorum bazen kendi kendime birde dünden beri bi idrara sıkışıyorum ki sormayın offf offf yumurtam çatladı bebiş yok adet olmadım rabbim isyan etmiyorum sen sabır ver

sanki benimkisi farklı mı kuzu doktor dün yine söyledi çok dirençli yumurtaların var diye eğer başarısız olursa aşılama birdahakine yüksek dozla tedaviye başlanması gerekiyomuşş :KK43:( puregonları vurulup durucam.senağlamasenağlama

bu arad evininde yumurtası geç büüyüp çatlamış bana göre en son 05 aralıkta adet olmuş onada adet denirse çamur gibi diyordu ama daha bugün ki değeri 180 bence bebek çok yeni ne diyorsunuz bu işe of alalhım sen nelere kadirsin

işte evin de pkolular gibi yumurtlamış demek ki bu ay.
yani bizim yumoşlarda çok geç büyüyo ve geç çatlıyo ya o nedenle bizim adet olana kadar fikfik yapmamız şart en zoru da bu hangi bünye dayanır yaa senağlamasenağlama

işte evin de pkolular gibi yumurtlamış demek ki bu ay.
yani bizim yumoşlarda çok geç büyüyo ve geç çatlıyo ya o nedenle bizim adet olana kadar fikfik yapmamız şart en zoru da bu hangi bünye dayanır yaa senağlamasenağlama

aynen ya sorma kıs ben yapmıyorum mesela 1 ocakta yumurtam çatladı ama 4-5 kere fikfik oldu en fazla ya çalışıyorum bir yanda istekte yok

alpyciğim evin yeni evli sayılır onlar bol bol fikfik yaparlar normaldir ama bizim kıs ne dicem ben ovülasyon testi yaparken 20. günden sonra yumurtluyordum çif çizgi çıkıyordu ama adet yine geç oluyordum ya

aynen ya sorma kıs ben yapmıyorum mesela 1 ocakta yumurtam çatladı ama 4-5 kere fikfik oldu en fazla ya çalışıyorum bir yanda istekte yok

kuzu zaten biz düzenli ve sürekli fikfik yapmadığımızdan olmuyo belki de ben diyorum ki acaba adetten hemen sonra çok fikfik yapmasak da adetten 10 gün sonra çok fikfik yapsak yani 1 gün arayla o zaman dayanma gücümüz olur belki bööle düşünsene 2 adet arasında 60 gün oluyo 1 gün arayla eder 30 kez fikfikk anacımm insan kuvvetiyle çalışan birinin gdayanabileceği bişey değil yani ohaoldumsmileohaoldumsmile

kuzu zaten biz düzenli ve sürekli fikfik yapmadığımızdan olmuyo belki de ben diyorum ki acaba adetten hemen sonra çok fikfik yapmasak da adetten 10 gün sonra çok fikfik yapsak yani 1 gün arayla o zaman dayanma gücümüz olur belki bööle düşünsene 2 adet arasında 60 gün oluyo 1 gün arayla eder 30 kez fikfikk anacımm insan kuvvetiyle çalışan birinin gdayanabileceği bişey değil yani ohaoldumsmileohaoldumsmile

aynen bende öle düşünüyorum canım ya bu arada benim eşimin dayanması çok zor bunaoff ya aslında şöle 5 dakak şipşakmı yapsak :roflol:

aynen bende öle düşünüyorum canım ya bu arada benim eşimin dayanması çok zor bunaoff ya aslında şöle 5 dakak şipşakmı yapsak :roflol:

olucağı varsa 5 dakikalık da olsa olur kuzu millet hamamda bile hamile kalıyomuş eskilerde anlatırlar yaa.
böyle 1 gün arayla da yapmayınca vicdanım rahat olmuyo çünkü yapmam gerekeni yapmadan nasıl olucak ki diyorumm.Resmen görev gibi görmeye başladım yaaa

evindarkece tebrikler çok sevindimm allah kucağına almayı nasip eder inşallah
sağol canımm allah herkese nasip etsin..
ama sanırım yılbaşında falan tutdu galiba he ne desiniz.. 180 değil abla 117
alpyciğim evin yeni evli sayılır onlar bol bol fikfik yaparlar normaldir ama bizim kıs ne dicem ben ovülasyon testi yaparken 20. günden sonra yumurtluyordum çif çizgi çıkıyordu ama adet yine geç oluyordum ya
valla hergün yapıozz desem yerididr ama artık hergünn yokk haftada 1 yada 2 zavallı herifimm.... bi andaa akannehir formdan düşecek. ben en iyisi ondan keçiboynuzu pekmezini keseyimm...
kızlar o pekmezi artık ben daha çok yesem zararı olurmu sizce. normalde yiyodum amaa

olucağı varsa 5 dakikalık da olsa olur kuzu millet hamamda bile hamile kalıyomuş eskilerde anlatırlar yaa.
böyle 1 gün arayla da yapmayınca vicdanım rahat olmuyo çünkü yapmam gerekeni yapmadan nasıl olucak ki diyorumm.Resmen görev gibi görmeye başladım yaaa

kesinlikle ya hele ben iyice yıpıntı gibi oldum

valla hergün yapıozz desem yerididr ama artık hergünn yokk haftada 1 yada 2 zavallı herifimm.... bi andaa akannehir formdan düşecek. ben en iyisi ondan keçiboynuzu pekmezini keseyimm...
kızlar o pekmezi artık ben daha çok yesem zararı olurmu sizce. normalde yiyodum amaa

he 180 zaten gülşenin değeriydi karıştırdım canım ben ya evinciğim sen bu testi tekrarla tamammı canım bakalım artacakmı değer bana düşük geliyor geç yumurtlamış olabilirsin o zmana bu normal ama sen bu testi tekrarla tamammı - benim eşime ne yese fayda etmiyor gerçi bendede o iste olmayınca adamında hecesi kaçıyor

öle demeyin canlarım yaaa
2 günde bir fikfik yapmazsanız tutturma ihtimaliniz zor
hem insan sık sık fikfik yapınca bünye alışıyo
hem kısada sürüyo yani klişe bişey haline geliyo
anacım bebek için sabredin yaaaa :eek:klava:

ben hele bi adet olayımda eşime dicem bugün 1 er gün arayla adet olana kadar fikfik dicem ona göre ayarla kendini

cnm bak doktora gidene kadar bişey yapmayın
eeşim yapmayalım bişeey olur diyodu
bende kızıyodum doktorlar gebelikte cinselliğinizi kısıtlamayın diyolr dedim
sonra doktora bi gittimki içerde biraz kanama var ilişki yasak dedi
1 aydır fikfik yok bizde 3 alık olana kadar sabredecelk artık napalım
bebeişimiz daha önemli

evet ben adet olamayınca hep kullanırım canım farlutalla adet olmamak ğek görülmüş bişi değil yani evin olmamıştı bir tek ama oda doğum kontrol iğnesi kullanmıştı ondan yani en fazla menepoza girersen olmazsın oda mümkün değil hem senin düzenli değilmiydi sorun eşindeydi sanırım neden olmadın ki

caım inanırmısın bu yaşıma kadar daha ilk defa başıma geldi..hiç bilmiyorumki neden oldu...

he 180 zaten gülşenin değeriydi karıştırdım canım ben ya evinciğim sen bu testi tekrarla tamammı canım bakalım artacakmı değer bana düşük geliyor geç yumurtlamış olabilirsin o zmana bu normal ama sen bu testi tekrarla tamammı - benim eşime ne yese fayda etmiyor gerçi bendede o iste olmayınca adamında hecesi kaçıyor
bakalım abla 10 gün bekliycemm

Ayşe çalışınca çok zor oluyo o kadar üşeniyorum ki duş almaya
2 günde bir derken mesela p tesi akşam yaptık sonraki fikfik perş akşamı olsa mı iyi yoksa çarş akşamı mı olması lazım bunda da emin değilim .CADIARZUCADIARZU

kızım uzun uzun uğraşmayın ya
iki dakkada yaapın kalkın :roflol::roflol:
bide aşağı eğilme metodunu yapın ben bu ay yaptım
bideee kendinizi yumurtlama günlerinde inanılma zsıcak tututn
sıcak su torbasını yumurtlama günlerinizde karnınıza tutun yallı ayak sakın yere basmayın
bunlar şart

cnm bak doktora gidene kadar bişey yapmayın
eeşim yapmayalım bişeey olur diyodu
bende kızıyodum doktorlar gebelikte cinselliğinizi kısıtlamayın diyolr dedim
sonra doktora bi gittimki içerde biraz kanama var ilişki yasak dedi
1 aydır fikfik yok bizde 3 alık olana kadar sabredecelk artık napalım
bebeişimiz daha önemli
hmm tamam canımm..beklesin biraz dahaa kocişim zaten sevinçten onu düşnmez bilee.

X